January 6, 2021, 2:41 pm

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

💥💥💥

ממשיכים עם הפצצות של רון ווטקינס – לפנינו הפצצה השנייה:

הטקסט המלא:
https://www.neonrevolt.com/2021/01/06/at-the-highest-levels-part-2-of-3/

הפצצה הזו היא המשך ישיר לזו שהבאנו בבוקר. כזכור סיימנו בכך שלפי הדלפות חדשות, ג'וזף רוזאטי – "המנקה של הדיפ סטייט", היה זה ששכר את שני אנשי כנופיית ה ms13 שחיסלו את סת' ריץ' ולאחר מכן דאג לחסלם במסגרת "חיסול ראיות". ווטקינס תיקן את שמו מ"ריזוטי" לרוזאטי, ויתכן ו"ריזוטי" הוא שם נוסף שיש לו חשיבות ובצורה כזו ווטקינס למעשה רמז לצבא החוקרים האנונימיים ברשתות לחקור גם את השם הזה.

הפצצה הראשונה מסתיימת בכך שעל פי המדליף שני בריוני ה ms13 רצו רק לשדוד את כונן ה usb הנייד שלו והם כלל לא התכוונו לרצוח אותו. הצרה מבחינת מתכנני המבצע הייתה שריץ' נלחם בהם ולכן הם נבהלו, רצחו אותו וברחו עם ה usb. רוזאטי היה לכאורה בזירה והשגיח על המבצע מרחוק.

👈 השאלה שנשאלת היא "מי ארגן את כל זה? על כך באה לענות הפצצה השנייה.

הטקסט הבא מבוסס על עדות בת 7 שעות, שמוגדרת כרגע כחסויה תחת ביהמ"ש המחוזי במרילנד (הלינק לתיק בתוך הקישור שנשים), וכן, זהו אותו תיק שעליו צייץ לאחרונה עוה"ד לין ווד:

שמו הבדוי של המדליף הוא ריאן וייט, אנו נקרא לו "וייט".

וייט טוען בעדות שהוקלטה לפני מספר חודשים שהוא נעצר על ידי אותו האדם שארגן את הפעולה שהסתיימה ברצח סת' ריץ', ג'וזף רוזאטי.

וייו, חוקר פרטי במקצועו, ניהל ערוץ תקשורת עם מקורות בסוכנויות ממשלתיות לרבות הסוכנות למלחמה בסמים, ששם עבד גם "המנקה" רוזאטי, ובשירות החשאי שמספקים בין השאר אבטחה עבור הנשיא.

וייט מספר ששני המקורות שלו נעצרו בתיקים תפורים על גניבת ביטקוין ופעילות אסורה בשוק השחור ב"דארקנט" שקרוי "דרך המשי".

וייט טוען ששני מקורותיו "נזרקו תחת גלגלי האוטובוס" על ידי מיודעינו רוד רוזנשטיין, מי שכיהן כסגן התובע הכללי במחצית הראשונה של כהונת טראמפ והיה אחראי על "הועדה של רוברט מולר לחקר קשרי טראמפ רוסיה", ועדה שכזכור הפכה ללעג והוגדרה כקרקס אחד גדול וקיו אף הגדיר אותה כ"מחסום" שנועד לסנדל את טראמפ מלפעול.

🚨 וייט טוען שרוזנשטיין שלנו, שהוא ואשתו ליסה ברסומיאן מקורבים מאוד לקלינטונים, על אף היותו "רפובליקני", מכר באופן קבוע סודות מדינה למדינות זרות, כלומר בגידה חמורה.

כשטראמפ נבחר, רוזנשטיין נכנס לפאניקה ובצדק. לפי וייט רוזנשטיין רצה להפסיק את מכירת המידע לגורמים הזרים, והוא העביר תזכיר במורד שרשרת הפיקוד, שישנו את המדיניות. לרוע מזלו של המקור של וייט בשירות החשאי, התזכיר התפספס, והמקור המשיך לקבל בשמו של רוזנשטיין את הכסף הזר.

רוזנשטיין זעם והשתמש בקשריו כדי לתפור לשני האנשים תיקים בנוגע לסחר בשוק השחור התא חוקי ב"דארקנט".

👈 במילים אחרות הפאניקה גרמה לרוזנשטיין ללכת נגד שני אנשים שפעלו יחד איתח במיזמים מושחתים לאורך שנים רבות.

המקור של וייט בשירות החשאי – בריג'ס, היה מומחה מחשבים פורנזי ומומחה לפריצת חומרה ואלקטרוניקה. האיש לטענתו של וייט, אף שתל ראיות במחשבים של אנשים שהתקרבו קרוב מדי לרשת המושחתת שניהל רוזנשטיין ממשרד המשפטים.

חשבתם ששחיתות כזו יש רק בפרקליטות וקסנר בארץ?

🚨 כתוצאה מהבגידה הזו של רוזנשטיין, בריג'ס יצר קשר עם וייט. בריג'ס גילה לוייט את כל הפרטים אודות הרצח של סת' ריץ', מה שמצד אחד זעזע את וייט, אך לאור הנפשות המעורבות, לא הפתיע אותו.

כיום וייט ואשתו הם תחת התכנית להגנת עדים בזהות בדויה, עקב האיום הישיר על חייהם. וייט החליט לקחת יוזמה ולדבר בגלוי על השחיתות הזו, על מנת להציל את הרפובליקה האמריקאית.

העדות הזו של וייט נשלחה במכתב מיוחד וכו הייתה חלק מדו"ח בן 920 שהוגש לועדת המודיעין של בית הנבחרים התחתון (בראשות אדם שיף המושחת, שנמצא לכאורה בצרות משל עצמו, כך על פי הדיווחים שהגיעו לפני כשבוע), וכן לחושף השחיתויות טום פיטון שמנהל את עמותת judicial watch שחשפה שחיתויות רבות בשנים האחרונות.

🚨 אלא מה? העדות והדו"ח נשלחו לועדת המודיעין של בית הנבחרים, ולפיטון עוד ב 2018 והם לא עשו עם זה כלום.

האם טום פיטון, שעד כה עשה לכאורה עבודת קודש, היה מעין "אופוזיציה נשלטת" שנועדה "לפייס את הבבון הילידי"?

האם הוא פחד לפרסם את המידע הנפיץ? אם כן אז ממי הוא פחד?

👈 כעת ניגש לחלק הרלוונטי מתוך 920 העמודים:

בעמוד 2 של הדו"ח כתובה פסקה קטנה שמרעידה כעת את האדמה מתחת לביצה הסרוחה והרקובה בוושינגטון.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר.