April 6, 2021, 10:14 am

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

פוסט מודרניזם: הפילוסופיה של כת השטן חלק ב׳.

חלק א׳:
https://t.me/conspil/4886

בכתבות קודמות דיווחנו לכם על גזר הדין של 120 שנות מאסר לקית׳ רנייר, מנהיג כת שפחות המין הסודית Nxivm ועל פשיטת האף-בי-אי על ביתו של ד״ר ברנדון פורטר, חבר הכת, בחשד כי ניהל לכאורה ניסויים חולניים וטראומטיים בבני אדם, בניגוד לחוק, על פי הוראותיו של קית׳ ראנייר, ובמימון קלייר ברונפמן (מהמשפחה שמנהלת את הINSS, ברונפמן).

דיווחנו בהרחבה על ניסויים בהם נשים אולצו להתבונן בתמונות גרוטסקיות ומזעזעות – כולל סרטי מקרי מוות אמיתיים – על מנת שד"ר פורטר יוכל למדוד את תגובותיהם במכשיר EEG.

כמו כן דיווחנו שד״ר פורטר העביר גם את ילדיו ניסוי ארוך טווח בשם "Rainbow Cultural Garden" עליו נאמר כי האג'נדה הנסתרת שלו היא להכשיר ילדים לאימוץ התנהגויות סוציופתיות. בהמשך דיווחנו לכם שרנייר, בעל העבר הפדופילי, הוא גם המייסד של לפחות 11 בתי ספר וגני ילדים מהאליטה ברחבי העולם המפעילה באמצעותם את תכנית "Rainbow Cultural Garden" על ילדי אותם חברי כת מהאליטה.

חדשות פיצה-גייט: כוכבת הסדרה ׳סמולויל׳ הודתה שמכרה ילדים למעגלי פדופילים מהאליטות

נראה כי רנייר כתב פטנט כיצד לדעת האם ניתן לשקם לוצפריאן. רישום הפטנט בשם ״קביעה האם ניתן לשקם לוציפריאן״ שמספרו US20130281879A1. שם הממציא הוא קית׳ א. ראנייר (בהנחה שלא מדובר באדם אחר בעל אותו שם…)

בתיאור 81 סעיפים מתוכם נתרגם את סעיף מספר 0072 התואם לעדויות של נשים בדבר הניסויים המזעזעים המיוחסים לד״ר ברנדון פורטר, לכאורה בהוראת קית׳ ראנייר.
——–

פוסט מודרניזם כפילוסופיה של כת השטן.
מה משמעות הדבר לשקם לוציפריאן?
המשמשעות של לוציפריאן היא אדם המאמין בתפיסת העולם המכונה על שם לוציפר, המלאך מורד.

אז עולה השאלה, מורד במה בעצם? אם עקבתם אחרי סדרת הכתבות עד כה, ניכר כי מדובר שהוא מורד במוסכמות ואבחנות החברה הבנויה על טבע האדם. הרי למוסכמות על פי דעת רנייר, אין שום בסיס והן שרירותיות כפי שהתבטא ללא הרף. זה מעניין כי תפיסת העולם הפרוגרסיבית ושל האליטות היא בדיוק רלטביזם(יחסיות) קיצונית כזאת שלא רואה שום משמעות במוסכמה חברתית מוסרית כזאת או אחרת, כל המוסכמות שוות בערכן לדעתם, ועל כן אין להם שום בעיה להתעלל בקטינים וילדים, או לקדם סירוס של ילדים בשם זכויות להטב״ים וטראנסים.

זה מחזיר אותנו לתחילת סדרת המאמרים, שם הראנו לכם כיצד לאורך הדורות הלוחמה התרבותית כנגד אותם בעלי תפיסות פוסט-מודרניות היית הגרוטסקה והדגש ההומוריסטי על הדחפים ההביולוגיים הבסיסיים באדם שלא ניתן להכחיש ואשר כל אחד מבין מיד בצורה בלתי אמצעית. הדגש הזה חשוב כיוון שהוא מראה אוניברסליות מאוד ברורה המשותפת לבני אדם בדרך בה האל עיצב את האדם, או בשפה חילונית לעומתית לפוסטר מודרנים, הטבע דרך האבולוציה הנחיל לנו בתהליך ארוך של הברירה הטבעית אשר נמשך מליוני שנים. כך הנסיון של פרוגרסיבים בחטא הגאווה שלהם להכחיש את אותם דחפים, שמצחיקים את השפויים שבנינו, הוא נסיון לצאת נגד תהליך של מליוני שנים, או כנגד האל, כך או כך הגאווה כאן עומדת בכיליונם.

אך הפעם נעמיק אפילו עוד את הרעיון של אותם דחפים ביולוגיים אנושיים, הפעם דרך מנגנון פחות הומוריסטי. מחקר מדעי גילה שסף הגועל הוא מאוד גבוהה אצל אנשים בעלי תפיסת עולם פרוגרסיבית, תפיסה שהפוסט מודרניות רווחת בה מאוד. הם לא נגעלים בקלות כשמראים להם תמונות של זוהמה, הקאה, חרקים ועוד. מזכיר קצת את הניסויים של רנייר ופורטר לעיל.

https://www.businessinsider.com/liberals-and-conservatives-process-disgust-and-empathy-differently-2018-1

אך מנגנון הגועל הביולוגי הוא חשוב ביותר, ולא טבוע בנו באופן שרירותי או בגלל מוסכמות חברתיות שרורתיות שנובעות מהשיח המהווה מסגרת לשימור הכח ההגמוני כפי שמתארים תלמידי מישל פוקו הפדופיל. המנגנון הזה בעל חשיבות יתרה אם רוצים לשמור על עצמינו מלכלוך וחיידקים שמביאים מחלות למשל, מישהו ללא סף גועל בכלל פשוט ממשיך בחייו כרגיל, יכול להרים צואה מהרצפה ללא כפפות ואולי אפילו לאכול אחר כך ארוחת צהריים. במצב מוגזם יותר אם מישהו כזה רואה אדם שנפצע קשה יהיה לו פחות דחף להזעיק עזרה מהר כשכל דקה קובעת. לדברים הללו יש בסיס שמתגלה בתהליך אבולוציוני ארוך שבסופו אנו מגיעים למוסכמות חברתיות אשר שומרות על חברה יציבה לאורך דורות. דברים שכל כך ברורים לנו, אך אינם ברורים ללוציפריאנים, בין אם מתוך סטייה מולדת, או הנדסה חברתית, או אפילו ניסויים קיצוניים כשל פורטר.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *