June 19, 2021, 7:18 pm

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

חשיפה בלעדית של ה- national pulse: גוגל ו- USAID מימנו במשך למעלה מעשור את ניסויי הנגיפים של פיטר דסזק, החוקר שמשתף פעולה עם המעבדה הוירולוגית של ווהאן.

מחקר במימון גוגל שנערך על ידי ה- ecohealth alliance קבוצה שנויה במחלוקת של החוקר פיטר דסזק אשר שיתפה פעולה בגלוי עם מכון ווהאן לווירולוגיה בנוגע למחקר על "זן קטלני של וירוס קורונת עטלפים" במשך למעלה מעשור.
הקשרים הפיננסיים שנחשפו בין EcoHealth Alliance וגוגל היו על רקע חודשים של צנזורה של תאגידי הביג טק שחסמו כתבות ופוסטים של אנשים התומכים בתאוריית "דליפת המעבדה" של הנגיף הסיני.

מיזם EcoHealth alliance בגיבוי גוגל שיחק תפקיד קריטי בטיוח מקורותיו של הוירוס הסיני COVID-19 באמצעות פיטר דסזק שעומד בראשו.

דאזק שירת בצוות החקירה של ארגון הבריאות העולמי בנוגע למקורות הוירוס. הוא דגל במאמצים "להפריך" את תאוריית המעבדה בווהאן, למרות תמיכה הולכת וגוברת בתזה, תמיכה שנחשפה לראשונה על ידי צוות מומחים בתכנית "חדר המלחמה" של סטיב באנון בתחילת ינואר 2020.

אתרי אינטרנט פרוגרסיביים שמתחפשים ל"בודקי עובדות" עדיין מנסים לשכנע אותנח שתאוריית המעבדה זו "קונספירציה כוזבת", למרות השינוי בנימה ממשטר ביידן, מדענים מובילים בעולם, ואנשי מודיעין.

קבוצת EcoHealth גם תיעלה מאות אלפי דולרים של משלמי המסים בארה"ב מהמכון הלאומי לאלרגיה ומחלות זיהומיות של ד"ר אנתוני פאוצ'י (NIAID) לשותף המחקר שלה, מכון ווהאן לוירולוגיה בסין, על מנת שזה ינהל מחקרים על "זנים קטלניים של קורונת העטלף".

מסתבר כעת שזרוע הצדקה של גוגל – google.org, מממנת מחקרים שבוצעו על ידי חוקרי EcoHealth Alliance לרבות פיטר דזק מאז 2010 לכל הפחות.

"התמיכה הנדיבה של העם האמריקאי":
הקשר הצמוד בין גוגל למיזם של דזק שנמשך מעל לעשור ניכר במחקר שנערך ב-2010 על פלאבי-וירוסים של עטלפים. מחברי המחקר אלו דאזק וסגן נשיא EcoHealth alliance ג'ונתן אפשטיין והם אף הודו ל Google.org על המימון. מחקר מעניין אף יותר נערך ב-2014 בנושא ה- henipavirus spillover. מדוע זה מעניין? היות ומדובר כאן במחקר שחוקר את היכולת של הוירוס להתגבר על החסמים לצורך הדבקת זנים חדשים של יצורים, בדומה ל"קורונת העטלף" שבאורח פלא החלה להדביק בני אדם. המחקר הזה נכתב על ידי דאזק, וגם הוא מתהיר באופן דומה כי הוא היה "נתמך בחלקו על ידי Google.org.”

ארגון USAID נכנס לתמונה:
מחקר נוסף מ- 2015 שמתמקד בהרפס, גם כן מציין את דאזק ואפשטיין של EcoHealth כמחברים, מגלה שהוא "נתמך על ידי מימון מהסוכנות האמריקנית לפיתוח בינלאומי (USAID הידועה לשמצה) דרך התכנית שלהם "להתמודדות עם מגפות חדשות" – תכנית PREDICT, קרן skoll, ו- Google.org.”

על USAID כתבנו הרבה בעבר. מדובר בארגון שמתחפש לארגון תמים, אך בפועל הוא משמש למעשה כחזית עבור ה- cia להבאת "שינוי" ברחבי העולם בדומה לקרן פורד וקרן רוקפלר, שינוי שבו חפצים קבוצות השליטה של כת הגלובליסטים. כך למשל לארי גרבר שהיה נשיא הקרן החדשה לישראל (ישראל החדשה) עבד בUSAID כמה שנים טובות לפני שהגיע לקרן. הוא כיהן שם 5 שנים לפני שעבר לקרן החדשה, תפקידו הבכיר ביותר ב- USAID היה מנהל המשימות של בעזה בין 1999-2004.

מה עומד מאחורי הקרן לישראל החדשה ?

http://old.conspil.com.s3-website-us-east-1.amazonaws.com/2010/10/08/middleeastorder/index.html

שיתוף פעולה עם הנראטיב השקרי של המפלגה הקומוניסטית הסינית:
בשנת 2018, חוקרי alliance EcoHealth חיברו מאמר שכותרתו "סקר סיכון סרולוגי והתנהגותי של עובדים במגע עם חיות בר בסין" גם הפעם התרומה הכספית הנדיבה של Google.org צויינה שם.

תקציר המאמר בן 14 העמודים:

"אנו מדווחים על מחקר שנערך במחוז גואנגדונג, סין, כדי לאפיין התנהגויות ותפיסות הקשורות להעברת פתוגנים עם פוטנציאל מגפה באוכלוסיות אנושיות חשופות מאוד בממשק בעלי חיים-אדם. סקר שבודק חשיפה לגורמים שונים נערך לאנשים עם רמות גבוהות של חשיפה לחיות בר."

נראה שהמאמר הניח את הבסיס לתאוריה שוירוסי קורונה דמויי סארס יכולים להיווצר בשוק המזון במחוז קרוב לעיר ווהאן-המוקד המשוער של הוירוס הסיני.

"למרבית המחלות המדבקות בבני אדם יש מקור מן החי, ולכן הבנת הממשק בין בני האדם לבעלי החיים בנוגע להופעת מחלות והסיכון היא בעלת חשיבות עליונה ביותר, התדירות והמגוון הגוברים של האינטראקציות בין בני האדם לחיות הבר בסין מספקים הזדמנויות להעברת פתוגנים זואונוטיים מפתוגנים שמקורם בסין."

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *