June 16, 2021, 1:33 pm

קונספיל והאמת תכניס אותך להלם

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

הרשת הלאומנית הפגאנית של סורוס באוקראינה: מה עשה פשיסט אוקראיני מבוקש בארוע הדגל הכוזב בקפיטול?

הסיפור הזה נראה כאילו לקוח מתוך סרט ריגול, אך לא, הוא אמיתי לחלוטין. סרגיי דובינין, חבר במפלגה האוקראינית הלאומנית בשם"הסקטור הימני", כיכב בדגל הכוזב בקפיטול ואף הצטלם עם ה"שאמאן".
https://archive.ph/d7JvM

מתנגדי פוטין טוענים שהאיש ניהל ערוץ תקשורת בשם "inter tv" שמנוהל על ידי האוליגרך הנמלט פירטאץ' אבל "בפועל מנוהל על ידי מקורב לפוטין בשם מדבדצ'וק". כך הם "מוכיחים" שרוסיה עמדה מאחורי המהלך לכאורה.

אלא שכאן בקונספיל כבר יודעים מזמן שכששומעים "רוסיה רוסיה רוסיה" זה נועד להסית את תשומת הלב ממשהו אחר, לרוב מהמפלגה הקומוניסטית הסינית או מסורוס וממיזמיו.

עיתונאים תומכי פוטין טוענים שדובינין היה חבר בזרוע הצבאית של מפלגת "הסקטור הימני" הלאומנית. בתמונה שאותה פרסם דובינין הוא לבוש בחולצה ועליה מנורה בצבעי שחור ואדום שפרושם "דם ואדמה", ביטוי שבו השתמשו גם הנאצים וכן כתוב עליה "ז'ידובנדרה". ז'יד פרושו יהודי בלשון של לעג וסטפן בנדרה היה לאומן אוקראיני שכנופיותיו היו שותפות לרצח יהודים בשואה. אתר של המחוז הבדלני באוקראינה מצטט את העיתון היהודי "קייב היהודית" והוא מסביר שמדובר בסלוגן שאימצו יהודים שתמכו במהפכת הקטיפה של הלאומנים האוקראיניים בשנת 2014, מהפכה שמומנה בכבדות על ידי סורוס ובאה להחדיר את האיחוד האירופי לחצר האחורית של רוסיה.

כידוע, האדום והשחור אלו גם הצבעים של ארגון אנטיפה ואכן האיש היה שותף פעיל בארוע דגל כוזב שבו אנטיפה לקחו חלק מרכזי. רשת UNIAN האוקראינית אף העלתה תיעוד מהארוע ושם ניתן לשמוע בבירור צעקות ברוסית "באומץ… קדימה קדימה… אחרי… אל תפחדו! יותר מהר!"

דובינין קיבל מדליה מהנשיא האוקראיני לשעבר פטרו פורושנקו שכיכב בפרשיית השחיתות ביידן-גייט, והוא מבוקש על ידי הכוחות המיוחדים הפרו רוסים באזור הבדלני של דונבאס באוקראינה.

מה הוא עשה בקפיטול ומי היו אלה שצעקו ברוסית? רב הנסתר על הגלוי.

אוקראינה – שדה הקרב בין כת הגלובליסטים לרוסיה:
כאמור, ב- 2014 הפיכת הצבע באוקראינה עברה לשלב הפעיל שלה והמוני לאומנים הפילו את הנשיא ויקטור ינוקוביץ' והביאו להמלכתו של פטרו פורושנקו בברכת האיחוד האירופי וסורוס. הפיכת צבע זה האופן שבו הביון האמריקאי מפיל משטרים שמפעיליו לא אוהבים, זה שונה משינוי משטר ישיר בכח צבאי. הפיכת הצבע שונה, היא רכה, עדינה, ולא ישירה. המאפיין העיקרי הוא ערעור הליך הבחירות בכוונה, ליווי הבחירות בהפגנות מאסיביות שנתמכות ומאורגנות מראש ומכונות ״הפגנות בלתי אלימות״(שיחדש) יחד עם פעולות של אי ציות אזרחי (חסימת כבישים,הרעשה ומחאה אחרי השעות המותרות בחוק ועוד). דומה מאוד למה שקרה גם בישראל ובארה"ב.

מאז הפיכת הצבע באוקראינה, המדינה מדשדשת בין גורמים פרו רוסים לתומכי גלובליסטים ונרקבת תחת השחיתות הבלתי נגמרת והחתרנות של קבוצות האוליגרכיה של הכת הגלובליסטית. ההיסטוריון והסוציולוג פרופ' אנדריי פורסוב מרחיב על הנושא מנקודת מבט גיאופוליטית בסדרת הסרטונים הבאה:

חומרים שדלפו בשנת 2016 הוכיחו סופית שסורוס ומחלקת המדינה של אובמה היו האדריכלים מאחורי מהפכת הקטיפה הלאומנית שהתרחשה בכיכר מיידאן באוקראינה בשנת 2014 ולאחריה הם שלטו הלכה למעשה במדינה כולה:

המיליציות הלאומניות של סורוס – "הדיוויזיה המיזנטרופית":
נשאלת השאלה כיצד יתכן שסורוס שמקדם אג'נדה פרוגרסיבית, הפעיל מיליציות של לאומנים ופשיסטים נאו נאצים ופגאנים?

התשובה היא שהמטרה תמיד מקדשת את האמצעים ואילו האמצעים – כנופיות הלאומנים, הם אדיוטים שימושיים ותו לא. עריק הקג"ב יורי בזמנוב הסביר היטב כיצד לאחר השלמת ההפיכה, מעמידים את כל רכזי השטח שבזכותם היא הצליחה וכעת עלולים לסכן את המשטר החדש, בשורה ויורים בהם כי הם הפכו מנכס לנטל.

הלאומנים שלקחו את השלטון בקייב בשנת 2014 היו קודקוד ראשון בתוך רשת אדירת מימדים של ארגונים מיליטנטיים ניאו פגאניים – פשיסטיים וניאו נאציים שנקראית היום "הדיוויזיה המיזנטרופית". הרשת פעילה באירופה, ארה"ב, אוסטרליה, קנדה ודרום אמריקה. מהמדינות הללו מגוייסים פעילים שעוברים אימונים ומופעלים בחזיתות שונות. כך למשל המיזנטרופים היו מעורבים עם "פלוגות אזוב" הניא נאציות שהיום שייכות למשמר הלאומי האוקראיני. "פלוגת אזוב" נלחמת בבדלנים הפרו רוסים בדונבאס וכמו המיזנטרופים, הם שואפים לטהר את אוקראינה מכוחות רוסיים ומערביים ולהקים בה מדינה נאציונל סוציאליסטית פגאנית.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר.