April 4, 2021, 11:04 pm

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

פוסטמודרניזם – הפילוסופיה של כת השטן חלק א׳.
(מקורות בסוף ההודעה)

המשך למאמר שחולקו לשני הודעות:
https://t.me/conspil/4878
https://t.me/conspil/4879

להלן עוד אנשים המחזיקים באותה תפיסת עולם של מישל פוקו וחיים דעואל לוסקי.

120 שנות מאסר נגזרו על השרלטן קית' רנייר, גורו שעמד בראש ארגון "nxivm" במדינת ניו יורק, אשר הציע קורסים לעזרה עצמית. בארגון הפעיל כת סודית של שפחות מין. רנייר נמצא אשם בסחיטה, בסחר במין, בעבודות כפייה ובקנוניה. אישומי הסחיטה כללו פעולות של החזקת פורנוגרפיית ילדים, ניצול מיני של ילד, גניבת זהות ומרמה. הפטרונים שלו היו שתי האחיות היורשות לאימפריית ברונפמן, שרה וקלייר ברונפמן.

האחיות ברונפמן העבירו תרומות לא חוקיות לקמפיין קלינטון בסוג של פרשת עמותות בבחירות 2016 בארה"ב, ובדומה אח שלהן היה מעורב בראש הפירמידה של פרשת עמותות בבחירות 99 בארץ, כמו כן הוא קשור בטבורו לאהוד ברק והINSS המושחת.

״ישנם ילדים ׳המאושרים לחלוטין׳ מקיום יחסי מין עם מבוגרים״.
דברים אלה נאמרו בהקלטה של דברי רנייר הנשמעים בסרטון ששימש בעדותו של סוכן ה- FBI מייקל ויינגר, כחלק אחרון מחומר הראיות שהתובעים הציגו בבית המשפט המחוזי של ארה"ב בברוקלין.

קית' רנייר סיפר לחסידי NXIVM הבכירים כי ילדים קטנים "שמחים לחלוטין" לעבור חוויות מיניות עם מבוגרים ושהחברה היא זו הרואה בכך התעללות. הוא גם לימד את חסידי הכת כי נשים דיווחו על ״חוויה בלתי צפויה של חירות המתרחשת בזמן אונס״.

כדי להצדיק את הסטיות שלו, מנהיג הכת משתמש בפילוסופיה הפוסטמודרנית. רנייר קבע כי התקנים המגדירים התעללות – והתעללות מינית בילדים – משתנים מאוד בהתאם להיכן ומתי חיים.
על גיל ההסכמה לקיום יחסי מין אמר כי ״במדינות מסויימות, זה 17, בחלקים אחרים של העולם זה 12״.

"מה ש[נחשב]התעללות בתחום אחד זה אינו התעללות באחר, ומה זה בעצם?"… "אם האדם הוא ילד או האדם הוא כמו-מבוגר? האם לאדם יש סוג מסוים של קוגניציה, מוסר לעשות בחירה כזאת?"

הערות רנייר על פדופיליה ואונס הוכיחו כי ראנייר שרלטן נרקיסיסטי וטורף מיני. כלומר, פרוגרסיבי.

רנייר הטיף בוידאו-צ'אט כי אנשים רבים הצורחים ״התעללות״ לא מבינים על מה הם מדברים ורק בגלל שהסטנדרטים מסווגים משהו כ״התעללות״, זה אינו אומר שזו התעללות.

"לעתים קרובות כאשר אתה מייעץ לאנשים שהם, למשל, ילדים, לגבי מה שאתה מכנה התעללות … כמה ילדים קטנים שמחים לחלוטין עם זה״ … ״עד שהם מגלים מאוחר יותר בחיים מה קרה, ואז זה יותר החברה שמתעללת בהם מאשר ההורים, כי בחברות בעבר, כמו ברומא או מה שלא יהיה, הסטנדרטים היו שונים מאוד, אבל אנחנו לא ברומא ואנחנו צריכים לדעת את זה".

עוזרת התובע, מוירה פינזה, הקרינה גם וידאו בו נשיאת NXIVM, ננסי זלצמן, נואמת בפגישה במסעדה. בסרטון, זלצמן חוזרת על דברי רנייר בפגישה של ״Jness״, שהיא קבוצת נשים בתוך NXIVM.

זלצמן, [שהודתה באשמה בביצוע עבירות הקשורות בחקירה הפדרלית של NXIVM במרץ האחרון] רומזת שהאשמה במקרים של התעללות בילדים צריכה להיות, במקרים מסוימים, משהו שחסידי NXIVM "צריכים לפתור בינם לבין עצמם.״

עוזרת התובע, מוירה פינזה, הציגה ספרות מ- NXIVM שתוארה כ"החוויה האנושית":

"אם מישהו בא ממדינה שבה המבוגרים מגרים אורלית את הילדים, והם מגלים, בהתאם לתרבות האמריקנית שהם עברו התעללות. האם הם עברו אותה? מי ביצע את ההתעללות?…המתעלל הוא התרבות שלנו, החברה שלנו".
—-

לא רק רנייר משתמש בפילוסופיה הפוסט מודרנית להצדיק את הפשעים שלו, גם ג׳פרי אפשטיין נשען על אותה תפיסת עולם:

״הוא היה רגוע יותר לדון בהתעניינות שלו בנשים צעירות. לדבריו, הפללת יחסי מין עם נערות מתבגרות היא סטייה תרבותית וכי לעתים בהיסטוריה זה מקובל לחלוטין. הוא ציין כי הומוסקסואליות נחשבה זה מכבר לפשע והיא עדיין נידונה למוות בחלקים מסוימים של העולם.״

ברור שלא רק לאורך ההיסטוריה אלא גם בעולמנו היום יש מנעד רחב מאוד של תופעות תרבותיות שונות מאוד אחת מהשנייה, מה שעבור האוכלוסיה הצעירה העירונית ה״מתוחכמת״ והמודרנית מביא למסקנה שדברים כמו פוליאמוריה, 80 מגדרים לא נורמטיבים, ילדים טראנסג׳נדרים ויחס סלחני לפדופילים כפי שהיה בכנס טד לפני שנים ספורות, הוא מסקנה מתבקשת ואף הכרחית. כמובן שהם לא עוצרים רגע לחשוב למה זה שכל אותן תרבויות כיום שיש בהן את אותן סטיות תרבותיות הן בעיקר תרבויות מפגרות ורחוקות שנות אור ממדינות המערב. ולגבי תרבויות קדם, אין זה מפליא שכל אותם סטיות רווחות מאוד ובעיקר בשלב השקיעה של הציבליזציה וקריסתה. עוד בנושא:

שירת הבלפור: שקיעתן של ציבליזציות בכלל ושקיעת תרבות האליטה הישראלית בפרט

דור המבול: למה ההתנגדות הקיימת לתרבות הלהט"ביזם כל כך ראויה

מה היא הפילוסופיה הלוציפריאנית של הגלובליסטים ולמה היא מובילה לסחר בילדים

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *