March 1, 2021, 5:05 pm

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

"אדוני הארץ הנאורים" עושים זאת שוב והפעם, בג"צ מכיר בגיור רפורמי ונותן את האות לאזרוח מסתננים והפיכת המדינה למדינת כל אזרחיה.

פעמים רבות אומרים שהדיפ סטייט שלנו הוא חיקוי זול של זה האמריקאי, אך כשזה מגיע למציאת מקפצות להשתין מהן, אין להם מתחרים בשום מקום בעולם.

כעת כל אדם שעבר גיור רפורמי או קונסרבטיבי יהיה זכאי לאזרחות ישראלית, כך למשל יוכל כל מסתנן ושב"ח לעבור "גיור" רפורמי ולהפוך לאזרח ישראל ללא כל בעיה.
https://tinyurl.com/hpdes4wa

התודה בין היצר ליקיר התנועה הרפורמית, "איש הימין האידאולוגי" מבית ה- inss, נפתלי בנט כמובן ולאיילת שקד שמינתה "שופטים שמרנים". כך למשל "השופט הנאור" מינץ מסביר את תמיכתו בפסיקה השערורייתית:

"יש רק לקוות שהמיעוט ששאיפותיו אינן טהורות לא ינצל את המצב לרעה, שכן לצד הבשורה מצויה סכנה ומהלך שאחריתו מי ישורנה."

הבנתם? "יש לקוות שלא ינצלו את המצב לרעה". כך נראים "שומרי הסף הנאורים" שלנו, אפס אחריות על ההשלכות הטבעיות של החלטותיהם, אתם כבר יודעים למה.

על מי "שומרי הסף הנאורים" באמת שומרים, על "הבבון הילידי" או על ההגמוניה הישנה והאינטרסים הזרים של שותפיה?

כדי להבין את הקשר בין כת ה"נאורים" לתנועה הרפורמית צריך לחזור אחורה במנהרת הזמן להבין את יסודותיה והקשר הישיר לאחוות האילומינטי הבווארית:

במהלך המאה ה-19, קבוצת האילומינטי המהפכנית הקימה תאים בכל אירופה שהיוו את הבסיס לכל רוח המהפכה של אותה תקופה, לרבות אלה של 1848 (אביב העמים).

בספר "קוניננגסבי" של ראש ממשלת בריטניה היהודי, בנג'מין דיזראלי, הוא מתאר דמות בשם צידוניה, אשר לפי האינציקלופדיה היהודית היא אידיאליזציה של הברון ליונל רוטשילד, ושם הוא מספר איך אותו "צידוניה" היה בעל השפעה רבה על כל תנועות המחתרת בעולם, לרבות הקרבונרי (אילומינטי).

ציטוט ידוע מהספר "קונינגסבי":

So you see, my dear Coningsby, that the world is governed by very different personages from what is imagined by those who are not behind the scenes

"אז, אתה רואה, יקירי קונינגסבי, העולם נשלט על ידי אישים שונים לגמרי ממה שמדמיינים אלה אשר אינם נמצאים 'מאחורי הקלעים'".

אח של אביו של ליונל רוטשילד היה ג'יימס רוטשילד הידוע כמקים סניף רוטשילד צרפת במאה ה19. הוא היה ידוע היטב במסורת שיתוף הפעולה עם תאים מהפכנים. אחד מתנועות הקרבונארי הידועות ביותר בגרמניה הייתה "גרמניה הצעירה" (לכל התנועות קראו בשם המדינה + צעירה בסוף), ומנהיגיה היו המשורר הידוע היינריך היינה, וחברו הטוב לודוויג ברנה (הידוע גם כלודוויג ברוך).

היינריך היינה מתאר בביוגרפיה שכתב לברנה לאחר מותו כמה מהאישים החשובים מאחורי התנועה המהפכנית העולמית, ומסביר בפירוט ובבהירות שאחת הדמויות הבולטות היא לא אחרת מאשר ג'יימס דה רוטשילד.

תכף תראו איך כל זה מתחבר לנקודה אחת מרכזית בקנוניה הקומוניסטית הבין לאומית.

ג'יימס דה רוטשילד על פי מקורות רשמיים היה בונה חופשי בנוסח הסקוטי בדרגה הגבוהה ביותר – המעלה ה33 המכובדת, שניתנת לאנשים בודדים בעבור קידום "עבודת המופת" (הלא היא סדר עולמי חדש).

כידוע הראשון שהחל ממש ליישב את היהדות הרפורמית היה אברהם גייגר, אשתו הייתה ממשפחת אופנהיים שהיית ידועה כאחת המשפחות היהודיות המהפכניות של 1848.

הוא נתן את ההספד לג'יימס דה רוטשילד, בונה חופשי סקוטיש רייט דרגה 33 שפיתח את מסורת משפחת רוטשילד בהחדרת והנצחת היהדות הרפורמית.

בהספד הוא ממש מפציר במשפחה להמשיך לממן את בתי הספר של הרפורמים ומכסה את דבריו באלוזיות של האילומינטי (במיוחד לזאתי שהוא נתן בשיא ההספד בסופו), שימו לב למינוחים בהם הוא משתמש והאזכור שלו למי שהיה הראשון לפתח את היהדות הרפורמית, ישראל יעקבסון, הוא מבקש ממשפחת רוטשילד להמשיך במורשתו.

ישראל יעקבסון עבד בחצר עבור הדוכס מברנשוויג, אחד הבכירים באגודת האילומינטי באותו הזמן.

לעומת זאת משפחת רוטשילד החלה את שושלת הבנקאות שלה תחת האריסטוקרטיה של הסן-קסל, גם כן מהאילומינטי הבווארי.

ויליאם חיפש סיוע בניהול הירושה. הוא שכר את מאיר אנשיל רוטשילד לפקח על תפעול נכסיו וגביית מיסים. העושר של האחוזה של ויליאם סיפק פרנסה טובה עבור רוטשילד ולאיש הייתה מערכת יחסים חזקה; הוא ייסד את שושלת משפחת רוטשילד, שהפכה לחשובה במערכת הפיננסים והבנקאות באירופה.

למרות שהם היו בהיכרות קרובה מאז 1775, ויליאם הIX לא מינה באופן רשמי את רוטשילד למנהל העבודה שלו עד 1801.

הונם המוקדם של משפחת רוטשילד נעשה באמצעות מודיעין פיננסי ועושרו של הנסיך ויליאם.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר.