March 18, 2021, 6:39 pm

הסרגל והמחוגה

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

האם ה"נאורים" מכינים לנו הונאת בחירות בהיקף חסר תקדים במקביל ל"ארוע קפיטול ישראלי" שיבוא בעקבותיו?

להלן ציטוט של אביגדור ליברמן מהיום: "נתניהו רוצה לשבש את תוצאות הבחירות, מכינים תרחיש של גבעת הקפיטול
יו"ר ישראל ביתנו טוען בריאיון לוואלה! כי ראש הממשלה "ינסה ליצור אנרכיה ולשבש את העברת השלטון" אם התוצאות לא ישרתו אותו."

לדבריו, אותו תרחיש עשוי להוביל למהומות בוושינגטון ב-6 בינואר, אז תומכים של הנשיא הקודם דונלד טראמפ הסתערו על מתחם הסנאט ובית הנבחרים. "ביבי רוצה לשבש את תוצאות הבחירות, תרחיש גבעת הקפיטול, לתגבר את האבטחה בכנסת סביב ספירת הקולות", אמר ליברמן.

ליברמן המשיך: "ברגע שיו"ר הכנסת לווין שאמור להיות הבן אדם הכי ממלכתי, להתעלות מעל מחלוקות פוליטיות בכנסת, אומר שיש לו חשש שוועדת הבחירות המרכזית תזייף את תוצאות הבחירות – ברור שהוא עושה את זה בשליחות. ברור שפה מכינים תרחיש של גבעת הקפיטול".

מה ליברמן יודע על תוצאות הבחירות והאם זה קשור לכך שאלי אבידר, משיח השקר של קונספירטורי הדגלים השחורים, התחייב שהליכוד לא יקבל מנדט אחד מעל 28?

כזכור, לאחרונה חה"כ שלמה קרעי התייחס לכך שההתקשרות בין חברת scytl הידועה לשמצה לבין ועדת הבחירות המרכזית היא מוגבלת וכוללת אך ורק הפעלה של מערך גיוס והכשרת עובדי הקלפי. אלא שבמקביל התברר לנו שלרשותו של בוגר קרן וקסנר "השופט הנאור" פוגלמן יעמדו כ 600,000 מעטפות כפולות שיהוו כ 15 מנדטים, כמות חסרת תקדים:

אותו פוגלמן שכבר הראה לנו פעם אחר פעם כי מדובר לכאורה בדמות פוליטית שלא מהססת לקבל עתירות מוזמנות מבית עוה"ד שחר בן מאיר לפסילה מגמתית של תכני תעמולת בחירות מטעם המחנה הלאומי:
https://t.me/c/1366751213/1396

כמובן שאסור לשכוח ש"שומרי הסף הנאורים" הפוליטיים הללו זוכים לשכר נדיב מאוד, מכספינו כמובן:
https://rotter.net/forum/scoops1/687962.shtml

זאת בדומה לתאגיד השידור הציבורי שגם הוא בוחר להתערב באופן בוטה בבחירות ומסרב לפרסם ראיון עם רוה"מ בשפה הערבית:
https://t.me/bnetanyahu/2399

על מי ועל מה ה"שומרים" הללו שומרים? אתם כבר יודעים.

לסיום נביא את דבריו של עקיבא נוביק ממכונת התעמולה הממוסדת:

"הקמפיין המתרקם על גניבת הבחירות הוא מסוכן ובעייתי, אבל צריך להודות שהתנהלות ועדת הבחירות לכנסת ה21 (אפריל 2019), וטיוח המחדלים לאחר מעשה, נותנת לא מעט דלק לקמפיין כזה."

https://t.me/DIRECT_NEWS/36279

נוביק לא לבד, הוא מהדהד את דבריה של לא אחרת מאורלי עדס, מנכ"לית ועדת הבחירות שהתפרסמה בזכות טיוח הפורטוקולים של הבחירות האחרונות והסירוב למסור אותם לחה"כ קרעי.

עדס מזהירה מפני "נסיונות חסרי שחר לערער על הלגיטימציה של הליך ההצבעה", נסיונות שלדבריה נמשכים כבר חודשים. "אני מודעת לכך שמרגע סגירת הקלפיות עד לפרסום תוצאות האמת יהיו דיווחים כוזבים. ראינו את זה קורא במקומות אחרים ואנו מוכים לכך. אני רק מקווה שהציבור הישראלי יחכה לתוצאות ולא ישאב לשיח הזה. אני מקווה שהציבור שלנו חכם מספיק כדי לסנן את המידע השקרי. לדעתי זה מאוד עצוב ואני לא רוצה בכלל להתייחס לטענות נגד שופטי העליון, הן לא שוות תגובה."

האם אתם מזהים כאן נקודות דמיון עם מה שהתרחש בארה"ב?

1+1=2?

שתפו בכל הקבוצות והרשתות!

#עוצרים_את_הגניבה

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *