June 14, 2021, 7:41 pm

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

איתמר רבינוביץ׳ ניהל שנים גם את אוניברסיטת תל אביב, שם באופן מושחת השתמש בשטח, אבטחה, ומשאבי האוניברסיטה להקים מכון שהשתמש בכל אותם משאבים ואז נפרד מהאוניברסיטה לשלום והפך למכון עצמאי. המכון הזה כאמור הוא "המכון למחקרי ביטחון לאומי" ה- inss המנוהל עד כה על ידי בוגר קרן וקסנר ותיק (כמה מפתיע) עמוס ידלין. אוניברסיטת תל אביב רשומה במסמכי ההדלפות שיצאו ממקלטי המס בקאריביים על ידי ארגון ICIJ, בשתי כתובות שונות. האחת פה בארץ שאנו מכירים, ואחרת בלוקסמבורג הידועה כמקלט מס.

בכתובת בלוקסמבורג רשומים גם "קרן פורד". הקרן החדשה לישראל היא זרוע ביצועית שלהם בארץ על פי דברי המנכ״ל דניאל סוקץ׳ בזמנו.
https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000636859
אך עוד רשומים, שימו לב, אריאל דוד, ו"קרן דן דוד". דן דוד, ובנו אריאל דוד, יחד עם איתמר רבינוביץ' , מנהלים את "קרן דן דוד" המחלקת פרסים מדי שנה באוניברסיטת תל אביב.

אוניברסיטת תל אביב רשומה דרך שתי הכתובות כבעלת שליטה בחברה הרשומה בקאריביים ב-"British Virgin Island". לחברה קוראים: "INGELSA LTD". השליטה של האוניברסיטה רשומה משתי הכתובות כל אחת לחוד. יחד איתם רשום בעל שליטה נוסף, מי שהיה נשיא האוניברסיטה, איתמר רבינוביץ' (יו״ר קרן וקסנר בארץ). יחד איתם, ניחשתם נכון, משפחת דוד ו"קרן דן דוד". כמו כן גם "קרן פורד" בעלת מניות בחברה.

"קרן פורד" היתה התורמת הגדולה ביותר ל"קרן החדשה לישראל" בזמנו, ואף העבירה תרומות בעשרות מיליוני שקלים במעמד נשיאת בית המשפט העליון, דורית בייניש, דבר שלא נחקר עד היום.

החברה "INGELSA" לא רשומה בשום מקום, לרבות ב"בלומברג". אבל מצאנו עליה מידע במסמך עסקה באתר ה-(SEC) האמריקאי, שם נכתב עליה בקושי פסקה, ולא רשום בשום מקום מה מטרות החברה:

קונספיליקס א': מכבסות הכספים של ג'פרי אפשטיין ומייסדי מפלגת כחול לבן

על פי המסמך מ-2010, "INGELSA", בין היתר, היא בעלת השליטה ב-"Leader Holdings & Investments Ltd" (דרך ATE). עכשיו תחזרו לדו"ח התרומות ל- INSS המופיע במאמר שלנו לעיל, והסתכלו מלמטה ותמצאו שני תורמים, "לידר הנפקות" ו"ילין לפידות", שנייהם מקבוצת Leader המדוברת. זכרו, איי הבתולה זה לא רק מקלט מס, זה גם מקום להעביר ולאגור כספים, חוקיים ושחורים, ולהעבירם איך ולמי שרוצים, מבלי שיש רישום כלל.

אין זה מפתיע, הרי הזכרנו קודם את אפשטיין, והוא אכן השקיע כספים עבור מסע יחסי ציבור בשיתוף עם ה- INSS, בבחירות מועד א' בשם ״בלי איחוד הקול אבוד״, הדמות המרכזית בקמפיין הזה הייתה אהוד ברק.

בראש חבר הנאמנים של המכון למחקרי ביטחון לאומי inss שהקים רבינוביץ' עומד פראנק לואי המיליארדר האוסטרלי. בנו של לואי מנהל חברת מימון באיי הבתולה שמנהלת נכסים בשיתוף עם בנק המימון של ג'פריי אפשטיין הפדופיל בעל רשת הסרסור שניהל את קרן וקסנר.

לסיכום, פרנק לואי זורק כסף למימון מכון ה- INSS שהוא ליבת הדיפ סטייט בארץ, המכון הוקם על ידי חברו של לואי, איתמר רבינוביץ', מנהל קרן מלגות וקסנר בארץ, ונוהל עד לאחרונה על ידי בוגר קרן וקסנר עמוס ידלין. רבינוביץ וג'פרי אפשטיין חברים בועדה התלת צדדית, מרכז העצבים של הסדר העולמי החדש שהוקם על ידי רוקפלר.

המכון הזה של לואי ממליץ רק על תוכניות שפוגעות בביטחון המדינה, ואחת המנהלות, וונדי שרמן, תיווכה את הסכם השואה הגרעינית של אובמה.

כיום המכון מנוהל על ידי בוגר מלגת רוהדס – מנואל טרכטנברג:
https://t.me/conspil/4769

אכן נראה על פניו שכל מה שמתרחש כעת הוא מימוש של האיום של ה"לורד הנאור" ג'ייקוב רוטשילד לציר טראמפ – נתניהו, רגע לפני הבחירות בארצות הברית:

האיום של ה"כת הנאורה": האם הלורד ג'ייקוב רוטשילד העביר איום למחנה טראמפ – נתניהו רגע לפני הבחירות בארה"ב ומה הקשר לאהוד ברק?


___

סיכום של כל תחקירי קונספיליקס בפוסט מרוכז:
https://t.me/conspil/5126

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *