February 25, 2021, 6:07 pm

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

משרד הבריאות (ע"ש לזלי וקסנר) נגד הציבור והפעם – מדוע שחקני הדיפ סטייט מונעים מאיתנו גישה ל ivermectin, תרופה ותיקה, מצילת חיים ומוכחת?

אנו מזהירים אתכם מראש, מה שתקראו כעת יזעזע אתכם ויכעיס אתכם מאוד. הפוסט הזה ישמש כהקדמה לתחקיר העומק שלנו על המדיניות הנפשעת של שחקני הדיפ סטייט במשרד הבריאות.

מה שתקראו כעת ומה שתקראו בהמשך על השתקת ההידרוקסיכלורוקין, מעלה שאלה קשה מאוד. האם לכאורה קיבל משרד הבריאות החלטות פוליטיות לטובת "פורום הפלולה" וההפיכה השלטונית נגד נתניהו, על חשבון הבריאות של כולנו?

נראה שלשחקני הדיפ סטייט במשרד הבריאות (ע"ש לזלי וקסנר) לא הספיקה השתקת היעילות של התרופה הידרוקסיכלורוקין (hcq) וגם לא הורדתו מהמדף וכעת הם הולכים על כל הקופה. כזכור, ההידרוקסיכלורוקין הוכח כבסיס מוצלח מאוד לטיפול ראשוני בוירוס הסיני יחד עם אבץ ואזיתרומיצין, ובחודש אפריל רוה"מ נתניהו אף דאג להביא מלאי גדול של התרופה הודו בזכות היחסים הדו צדדיים הטובים. אלא מה? לידי מערכת קונספיל הגיעו ראיות מוצקות וחד משמעיות לכך שמשרד הבריאות צנזר כל זכר ליעילות של התרופה ומנע כל שימוש בה למעט למטרות מחקר. מדובר ב"רצח נאור" לכאורה ואת הפרטים המלאים נביא בקרוב מאוד.

בפוסט זה אנו מתמקדים בבן הדוד של ההדירוקסיכלורוקין, האיברמקטין (ivermectin).
בדומה להידרוקסיכלורוקין שהוא במקור תרופה נגד טפיל המלריה שפותחה בשנות ה 40, האיברמקטין הוא תרופה נגד טפילים אחרים, החל מכינים דרך סקביאס, והיא פותחה בשנות ה 70 והוטמעה בשנת 1981. כיום היא אף נמצאת ברשימת התרופות ההכרחיות של ארגון הבריאות העולמי המושחת.

כמו ההידרוקסיכלורוקין, האיברמקטין התגלה כיעיל במיוחד כטיפול ראשוני בוירוס הסיני ושניהם פועלים בצורה דומה.

בנוסף שתי התרופות עברו מחקרי פיילוט מוצלחים במיוחד גם בישראל, ורגע לאחר מכן החליטו שחקני הדיפ סטייט במשרד הבריאות לחסום כל שימוש בתרופה, בניגוד גמור לתוצאות הניסויים. בפוסט ההמשך אנו נרחיב על הנקודה הזו.

עד כאן הרקע, כעת נעבור לחלק המזעזע שלקוח מתוך רוטר:
https://rotter.net/forum/scoops1/685269.shtml

(קרדיט ל"רוברט_חסד")

"משיחה שלי עם רוקחת בבית מרחקת פרטי אין לה אפשרות לנפק איברמקטין להתוויה כלשהי אלא רק באישור של משרד הבריאות.
לדבריה משרד הבריאות עצר את האפשרות לרכוש איברמקטין (IVERMECTIN) בבתי המרקחת בדומה לחסימה לרכישה של הידרוקסיכלורוקווין (Hydroxychloroquine) שבוצעה לפני כמה חודשים.

נ"ב למי שלא מכיר לפי מעל ל-30 מחקרים ברחבי העולם קליניים איברמקטין (IVERMECTIN) הציג יכולות מדהימות בריפוי של קורונה בכל שלביה ובמניעה של מחלה.

כמו כן לאחרונה בוצע מחקר על יעלות התרופה בחולים בארץ ע"י פרופ' שוורץ מבית החולים שיבא על חולי קורונה. לקריאה על המחקר ותוצאותיו: https://www.jpost.com/israel-news/antiparasitic-drug-reduces-covid-19-infection-exclusive-658949

למידע נוסף על איברמקטין ועל היעילות שלו במלחמה בנגיף הקורונה הכנסו לאתר הרשמי של אגודת הרופאים האמריקאיים Front Line COVID-19 Critical Care Alliance:

Home

סיכום של דף אחד על המחקרים שנעשו עד ה-11.1.21 בשימוש בתרופה ברחבי העולם:
https://covid19criticalcare.com/one-page-summary-of-the-clinical-trials-evidence-for-ivermectin-in-covid-19/

דו"ח מלא של המחקרים שנעשו עד ה-11.1.21 בשימוש בתרופה ברחבי העולם:
https://covid19criticalcare.com/wp-content/uploads/2020/11/FLCCC-Ivermectin-in-the-prophylaxis-and-treatment-of-COVID-19.pdf

פרוטוקולי שימוש:

מניעה וטיפול במחלה בשלביה המוקדמים:
https://covid19criticalcare.com/wp-content/uploads/2020/11/FLCCC-Alliance-I-MASKplus-Protocol-ENGLISH.pdf

טיפול בבית החולים:
https://covid19criticalcare.com/wp-content/uploads/2021/01/FLCCC-Alliance-MATHplus-Protocol-ENGLISH.pdf

לעדות המרגשת שנתן ד"ר קורי בסנאט האמריקאי שבו הוא מתחנן שרשויות הרפואה בארה"ב יעברו ויסקרו את נתוני הדו"ח על יעילות התרופה הן לטיפול בזמן מחלה והן למניעה של קורונה:

___

לקריאה נוספת על הקמפיין להשתקת ההידרוקסיכלורוקין ברחבי העולם:
https://tinyurl.com/4hfr8vhe

ועל ההתקפלות של המשתיקים, לאחר שהמטרה הפוליטית הושגה לשיטתם וביידן נכנס לבית הלבן:
https://t.me/conspil/4320

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר.