June 14, 2021, 7:41 pm

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

ממשלת האחים הרפורמיים מבית וקסנר – inss יוצאת לדרך.

https://rotter.net/forum/scoops1/703791.shtml

עוד לא חלף יום מאז שהושבעה הממשלה והנה ה inss החל לקבוע עובדות בשטח. אתמול בכיר ה- inss אייזנקוט החל לזהות תהליכים בנסיון לשכנע אותנו ש"שינוי האקלים" הוא האיום הקיומי על ישראל והיום אנו מתבשרים שיו"ר ה- inss המיתולוגי, בוגר קרן וקסנר וארגון "קולות" הרפורמי עמוס ידלין קיבל פנייה מבנט לתפקיד היועץ לבטחון לאומי.

המהלך מתבקש, היות ובנט שימש כפרזנטור של "קבינט הקורונה" הפיקטיבי של ה inss וקידם את תוכניותיו של המכון החתרני, תוכניות בעלות ניחוח סיני חזק.

בין חברי המכון שמכנה עצמו למרבה הלעג "מכון למחקרי בטחון לאומי" נמנים בוגר נוסף של ארגון "קולות" הרפורמי ויקיר פרקליטות וקסנר גדעון סער, ואף היועמ"ש "המוחזק בגרון" אביחי מנדלבליט. גם האסטרטג והמצביא הדגול יאיר לפיד הוא אורח קבוע בפאנלים של המכון שמתיימר לעסוק בבטחון לאומי.

ה- inss כמפקדת הפיכת הצבע השלטונית בישראל:

לאורך השנים האחרונות חשפנו כיצד ה- inss הזר והחתרני קשור למכבסות הכספים של סרסור הקטינות והפדופיל ג'פרי אפשטיין בקריביים וכיצד הוא ממלא תפקיד מרכזי בהפיכה השלטונית בישראל.
המכון הוקם על ידי איש ה"קבוצה התלת צדדית" (trilateral comission – מרכז עצבים גלובליסטי שהוקם על ידי משפחת רוקפלר) איתמר רבינוביץ' ששימש כנשיא האוניברסיטה וכמנכ"ל קרן וקסנר בישראל לא פחות ולא יותר. המכון הוקם דרך אוניברסיטת ת"א ומומן על ידי מכבסות הכספים של חבר נוסף ב"ועדה התלת צדדית" -הפדופיל וסרסור הקטינות ג'פרי אפשטיין. אפשטיין שימש כמנהל הכספים של קרן וקסנר עד למעצרו הראשון. את כל החשיפות תוכלו לקרוא באופן מרוכז בקישור הבא:
https://t.me/conspil/4768

המכון הזר והחתרני הוא ציר מרכזי ברשת הזרה שהוציאה לפועל ותכננה את הפיכת הצבע בישראל לצורך הדחת נתניהו מראשות הממשלה, ובחבר המנהלים שלו יושבים מיטב אנשי ההגמוניה של המשק הישראלי וגורמים זרים מהכת הגלובליסטית. מבין הספונסרים הישראלים, הבולטים שבהם הם מוריס קהאן שאף מיממן את "התנועה לאיכות השלטון" בכסף רב ואלפרד אקירוב עימו נפגשה איילת שקד בין מערכת הבחירות הראשונה לשניה, בתיווכה של דליה איציק. אקירוב היה גם אחד המממנים של מיזם המרמה "כחול לבן".

אנטומיה של הפיכה חלק ז' – מפרקים את שרשרת הפיקוד #1: הקשר הלא מפתיע בין מוריס קהאן ("התנועה לאיכות השלטון") ל- INSS

בכיר נוסף הוא איש אמונם של משפחת קלינטון המושחתת, מרטין אינדיק שהוא גם חבר בהנהלת הקרן החדשה לישראל (ישראל חדשה) וכן מייסד מכון ברוקינגס החתרני שהיה מעורב בתפירת התיקים לנשיא טראמפ.

התפתחות בפרשת #OBAMAGATE. האם מכון ברוקינגס היה מעורב בתפירת התיקים לטראמפ?

ה- inss כסרסור של מדיניות גלובליסטית – הסכם השואה הגרעינית האיראני של אובמה ותוכניות לנסיגות חד צדדיות:

לאחרונה זריף, שר החוץ האיראני, לא מצא נפשו מרוב אושר לנוכח הבשורה על ממשלת האחים הרפורמיים וה- inss בישראל, מדוע הוא היה כה שמח?

ראשית, משום שבנט אמר בקולו לפני חודשים, שהוא תומך נלהב בהסכם הגרעין תחת "ממשל ביידן האוהד":
https://t.me/conspil/4404

אך חשוב מזה הוא שאדריכלית הסכם השואה הגרעיני האיראני של ממשל אובמה, ונדי שרמן, מכהנת כעת כמשנה למזכיר המדינה בממשל ביידן, ובעבר היא ניהלה את המרכז למנהיגות בבית הספר ע"ש קנדי בהרווארד, כן ממש איפה שקרן וקסנר השבתאית מכשירה את פקידי הדיפ סטייט שלנו. שרמן כמובן הייתה דמות מפתח גם ב- inss והיא הייתה מקדמת את משנתה בגלוי:

המוסד נגד צבא ההגנה ללזלי וקסנר? על מלחמת הצללים של ציר נתניהו-יוסי כהן נגד מערך הגנרלים של הדיפ סטייט

פרנק לואי, מפקדת האיתחול הגדול של מדינת ישראל ומכבסת הכספים שלה באיי הבתולה – ה inss וקרן דן דוד:

על האתחול הגדול כתבנו הרבה גם בערוץ הטלגרם וגם באתר.

ובכן, עולה השאלה היכן נמצא מרכז האיתחול הגדול בישראל?

מי שמפשפש מעט בעברו של אדריכל האתחול העולמי – קלאוס שוואב יימצא כי הוא זוכה פרס ״יוקרתי״ בארץ בשם פרס דן דויד, שזה סוג של מדליה וטפיחה על השכם שהאליטות מחלקות לעצמן.
אך יותר מזה… נראה שהפרס הזה הוא גם מכבסת הכספים עבור מרכז האיתחול הגדול בישראל. שימו לב מה רשמנו לכם בעבר על פרס דן דויד.

כפי שציינו קודם, איתמר רבינוביץ' היה מנכ"ל קרן וקסנר בארץ וג'פרי אפשטיין הפדופיל וסרסור הקטינות היה המנכ"ל של הקרן בארה"ב עד שנכנס לכלא. אפשטיין כזכור עסק במכבסת כספים בקאריביים עד יום מותו.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר.