February 17, 2021, 3:18 pm

כיצד התרסקו בנייני התאומים

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

חלק ממאמר שכתבנו בזמנו על הטבח בלאס וגאס אשר משלים עוד פרטים על הסיפור של הנסיך אלוואליד בן טאלל לעיל, הכנסו לקישור בסוף לקרוא את כל המאמר ורק נוסיף פרט נוסף חשוב שהתגלה, וזה כי לרוצח פאדוק נמצא חומר רב של פדופילית ילדים על המחשב, בנוסף לאחיו.
למאמר המלא (קישור גם בסוף ההודעה)

הנסיך טלאל, כת הנאורים של פדוגייט והירי בלאס ווגאס

המקורות מוסרים לשים לב לחקירות ומעצרים המתבצעים בארה"ב וסעודיה, בין אם זה חקירות אחיו של ג'ון פודסטה(מנהל הקמפיין של הילארי), טוני, בארה"ב, או המעצר של עלוואליד בין טאלל בסעודיה על ידי יורש העצר, הנסיך, האיש שלנו, MBS. טאלל להזכירכם הוא אחד התורמים הגדולים ביותר של הילארי קלינטון, שימו לב:

הנסיכה הסעודית מספרת הכל: Dhaka Tribune

Saudi Princess’ tell-all includes Bangladeshi children traded as sex slaves
Tribune Desk Published at 10:23 PM November 11, 2017

הנסיכה הסעודית אמירה בינט אדיאן בין נייף הוציאה הכל כנגד שליטי המשטר הסעודי בהצהרות הבלעדיות שלה לעיתון הצרפתי לה-מונד. היא מספרת שעבדות בסעודיה פועלת בכמה תצורות, אך נעשית בסודיות ומתאפשרת רק בין התורמים העיקריים לבית המלוכה הסעודי.

היא הזכירה את אחד הדברים הדוחים ביותר: קנייה והשכרה של ילדים, במיוחד יתומים, ממדינות כגון בנגלדש, סרי לנקה, הפיליפינים, רפובליקת ג'יבוטי, סומליה, ניגריה, רומניה ובולגריה.

…אדיאן, אשתו לשעבר של הנסיך הסעודי עלוואליד בין טלאל, אשר נעצר לאחרונה במסע הטיהורים נגד השחיתות במדינה… הנסיכה אמרה שהם הפכו את העיר ג'דה למרכולת של עבדים היכן שקטינות מנוצלות בעבור מסיבות סקס שיש בהם סמים ואלכוהול.

היא טוענת שאחת הסיבות העיקריות שכל זה נמשך, היא שהממונים על משטרת קידום הסגולות ומניעת החטאים (משטרת השריעה במדינה) נוטים להתרחק מעניין זה, מפחדים שהם עלולים לאבד את עבודתם, אילו יתערבו…

הילדים הופכים לרכוש של מי שקנה אותם, ואינם מורשים לעזוב ללא רשות.

סחר בנשים לבנות לצרכי מין גם הוא דבר די רווח…

על פי הכתבה נראה שהיא מדברת על כלל המשטר בסעודיה, אך בעלה לשעבר הוא דמות די מוכרת לנו ובכלל עד מאוד, בין היתר בגלל שזה מתחבר היישר לטבח בלאס ווגאס, וזאת מכמה סיבות. נתחיל מההתחלה. דבר ראשון הירי התבצע מקומות במלון אשר נמצעות בבעלות חברה השייכת לנסיך טלאל.

מקורות לאחזקות של הנסיך בבית המלון ממנו התבצע הירי:
http://full-stack.co.il/2017/11/bentalal/

כמו כן ייתכן שהנסיך סלמאן אשר לאחרונה ביצע את המעצרים בסעודיה כיורש העצר, כולל המעצר של טלאל, היה בווגאס באזור המתחם בו התבצע הירי (שיחק בהימורים). הוא נתפס במצלמות מלווה החוצה עם יחידת SWAT מיוחדת.

http://full-stack.co.il/2017/11/talal/

ובכן, העניין לא נגמר פה, כזכור, אישתו של מבצע הירי סטפן פאדוק היא פיליפינית, והם שהו שם לא מעט בקו אווירי הלוך חזור, הוא אפילו העביר לשם כספים לפני הירי (כ-100 אלף דולר). יתר על כן, הודלף פרט מידע שקשה לאמת לגמרי אך שכדאי לקחת בחשבון עד שדברים יתבהרו יותר. שימו לב לציוץ הבא של מייק טוקס:
https://twitter.com/MikeTokes/status/923528348977864704

MIKE TOKES: "ליורה מלאס וגאס (סטפן פאדוק) היית 'חווה' בלאס וגאס אשר עבדה עם ארגון לא ממשלתי (NGO) פיליפיני וילדים. לאישתו לשעבר יש חלק מהנכס" – 26 לאוקטובר 2017

הוא מביא ראיות שמבחינה הסתברותית נראים שאכן כך הם פני הדברים. שימו לב.

רישום של החוות פרדייס בלאס וגאס (היכן שהתגורר) על שם סטפן פאדוק, אשר נמצאת בקרבת בסיס חיל אוויר.

רישום של החלק השני של הנכס, אותה חווה (חוות פארדייס), על שם פגי פאדוק (שמה של אשתו הראשונה מלפני כ25 שנה). מעניין לשים לב שאשתו השנייה של פאדוק, או יותר נכון החברה שלו עד לירי, עבדה במתחם פרדייס בלאס ווגאס.

הNGO (נו כמו הארגונים בארץ שמארגנים את כל תנועת הצדק חברתי), שבא לעזור לילדים בפיליפינים לעבור ולפתח הזדמנויות להשכלה ועוד בארה"ב, כולל ה'שינוע' שלהם.

אותו NGO משתף פעולה עם החוות הנ"ל

הנסיך טלאל, כת הנאורים של פדוגייט והירי בלאס ווגאס

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר.