March 1, 2021, 6:07 pm

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

"ברית האחים" והתנועה הרפורמית.

מדוע הזכרנו את בנט אתם שואלים?

נראה ש"הקרבה בין "בנדיקטוס" ל- inss, ל- cfr ולקרן החדשה לישראל (ישראל החדשה) היא לא מקרית ומדובר לכאורה בקשר אדוק לתנועה הרפורמית.

מתוך התחקיר שלנו:

הפוטש: על מי ועבור מי איילת שקד עובדת?

קטע שחשף פרט מעניין על הוריו של בנט עלול לשפוך אור רב לגבי התנהלותו והתנהלות מפלגתו אשר רק לאחרונה החליטו לרסן את הרפורמה הנחוצה לחיזוק הפרדת הראשויות, בראש ובראשונה עם בג"ץ, וכמו כן לנטרל את המאבק נגד נשות הכותל הרפורמיות של הקרן החדשה.

מתוך כתבת פרופיל שעשו על נפטלי בנט:

Jim Bennett and his wife, Myrna, were longtime members of Congregation Emanu-El in San Francisco. After the Six-Day War in 1967, the couple took an extended vacation to Israel. They decided to make the vacation permanent. They settled in Haifa and had three sons, one of them Naftali.

ג'ים בנט ואשתו, מירנה, היו חברים ותיקים בקהילת עמנו-אל בסן פרנסיסקו. לאחר מלחמת ששת הימים ב1967, לקח הזוג חופשה ארוכה בישראל. הם החליטו להפוך את הביקור לקבוע והתבססו בחיפה שם עשו שלושה ילדים, אחד מהם נפטלי.

מקדש עמנו-אל מניו יורק היה הקהילה הרפורמית הראשונה בניו יורק, ובעקבות הצלחתו וגודלו, הוא נחשב ייצגוי בעבור זרם הרפורמים מאז הקמתו. הקהילה נוסדה על ידי 33, בעיקר, רפורמים גרמנים שהתכנסו יחדיו באפריל 1845.

להלן ציטוט מרשים מבן משפחת ורבורג, משפחה ידועה מאוד עם נוכחות במקדש עמנו-אל(פליקס ורבורג למשל נחשב חבר בולט במקדש):

“תהיה לנו ממשלה כלל-עולמית, בין אם נרצה בכך או לא. השאלה היחידה היא האם אותה ממשלה גלובלית תושג על ידי כיבוש או הסכמה.”

גילוי הדעת נאמר בפני הסנט האמריקאי ב-17 פברואר, 1950 על ידי ג’יימס פול ורבורג (תומך נלהב ופעיל למען פדרציה עולמית מאוחדת), בנו של פול מוריץ ורבורג, אחיינם של פליקס ורבורג ושל ג’ייקוב שיף המזוהים עם הקמת הפדרל רזרב. הם תמכו בצורה מאסיבית בסמינרים רפורמים ברחבי ארה"ב ובלשכות מהפכנים פראנקיסטיות בגרמניה – בני ברית.

כזכור בנט ולפיד חברו יחד במה שכונה באופן כל כך מדוייק "ברית האחים", או ה-'ברית החדשה'. באותו קמפיין נתרם מטעם משפחת רוטשילד כסף למסע הבחירות של לפיד, אשר באופן כה מקרי, הוא חבר בבית כנסת רפורמי.

כך למשל אמר לפיד:
"רוב הישראלים הם רפורמים וקונסרבטיבים":
https://tinyurl.com/cp9fk68s

זה כמובן לא מפתיע לאור הקשר ההדוק בין בנט לקרן החדשה. כך למשל בנט הפך בעבר לכוכב גיוס הכספים של הקרן החדשה:
https://tinyurl.com/224wfptx

לאחרונה בנט מינה את שמואל אבואב, בכיר בקרן אברהם שהיא חלק ממערך הזרועות של הקרן החדשה לישראל. אבואב קידם מדיניות פרוגרסיבית במיוחד כמנכ"ל משרד החינוך, מינוי של שר החינוך "הימני האידאולוגי" נפתלי בנט וכעת בנט גומל למקורבו במקום במפלגתו:
https://t.me/conspil/3673

חשוב לזכור גם את העובדה שבנט ושקד החליטו על הקמת הימין החדש, לאחר פגישה עם ראשי ה- cfr. הצמד קיבל לכאורה מידע דרך ציר מנדלבליט-נווה-שקד על הכוונה של פרקליטות וקסנר, להגיש כתב חשדות נגד נתניהו:
https://t.me/conspil/3635

לאור כל זאת, אין זה מפתיע שאלדד יניב, האיש למבצעים מיוחדים של "פורום הפלולה", התראיין לפני חודשים ואמר שברית אחים חדשה בין בנט ללפיד היא "הפתרון הרצוי".

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *