March 1, 2021, 11:50 am

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

לאחרונה דווח כי יו"ר ה inss הזר והחתרני האלוף במיל' ובוגר קרן וקסנר עמוס ידלין פרש מהנהלת המכון. כעת מתפרסם שמחליפו הוא פרופ' מנואל טרכטנברג, איש מפלגת העבודה:
https://t.me/torahidf/498

זה זמן מצויין להזכיר לפרופ' טרכטנברג על מכבסות הכספים של ה- inss אצל ג'פרי אפשטיין באיי הבתולה והקשר שלהן לבנו של פרנק לואי ולמייסד ה- inss איתמר רבינוביץ' שהוא גם חבר בועדה התלת צדדית (טרילאטרלית):

קונספיליקס חלק ג': המחלקה הסוררת במוסד ומכבסי הכספים של הדיפ סטייט בארץ עם אפשטיין

קונספיליקס א': מכבסות הכספים של ג'פרי אפשטיין ומייסדי מפלגת כחול לבן

👈 בתחקיר קונספיליקס האחרון המתקדנו ביונתן קולבר שהיה חבר בחבר הנאמנים של ה- inss והוא אחד משני הערבים שעומדים מאחורי מפלגתו של גדעון סער, יחד עם בכיר ה inss אלפרד אקירוב.

קולבר קשור אישית וכלכלית לצ'רלס ברונפמן שהיה מעורב בפרשת העמותות של אהוד ברק. צ'רלס ברונפמן ישב גם הוא בועד המנהל של ה inss.

מתוך התחקיר:

"ברונפמן ומשפחתו הלוו מיליוני דולרים – לפעמים בתנאים נדיבים במיוחד – בשנות התשעים וה -2000 לגופים באיי הבתולה הקשורים למשפחת קולבר. ישויות אלה כללו את קרן הנאמנות קולבר (Kolber Trust), שהוקם באיי קיימן על ידי הסנדק של ברונפמן, ליאו קולבר, אשר היה סנטור ליברלי לשעבר בקנדה ושימש גם כגייס התרומות הראשי של מפלגת הליברלים של טרודו. כמו כן, ליאו קולבר הוא אביו של יונתן קולבר, והוא שם את בנו לנהל את הקרן."

"רישומי אפלבי חושפים הסכמים חריגים לאורך השנים בין הקרן של קולבר לברונפמן. התיקים מראים למשל שחלק מהלוואות ברונפמן לקולבר נעשו ללא ריבית. סוכנויות המס בקנדה רואות הלוואות ללא ריבית בין צדדים קשורים כדגלים אדומים אפשריים עבור תוכניות להימנעות ממס אשר מסוות הכנסות חייבות במס או מתנות כהלוואות…"

"מאמר מגלובס מ2001 של יואב יצחק: המידע ששימש לפתיחת תיק החקירה, הועבר למשטרה על-ידי רשם העמותות, עו"ד עמירם בוגט. מדובר בעניין רגיש, שכן על-פי החשד – אותם כספים בהיקף של יותר מ-0.5 מיליון דולר, שימשו למימון סקרים ותעמולה לטובת ברק. בעניין זה היו מעורבים, על-פי החשד, אישים בכירים מאוד, ובהם יו"ר קונצרן כור, צ'ארלס ברונפמן, ומנכ"ל כור, יונתן קולבר .

שנה לפני כן במאמר אחר בגלובס נכתב: חוקר מטעם הרשם המליץ לפרק את עמותת "רובד", שבין ראשיה היה דורון כהן, גיסו של ברק – ואשר קיבלה תרומות מצ'רלס ברונפמן ויונתן קולבר… לגבי עמותת "רובד", מצא החוקר, רו"ח גבריאל איזק, שהיא גייסה תרומות מצ'רלס ברונפמן (560 אלף דולר), יונתן קולבר (22 אלף דולר) וקרן כהנוב בישראל (373 אלף שקל). הכספים נתרמו לביצוע מחקרים בתחומי החברה והכלכלה, והחוקר מצא, כי בפועל לא נעשו מחקרים כלשהם.

מזכיר בדיוק את השיטה שבה אהוד ברק קיבל כספים מקרן וקסנר במליונים עבור שני מחקרים, אחד לכאורה הוא כתב, השני הם מודים שהוא לא כתב כלל אך החליטו להשאיר את הכסף אצלו והוא מצידו החליט לא להחזיר, כל זאת בדיוק כאשר נהיה שר ביטחון בממשלת אולמרט, על המחקרים היה כתוב הנאמן של הקרן, ג׳פרי אפשטיין הפדופיל שניהל את קרנות וקסנר עד ההרשעה. ב2008, אחר קבלת גזר הדין על שידול קטינות למין אפשטיין הצליח לטוס לארץ, לבקר בבסיסיי צה״ל ולבקר מדענים, כל זאת בזמן שברק היה שר הביטחון, האם מדובר בעסקת שוחד? אולמרט היה אז ראש הממשלה והוא גם רשום בפנקס השחור של אפשטיין. פרס היה הנשיא, וברק העיד לעיתון הדיילי ביסט כי הוא זה שהכיר לו את אפשטיין."

קונספיליקס חלק ו׳ – עוד נתיב של כבסני כספים של המכון המושחת ה-INSS ומאחורי בחירות 2021

נזכיר שגדעון סער עצמו הצטרף ב 2015 כ"חוקר בכיר" ב- inss החתרני.
https://m.maariv.co.il/breaking-news/Article-476757

____

לקריאה נוספת על פרופ' טרכטנברג וקשריו לדיפ סטייט הישראלי:
https://conspil.com/tag/%D7%98%D7%A8%D7%9B%D7%98%D7%A0%D7%91%D7%A8%D7%92/

ובכתבה הבאה תמצאו תגלו כיצד ה- inss משמש כמרכז החשיבה של ההפיכה השלטונית בישראל:

אנטומיה של הפיכה חלק ז' – מפרקים את שרשרת הפיקוד #1: הקשר הלא מפתיע בין מוריס קהאן ("התנועה לאיכות השלטון") ל- INSS

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר.