February 24, 2021, 3:47 pm

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

אם חשבתם שהשיטה של ממשלי אובמה וביידן (ומפעיליהם), להשתמש בסוכנויות ממשלתיות לצרכי סחר בילדים היא דבר חדש, אז תופתעו לגלות שמדובר בשיטה ישנה ו"טובה".

כך למשל השימוש בארגוני רווחה לצרכי סחר בילדים בבריטניה וגם במקומות אחרים הוא דבר שבשגרה.

להלן שתי כתבות שלנו על שיטת קבלני המשנה של רשתות הפדופיליה ומוסדות הרווחה בארץ ובבריטניה.

נתחיל בבריטניה:
"יותר מעשרת אלפים ילדים בסיכון הנמצאים תחת השגחה של ראשויות הרווחה בבריטניה נעלמו להם לתקופות ארוכות, לפעמים הוחזרו לפעמים לא.
וזה רק בשנת 2017.

הילדים נלקחו על ידי כנופיות המכונות child grooming בשפת הpc. רוב רובם של הכנופיות הללו באנגליה כמובן ממוצא מאוד מסויים של מהגרים, אשר בשפת הpc כבר כינו בעיתונים כאסייאתים…

הסיפור הזה מזכיר היטב את סדרת הכתבות שלנו על אליטות פדופיליות של הדיפ סטייט.
דוגמא בולטת וידועה לכל באנגליה היא לא אחר מאיש הזוהר, ג'ימי סאבייל, שהיה כל כך מקורב למשפחת המלוכה והאליטות. מדובר באדם שהיה ידוען בעולם המוזיקה בבריטניה, שני אולי רק לביטלס, היה לו כל כך הרבה השפעה, מקורבים וכסף, שהוא תרם רבות לבנות מוסדות בתי חולים רפואיים ופסיכיאטרים.

מה שהתגלה אחר מותו (והיה ידוע לרבים בזמן חייו) זה שהוא ניצל את אותם מוסדות בריאות להם תרם כל כך שהיו בהנהלת הNHS (שירות הבריאות הלאומי של אנגליה, כלומר ממשלתי) כדי לתפוס קורבנות, רבים מהם ילדים בהם התעלל ללא הרף ואנס (ממה שידוע מדובר במאות, ויש הרבה כנראה שלא ידוע). כמובן עולה השאלה כיצד הצליח לשמור על חיסיון כל כך הרבה זמן כאשר פגע בכל כך הרבה ילדים במוסדות ממשלתיים, והסברה הרווחת ביותר היא שהוא היה הספק של האליטות הפדופיליות של הדיפ סטייט במדינה.

לג'ימי סאביל היה גם לפי העדויות צד מאוד אוקולטי ונסתר, ישנם עדויות מפורטות על חלק מהתעללויות שכללו צד טקסי הכולל תפאורה טקסית עם נרות ותלבושות כולל מסכות, סאביל לא היה יחיד, היו קריאות בלטינית שהזכירו את השטן לא פעם, ובאחד מבתי החולים יש עדות שטקסים התנהלו אחר הובלה לקומה התחתונה ביותר של בית החולים, סממן טקסי ברור של בית המקדש התחתון באוקולט.

תחקיר "60 דקות" האוסטרלי על האליטות הפדופיליות בבריטניה (הם כללו אנשים בדרגים הגבוההים גם בMI6 שהיו מעורבים לכאורה בתפירת תיקי טראמפ וברשת הסחיטה של אפשטיין).

בני ברית, הקרן החד״שה ורשת הפיצה-גייט הישראלית של הרווחה

כעת נעבור לישראל:
גם בארץ יש עדויות רבות להתעללות פיזית ומינית בילדים במוסדות רווחה, כאשר משרד הרווחה לכל מי שיצא לו להתעסק עם עיריות, הוא אולי המחלקה הסודית והסגורה הרמטית יותר מכל מחלקה אחרת. על הצד של הדיפ סטייט ב"טיפול" בילדים והוצאתם מהבית (שהיא מעל ומעבר לכל פרופורציה) כתבנו בכתבה בה מוזכרים הקרן החדשה לישראל, אגודת בני ברית, ואפילו תחילת הקריירה ל"טיפול" בילדים של הילארי קלינטון.

בני ברית, הקרן החד״שה ורשת הפיצה-גייט הישראלית של הרווחה

כאמור, מוסדות הרווחה של בריטניה בעבר, בתי חולים ממשלתיים ספקו לא מעט קורבנות של ילדים עבור הפדופיל המטורף המפורסם ביותר, ג'ימי סאביל שתרם להם לא מעט.

אך גם פה בארץ קורה דבר דומה מאוד. הלקיחה השיטתית ממוסדות רווחה על ידי מה שנראה כמו סוג של "קבלני משנה".

כתבה מהקולות היהודי:

בעקבות פניית הקול היהודי וחשיפת התנהלות הוסטל "בית קשת" בראשון לציון, הן בהכנסת בדואים וערבים לבקר את הקטינות והן באי דיווח למשטרה ומתן טיפול רפואי לקטינה שנאנסה, פתח משרד הרווחה בבדיקת עומק בנוגע להתנהלות המוסד.

בתגובה שנמסרה לקול היהודי ממשרד העבודה והרווחה נכתב כי "גורמי הפיקוח פתחו בתהליך של בדיקת עומק יסודית מול העמותה המפעילה את ההוסטל".

גם אצלנו לא יהיה חסר משטרת מחשבות וטיוח PC שיגיע מהתקשורת ועד בג"ץ.

האם זאת שיטה? האם אותן כנופיות "טיפוח" הם בעצם קבלני משנה של הדיפ סטייט?

אחרי ג'פרי אפשטיין, מנהל קרן וקסנר, ורשת הקטינות שהתגלתה שהפעיל, לא נהיה מופתעים."

שיטת קבלני המשנה של רשתות הפדופיליה ומוסדות הרווחה בארץ ובבריטניה

רב הנסתר על הגלוי.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר.