March 4, 2021, 7:54 pm

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

חזרה למשימה הגדולה שהצבנו לעצמינו, להכניס את צמרת המכון למחקרי ביטחון לאומי (INSS) לכלא. טיפ קטן, בחיים האלה צריך לשאוף גבוהה. בכל אופן, בוגר קרן וקסנר המושחת, עמוס ידלין עוזב את תפקידו כמנהל המכון לאחר עשור של פעילות. המכון כידוע הוקם על ידי איתמר רבינוביץ׳ שהיה מנהל קרן וקסנר בארץ.

ובכן, המחליף של ידלין יהיה מנואל טרכטנברג. כדי להבין מי זה צריך הפעם להתחיל דווקא עם אישתו נדין בודו-טרכטנברג. אפשר לכתוב עלייה הרבה, אבל יש שני פרטים חשובים. הראשון הוא הדוקטורט שעשתה באוניב׳ הארוורד (מקום משכן הכשרת הפקידים של קרן וקסנר), כאשר המנחה שלה היה לא אחר מאשר לורנס סאמרס, איש הקשר של הפדופיל ג׳פרי אפשטיין באותה האוניברסיטה, כך כתבנו בזמנו:

״שימו לב מה אחד הדברים שאפשטיין עשה עם הקרן. אחר שניסה בעבר לתרום לבית ספר קנדי לממשל בהארווארד שהוזכר לעיל ונתקל במידור עקב עברו, הוא מנגד הצליח לתרום למחלקה שלמה שפתח לחקר דינמיקה אבולוציונית בברכת נשיא האוניברסיטה לורנס סאמרס(עוד אחד שהיה בלוליטה אקספרס של אפשטיין). ואז לאחר הקמת הקרן החדשה בעזרתו לכאורה של בלאק, מצא אפשטיין דרך סיבובית לעשות את הדבר הבא:

"אך מעניין ביותר הוא שתרומה של כ110 אלף דולר הגיע לארגון ללא מטרות רווח בשם Verse Video Education אשר הפיק סרט תיעודי בשם "שירה באמריקה" עבור PBS (השידור הציבורי). לפי החזרי המס של הארגון, המנהלת היא גם המגישה וגם היוצרת של הסרט, ניו סאמרס, אישתו של לורנס סאמרס אשר הוזכר לעיל. היא קיבלה משכורת יפה על העבודה שלה מאפשטיין, איזה קטע זה שהיום בעלה הוא אחד הפרופסורים של בית הספר קנדי לממשל היכן שמכשירים את אנשי מלגת קרן וקסנר.

זה מבלי להזכיר שעד 2008 אפשטיין ניהל את קרן וקסנר ותרם לה כסף בזמן שהכשירו את אנשי הדיפ סטייט בארץ, ושהוא יושב הועדה התלת צדדית (trilateral commission) עם איתמר רבינוביץ' מנהל קרן וקסנר בארץ שהוזכר לעיל.״

התפתחות דרמטית בחקירה של מכבסות הכספים של אפשטיין: ליאון בלאק מוזמן לחקירה וזה מוביל אותנו הישר לקרן וקסנר והכשרת הדיפ סטייט הישראלי בהרווארד

הדבר השני החשוב יותר, אותה גברת טרכטנברג היא בוגרת מלגת רוהדס. זוכרים את פרופ׳ קארול קוויגלי המורה של ביל קלינטון אשר הוזכר בזמן טקס ההשבעה של הנשיא לשעבר? ההיסטוריון של האחווה הסודית המשפיעה ביותר בעולם? הנה מה שהוא כותב על המלגה:

"מלגות רוהדס, שהוקמו על פי תנאי הצוואה השביעית של ססיל רוהדס, ידועות לכולם. מה שלא ידוע כל כך הוא שרוהדס בחמש צוואות קודמות הותיר את הונו להקים אחווה סודית, אשר הייתה צריכה להתמסר לשימור והרחבת האימפריה הבריטית. ומה שכנראה שלא ידוע לאיש זה שאותה אחווה סודית נוצרה על ידי רוהדס והנאמן הראשי שלו, לורד מילנר, וממשיכה להתקיים עד היום. מה שבטוח, זה שהחברה הסודית הזו היא לא דבר ילדותי כמו הקו קלוקס קלאן, ואין בה גלימות סודיות, לחיצות ידיים סודיות או סיסמאות סודיות. היא אינה זקוקה לכל אלה, מכיוון שחבריה מכירים מקרוב. ככל הנראה אין בה שבועות סודיות או שום הליך חניכה רשמי. עם זאת, היא מקיימת פגישות חשאיות, בהן משתתפים הסגל הבכיר הנוכחי.

האחווה הזו נודעה בתקופות שונות כ״גן הילדים של מילנר״,
כקבוצת השולחן העגול, קהילת רוהדס, קהילת ה"טיימס ", כ״קבוצת כל הנשמות״, וכמו כן הקליבדן סט. כל המונחים הללו אינם מספקים, מסיבה זו או אחרת, ואני בוחר לקרוא לה ״קבוצת מילנר״.

השפעת קבוצת מילנר לא היית על ידי פעולה ישירה על דעת הקהל , מאז מילנר הקבוצה מעולם לא התכוונה להשפיע על אירועים באמצעות פעולה באמצעות מכשירי תעמולה מאסיביים כלשהם, אלא קיוותה לעצב את דעותיה של הקבוצה הקטנה של " אנשים חשובים" שבתורם יכולים להשפיע על מעגלי אנשים רחבים ומתרחבים יותר. זה היה הבסיס שעליו נבנתה קבוצת מילנר את עצמה; זו הייתה התיאוריה מאחורי מלגות רוהדס; זו הייתה התיאוריה מאחורי "השולחן העגול״ והמכון המלכותי
לעניינים בינלאומיים; זו הייתה התיאוריה מאחורי המאמצים לשלוט… באוניברסיטת אוקספורד; וזה היה התיאוריה מאחורי ה״טיימס״ (Times)."

Caroll Quigley The Anglo-American Establishment

די ברור מי לובש את המכנסיים בבית של השניים. אבל טרכטנברג בעצמו לא רחוק ממנה בהיררכיה, הוא בוגר מלגת פולברייט, את המלגה הקים ויליאם פולברייט, בוגר מלגת רוהדס, כחלק מהרחבת ההשפעה של אותה אחווה סודית אותה מתאר קוויגלי.
https://en.wikipedia.org/wiki/J._William_Fulbright

כמו כן עוד בוגרים במלגה, אהרון ברק ו… איתמר רבינוביץ׳.

ובכן, מי יודע למה בחרו דווקא במשפחת טרכטנברג, למה הם בוחרים תותח כבד בכלכלה. אחרי החשיפות שלנו בקונספיליקס על מכבסות הכספים של כל מנהלי המכון באיי הבתולה, כדי להם להתחיל לחשוב איך לטשטש עקבות.

חשיפות קונספיליקס, בהודעה אחת לפני.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *