June 16, 2021, 7:18 pm

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

נשיא רוסיה ולדימיר פוטין חושף את ערוות הדיפ סטייט האמריקאי: "אתם הזמנתם את הרצח של אשלי באביט"?

אתמול פורסם הראיון המלא של הנשיא ולדימיר פוטין עם רשת NBC האמריקאית והוא לא אכזב:

עד כה פוטין נמנע מלעסוק בממשל ביידן, אך הפעם הוא חרג ממנהגו ותקף את הממשל בשעה שביידן נפגש עם מנהיגי ה- G7, פורום שממנו רוסיה הושעתה ב- 2014 לאחר סיפוח חצי האי קרים. פוטין הינדס את הראיון בצורה מושלמת כך שהוא יפורסם לאחר סבב הפגישות של ביידן וזה יהיה כל מה שידברו עליו עד לפגישה של שני הנשיאים שמתרחשת ברגעים אלה ממש.

"האם אתם הזמנתם את הרצח של האישה שנכנסה לקונגרס שנורתה ונהרגה על ידי השוטר?". זאת פוטין אמר בהתייחסו לאשלי באביט, האישה מקליפורניה שנרצחה במהלך המהומות לאחר שנורתה על ידי שוטר ממשטרת הקפיטול של ארצות הברית, שנוקה כצפוי מכל אשמה.

"אתה יודע ש-450 איש נעצרו לאחר כניסתם לקונגרס? והם לא הלכו לשם כדי לגנוב מחשב נייד. הם באו עם דרישות פוליטיות", כך עוקץ נשיא רוסיה את "אבירי זכויות האדם" הצבועים וה"נאורים". לטענתו ארצות הברית אשמה בחוסר סובלנות למחלוקות פוליטיות בדיוק באותו האופן שבו ממשלתו הואשמה על ידי הגלובליסטים הצבועים.

כיצד פוטין ינצל את המקרה לרווח פוליטי?
נכון, קבוצה קטנה של אנשים נטמעו בתוך האלפים שבאו רק כדי למחות, והגיעו לקפיטול במטרה לבצע פעולה אלימה אם ההזדמנות תציג את עצמה, אבל הרוב המכריע הגיע לשם רק כדי להשמיע את קולם ולדרוש פעולה מנציגיהם הנבחרים. אפשר להסכים או לא להסכים עם הדרישות שלהם, אבל הם באו שם כדי להציג את דרישותיהם מהממשלה שלהם, חירות שמעוגנת תחת התיקון הראשון לחוקה.

הדמוקרטים ומכונת התעמולה מצידם סיווגו שלא בצדק את כל פעולות המחאה ב-6 בינואר כחלק ממאמץ מרוכז לחתור תחת הממשל החדש שנבחר. משרד המשפטים של ביידן צבע את כל הנוכחים במברשת רחבה בהערות הפומביות שלו ב-6 בינואר, במקום להבחין בין אלה שבאו לבצע פשעים אלימים לאלה שבאו כדי "לדרוש מהממשל להתייחס לתלונות שלהם.”

פוטין מבין זאת וימשיך להשתמש בזה לתועלתו הפוליטית על ידי ביטול התלונות של ממשל ביידן ומפעיליו מהכת הגלובליסטית, על מעשיו הן ברוסיה והן במדינות הסובבות.

פוטין על נראטיב ההאקרים הרוסים:
לדבריו הטענות של ארצות הברית שהאקרים רוסים או הממשלה הרוסית היו מאחורי התקפות סייבר בארצות הברית הן "פארסה", והוא קרא תיגר על חדשות NBC, ועל ממשל ארצות הברית, להביא הוכחה שהרוסים היו מעורבים.

"הואשמנו בכל מיני דברים", הוא אמר. "התערבות בבחירות, מתקפות סייבר וכן הלאה וכן הלאה. ואף לא פעם אחת, הם טרחו להביא כל סוג של ראיות או הוכחות. רק האשמות חסרות בסיס.”

כשנשאל על ביקורתו של ביידן שהאשים שרוסיה בגרימת חוסר היציבות העולמי, הוא האשים את ארצות הברית בכך שעשתה את אותו הדבר בלוב, אפגניסטן וסוריה. וציין שהאמצעים שהרוסים מפעילים נגד חתרנות פנימית, זהים למה שארה"ב עושה עם החוקים שלה נגד סוכנים זרים.

משבח את טראמפ ומתכונן לתמרן את הדמנטי:
יותר מפעם אחת, ביידן סיפר כיצד אמר לפוטין בפניו ש"אין לו נשמה" במהלך ביקור בקרמלין ב-2011 כשהיה סגן הנשיא של אובמה. "אני לא זוכר את החלק המסוים הזה של השיחות שלנו", אמר פוטין כשנשאל על האפיון. כשנשאל מה הוא חושב על ביידן, פוטין אמר שהוא מקצוען והציע לו לעבוד איתו. "הוא בילה כמעט את כל הבגרות שלו בפוליטיקה", הוא אמר.
"מר טראמפ הוא אדם יוצא דופן, אדם מוכשר. אחרת הוא לא היה הופך לנשיא ארצות הברית", אמר פוטין. "הוא אדם צבעוני.”
אבל הוא גם הדגיש את הצורך ב"יציבות במערכת היחסים של רוסיה עם ארה"ב", והוסיף, " זה משהו שלא ראינו בשנים האחרונות.”

ההתייחסות של פוטין לטראמפ היא הראשונה מאז 2018 היות וטראמפ היה מגיב בתקיפות לכל אמירה שהייתה לא במקום וכן שיתוף הפעולה התקיים מאחורי הקלעים הרחק מהמצלמות. כעת למראית עין הוא שמח לכניסת הממשל החדש היות ומדבר בממשל חסר עקבות שפועל מאינטרסים זרים. אחרי הכל ממשל ביידן סגר את צינור הנפט KEYSTONE XL האמריקאי ונתן את ברכתו לצינור הגז נורדסטרים הרוסי. מכירי האנרגיה בארה"ב ובמערב מזנקים ושוק האנרגיה הוא מקור הייצוא המרכזי של רוסיה. פוטין יודע שביידן הדמנטי או קמאלה האריס אלו בובות חסרות ערך וכל מה שהם יכולים לעשות מולו זה להקריא מסרים שהוכתבו על ידי מפעיליהם הגלובליסטים. במצב עניין כזה, פוטין יכול לתמרן בצורה נוחה וללא דאגות מיוחדות.

ולמה שפוטין יפחד משוטה שממש הרגע התבלבל בינו לטראמפ?
https://redstate.com/shipwreckedcrew/2021/06/15/vladimir-putin-asks-nbc-news-who-ordered-the-assassination-of-ashli-babbitt-by-the-capitol-police-n396923

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *