February 28, 2021, 4:31 pm

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

סרטון חדש עלה מדצמבר 2019 של פקיד ארגון הבריאות העולמי פיטר דאסזק המודה במניפולציה על נגיפי קורונה במעבדה הווירולוגית בווהאן לפני הכרזת המגיפה. ראיון הווידיאו צולם במקור ב- 9 בדצמבר 2019. עותק פורסם במאי 2020. הסרטון הוקלט בכנס הבינלאומי Nipah Virus בסינגפור בתאריכים 9 ו -10 בדצמבר 2019.

בדקה 29:52 לסרטון אומר פקיד ארגון הבריאות העולמי:
״נגיפי קורונה הם די טובים … אתה יכול לתפעל אותם במעבדה די בקלות … החלבונים המשוננים מניעים הרבה ממה שקורה. אתה יכול להשיג את הרצף, יכול לבנות את החלבון, אנחנו עובדים עם ראלף באריק ב- UNC בכדי לעשות זאת, להחדיר לעמוד שדרה של נגיף אחר ולעשות עבודה במעבדה."

הסרטון שצולם ימים ספורים לפני תחילת מגיפת הקורונה מציג את פקח ארגון הבריאות העולמי הנוכחי (WHO) שדן בבדיקת וירוסים מתוקנים שעברו שינוי בתאים אנושיים ועכברים עם גנים אנושיים במכון ווהאן לווירולוגיה (WIV), שבועות ספורים לפני המקרים הראשונים בווהאן עצמה אשר בעקבותם הוכרז על נגיף ה-COVID-19.

בסרטון שצולם במקור ב -9 בדצמבר 2019, שלושה שבועות לפני שוועדת הבריאות העירונית בווהאן הודיעה על התפרצות סוג חדש של דלקת ריאות, הוויראולוג וינסנט ראקניאלו ראיין את פיטר דאסזק, הזואולוג הבריטי ונשיא ברית EcoHealth, על עבודתו ללא מטרות רווח כדי להגן על העולם מפני הופעת מחלות חדשות ולחזות מגפות. מאז 2014, הארגון של דסזאק קיבל מימון של מיליוני דולרים מהמכון הלאומי לבריאות האמריקני (NIH), שאותו העביר ל-מכון הווירולוגי בווהאן (WIV) לבצע מחקר בנושא נגיפי קורונה.

בשלב הראשון של המחקר, שהתקיים בין השנים 2014-2019, דזאק תיאם עם שי ז'נגלי, (石正麗), המכונה גם "אשת עטלף", ב- WIV את החקירה והקטלוג של נגיפי הקורונה השונים ברחבי סין. הברית של EcoHealth קיבלה מימון של 3.7 מיליון דולר מ- NIH למחקר זה ו -10% הועברו ל- WIV, כך דיווח NPR.

השלב השני והמסוכן יותר, שהחל בשנת 2019, כלל מחקר Gain-of funcion עליו דווחנו לכם. המחקר היה על נגיפי קורונה, כימרות ועכברים עם גנים אנושיים במעבדתו של ראלף ס. באריק מאוניברסיטת צפון קרוליינה. המימון לתוכנית הופסק על ידי ה- NIH תחת ממשל טראמפ ב27- באפריל על רקע המגיפה.

בדקה 28:10 בראיון הפודקאסט המובא, דסזאק קובע כי החוקרים מצאו שהסארס מקורם ככל הנראה בעטלפים, וכתוצאה מכך החלו למצוא נגיפי קורונה נוספים הקשורים לסארס, ובסופו של דבר מצאו מעל 100. הוא ציין כי מנגיפי הקורונה יכולים "לחדור לתאים אנושיים *במעבדה*…״ ואחרים עלולים לגרום למחלת SARS במודלים של עכברים עם גנים אנושיים.

לאחרונה באופן שנוי במחלוקת, דסזאק נכלל בצוות מומחים מטעם ארגון הבריאות העולמי, שבסופו של דבר הותר לו להכנס לבייג'ינג לחקור את מקורו התפרצות COVID-19, למעלה משנה לאחר תחילתו. כידוע, הם הצהירו שלא מצאו דבר…

מקור, חדשות טאיוואן:
https://www.taiwannews.com.tw/en/news/4104828

פעם נוספת, הוכחה שמחקרי הgain of funcrion המסוכנים אשר נאסרו בארה״ב, עברו במיקור חוץ על ידי המשרדים של פאוצ׳י אל המכון הווירולוגי בווהאן שכבר היה נודע בדליפות שלו בעבר. הדליפה שככל הנראה היית הפעם עם התפרצות הנגיף הקורונה בסוף 2019 בסין, קרתה בדיוק עם event201 של האליטות והסינים אשר נועד לבצע משחקי מלחמה להתכונן למצב בו מתפרץ נגיף קורונה בעולם עם סיפור כיסוי דומה לכך שהגיע מעטלף.

ד"ר פאוצ'י "חזה" ב-2017: הנשיא טראמפ יאותגר ע"י "התפרצות מחלה גלובלית מפתיעה" ????

כתבנו על כך בעבר, במאמר על הדיסאינפורמציה שמגיע בגלים כמו הנגיף כדי לערער על יכולתן של מדינות לאום להתמודד עם המשבר ולנסות להעביר את הסמכויות שלהן לארגונים גלוב-ליסטים. חלק מהדיסיאנפורמציה הוא לתייק באותה תקייה של קונספירטורים הזויים הטוענים כי הנגיף אינו קיים ו/או שהתסמינים שלו הם בכלל תוצאה של פריסת תשתיות 5-ג׳י, יחד את מי שטוענים בצורה מושכלת כי מקור הנגיף האמיתי שקיים הוא במעבדה בווהאן. כך עושים הביג טק והתקשורת המרכזית.

על הגל הראשון של הקורונה ואנטומיית הדיסאינפורציה – ״הקונספירטורים״ החדשים הם תועמלני הסדר העולמי החדש

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *