March 17, 2021, 10:03 am

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

הקשר לממשל אובמה:

בשנת 2014 – ארגון 'קול אחד' קיבל ממשרד החוץ האמריקאי שתי תרומות על סך מאות אלפי דולרים: כפי שהכתבה הנ"ל מאתר 'מידה' חושפת[9] תרומות שהלכו ונערמו והפכו בסופו של יום לנושא היום בארה"ב, נושא שהוביל לוועדת חקירה של הסנאט, וועדת חקירה של המפלגה הדמוקרטית והרפובליקנית [10]. ארגון קול אחד נבדק כי פועל בניגוד לחוק האמריקאי ותיעל כספים למטרות פוליטיות – חברי קול אחד, אנו, חברי מערכת 'קונספיל' שמחים לראות אותכם מואשמים בעבירות שבגינן נאסר אל קפונה, הגנגסטר הידוע – העלמת מס.

כאן אנחנו מתחברים לV15 – שימו לב לתמונה הנ"ל:
http://mida.org.il/wp-content/uploads/2015/02/קול-אחד-V15.jpg

תראו. V15 התחיל יש מאין, הפך לאימפריה כלכלית הכוללת שכירת שטחי פירסום בכל רחבי הארץ, הוצאה על אלפי שלטים, חולצות, מדבקות, פלאיירים, פירסומי אינטרנט, פייסבוק, עיתונות ועוד ועוד ועוד…על כל זה נוסף הנשק הסודי, ג'רמי בירד, אמריקאי בן 36 שהגיע עם צוות של ארבעה יועצים וכוון את האנרגיות במתודולוגיה מסודרת. בירד היה מנהל קמפיין השטח של אובמה בבחירות המוקדמות של המפלגה הדמוקרטית בדרום קרוליינה[11] – חברי מערכת 'קונספיל' זוכרים את פרשת ווטרגייט האמריקאית, שם, המקור שחשף את הנשיא ניקסון אמר: "Follow the money – עקבו אחרי הכסף" – חברים, מהיכן הכסף לקמפיין בקנה מידה כה נרחב באם מדובר אכן בקבוצה שהתחילה בפייסבוק של סטודנט בן 22 וקופירייטר?על מנת לחמוק מהמכ"ם של יו"ר וועדת הבחירות המרכזית, השופט סלים ג'ובראן, ציינו בקול אחד שהם "בעד שינוי" אבל כמובן שהם "לא נגד נתניהו"…הם לא קוראים להצביע שמאלה…לכאורה…רק לכאורה…כשאותגרה המנכ"לית המשותפת של קול אחד וV15 הגברת פולי ברונשטיין על ידי ירון לונדון מצאה את עצמה אובדת עצות, תצפו בסרטון ותבינו איך נראה פוטש – אנו, חברי צוות קונספיל מבינים דבר או שניים 'בפוטשים'…

מר לונדון שואל אותה בקרירות של דור הפלמ"ח:"את חושבת שאנשים מטומטמים?"
בהחלט לונדון במיטבו, ואנחנו לא מחמיאים הרבה,
מה קורה הלאה? הסנאט האמריקאי מצא שארגון V15-קולאחד השתמש בכסף שניתן לו ממחלקת המידנה בארה"ב שלא כראוי למטרות פוליטיות, אך עמד בכללים, שכן המענק ניתן לקולאחד לבנות פלטפורמה גדולה ומסד נתונים של מצביעים בנוגע לפעילות ה"שלום" שלהם (למי שמכיר את "המרכז פרס ל'שלום'" מבין שהמילה 'שלום' כאן מתפקד יותר כהלבנת הון). וכך בתרגיל ביון מלוכלך, הכסף משמש לעירעור המערכת הפוליטית בארץ והפלת נתניהו שהתנגד להסכם הגרעין אשר עלול להמיט שואה על המדינה, בין אובמה לאיראן, זאת בזמן שהשותפים של הארגון JSTREET עשו לובי נגד סנקציות על איראן ובעד ההסכם. הנקודה המרכזית בחקירת הסנאט הוא שמחלקת המדינה עברה על הנהלים כאשר לא סיפקה את כל ההתקשרויות בדוא"ל בינה לבין ארגון "קול אחד", ואף מחקה בניגוד לחוק התכתבות עם התגובות שלה שהיית אמורה לשפוך אור על הפרשה. לא סתם אתם מריחים שיש כאן טיוח. ועדת החקירה של הסנאט הסיקה בסופו של יום שלמרות הפעילות הפוליטית של קולאחד מ2013, מחלקת המדינה של אובמה החתרנית לא דאגה למנוע שימוש פוליטי במענקים שהיא נתנה להם, דבר שהוא חמור מאוד.
https://www.congress.gov/congressional-report/115th-congress/senate-report/12/1
Despite OneVoice's previous
political activism in the 2013 Israeli election, the Department
failed to take any steps to guard against the risk that
OneVoice could engage in political activities using State-
funded grassroots campaign infrastructure after the grant
period.

משרד החוץ האמריקאי מטייח שימוש בסוכני v15 בארץ.

שימו לב שימו לב, האליטה בארץ בכוונה מכוונת את השיח והתשקורת להתעלם מהממצאים שיצאו כיום מועדת הסנאט בה ניתן לראות מעבר לכל צל של ספק, כי מחלקת המדינה האמריקאית (משרד החוץ שלהם) השקיעה מענקים כספיים בצבא של סוכני שינוי במהלך הבחירות בארץ כדי לכונן "פוטש" בפועל. עברנו על המסמכים, והפלא ופלא מדובר בשחיתות מדרגה ראשונה …

אם כן, צוות קונספיל יסכם את הממצאים:

ארגון 'קול אחד' מוקם על ידי אישים מרכזיים מקרנות שהוכח שהיו צינור העברת כספים של הCIA, הארגון מקדם יוזמות על פי האינטרסים האמריקאים(על פי הלובי הקטארי-אמריקאי), הארגון קיים לצד ארגונים נוספים כמו "מיליון ידיים להסכם", "מפקדים למען בטחון ישראל", "המועצה לשלום ובטחון" ועוד ארגונים רבים שהוקמו בצורה דומה[12] -ארגון 'קול אחד' מהווה תשתית פיסית(משרדים), ממסדית(קשרים כמו יובל דיסקין) וכלכלית(תורמים) לארגון "אותנטי", כמו שהחוקרת פרנסס סאונדרס חשפה, כמו V15.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר.