February 17, 2021, 3:17 pm

מצנקש

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

(המשך)
uldn’t let a week go by,” without doing real journalism

ביום השידורים הראשון שלו, הציג ערוץ הטלוויזיה החדש של חאשוגי ראיון עם פוליטיקאי שיעי חשוב מבחריין, שביקר את המשטר. התחנה לא החזיקה 24 שעות לפני שהשלטונות בחריין משכו את התקע. חאשוגי נותר ללא עבודה שוב. סאלם זוכר עצמו אומר לחאשוגי: "'אחי, מה חשבת שיקרה?' זה היה כל כך אופייני לג'מאל. האיש שם את האופוזיציה השיעית בערוץ הטלוויזיה שלו. הוא לא יכל לתת לשבוע לעבור, "בלי לעשות עיתונאות אמיתית."

https://www.washingtonpost.com/opinions/global-opinions/jamal-khashoggis-long-road-to-the-doors-of-the-saudi-consulate/2018/10/12/b461d6f4-ce1a-11e8-920f-dd52e1ae4570_story.html?utm_term=.1776b292b6c0
——————-
הניו יורק טיימס מדווח בסקירתו כי חאשוגי "גדל קרוב לאלוואליד בין טאלל", המיליארדר הסעודי הידוע שנעצר על ידי מוחמד בן סאלמן(מב"ס), יורש העצר והרפורמטור הסעודי,ואשר הוקפאו נכסיו כחלק מניקוי האורבות של סלמן במדינה.

כיום אובמה והילארי, יחד עם סורוס, הם שחקנים מרכזיים שמפעילים את הדיפ סטייט האמריקאי. לא במקרה הראנו כמה חשוב היה הנסיך טלל בטיפוחו של אובמה. הוא גם כן כמובן תורם די גדול של הילארי וקרן קלינטון:

בכתבה של הניו יורק טיימס עם הכותרת "הילארי קלינטון במבחן על תמיכתה בנשים" נכתב כי:

"ערב הסעודית היית במיוחד נדיבה עם התרומות שלה לקרן קלינטון, נתנה לפחות 10 מיליון דולר מאז 2001, כך לפי גילוי נאות של קרנות. לפחות מיליון דולר יותר הוענקו על ידי חברים של ערב הסעודית, אשר נוסדה בשתופות עם הנסיך אלוואליד בן טאלל"

Saudi Arabia has been a particularly generous benefactor to the Clinton Foundation, giving at least $10 million since 2001, according to foundation disclosures. At least $1 million more was donated by Friends of Saudi Arabia, co-founded by a Saudi Prince alwaleed bin talal


—————

אין זה מקרה שחאשגוזי היה איש הקו הקיצוני מדיני של הדיפ סטייט (אשר נתנו לו במה בוואשינגטון פוסט). מתוך אותה כתבה לעיל של הוואשינגטון פוסט:

"בעיני נסיך הכתר הצעיר חאשוגי סימל את האיום המשולש לשלטונו: האחים המוסלמים, הציר הטורקי-קטארי והנסיכים המנוכרים. כשחאשוגי עבר לאמריקה, הוסיף סאלמן איום רביעי: את אלמנט האליטה האמריקאית שביקשה לשנמך את הידידות של סעודיה במדיניות החוץ האמריקאית.
"

ואנו מוסיפים, חיזוק הידידות עם איראן, וזאת, יחד עם הסכם הגרעין, בהתאם לקו של אובמה אשר תמך בחילופי המשטר לידיים של האחים המוסלמים במצריים אשר היו יותר מידידותיים למשטר האייתולות האיראני, משטר שחוסיין אובמה עזר להפוך למעצמה השלטת במזרח התיכון (ונכשל). כל זה מבלי להזכיר את התמיכה של כל הלה ביישויות טרור של האחים המוסלמים כמו החמאס.

כן נזכיר שהיועצת הבכירה ביותר של הילארי, הלוחשת לאוזנה מזה למעלה מ-20 שנה, יותר מכל יועץ אחר, היא הומה אבדין, גם כן מקורבת עד מאוד לאחים המוסלמים, ומשפחתה אשר ניהלה עיתון תעמולה חזיתי של הארגון בארה"ב.

ואכן, חאשוגי היה תועמלן של אותו קו:

ערוץ 7 מדווח:
https://www.inn.co.il/News/News.aspx/384511

ג'מאל חשוקג'י, הסעודי שככל הנראה נרצח בטורקיה בהוראת יורש העצר הסעודי, מתואר בתקשורת כ"עתונאי" וכמי שפרסם מאמרים בוושינגטון פוסט שביקרו את המשטר הסעודי.

ואולם, ג'ורדן וואכטל כתב ב"Conservative Review" שלמעשה מדובר באיסלמיסט קיצוני שגילה "תאוות דם רצינית בכל הקשור לאלימות נגד מדינת ישראל".

ב-2014 כתב מאמר עבור ה-Middle East Monitor, כתב עת המקושר לאחים המוסלמים, בו הביע תקווה שביום מן הימים, האומות המוסלמיות יצטרפו לחמאס במלחמתו להשמדת ישראל.

במאמר אחר שכתב באותה שנה, בייש את מדינות ערב על כך שהן לא תומכות בחמאס.

וואכטל הסביר שחשוקג'י היה "הוגה דעות רגרסיבי ואיסלמיסט מושבע שביקש להפוך את ערב הסעודית לחברה המונהגת יותר ע"י אנשי הדת". הוא היה בעל ברית של מייסדי אל קאעדה, אוסמה בן לאדן ועבדאללה עזאם, בתחילת דרכם.
———————-

אכן מתאים לציר שתיאר סלמן, ציר הדיפ סטייט, ונציגו בסעודיה, טאלל.

איש הקשר של טאלל, ריזבי שכנע אותו להשקיע בטוויטר יחד איתו, ואכן כך קרה. טוויטר העלו תמונת שגיאה כאשר מנסים להשיג את החשבון שלו, אתם יכולים לראות אותה ברצף התמונות הראשון אחרי הודעה זאת, האם זה במקרה?

יתר על כן Q כותב דבר מעניין, השליטה של אותו קשר דיפ סטייט סעודי בעמק הסיליקון מביאה אותנו להדלפות מלפני כשנה כמעט של Q. אחד אומר בדיוק לשים לב לריזבי ואחזקותיו וחותם את ההודעה ב-"חשוב מאוד!", זאת אחר הדלפה בה הוא כותב לגבי חברת SpaceX של אילון מאסק.

————–

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *