January 31, 2021, 12:58 pm

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

הדיסאינפו הישיר של המפלגה הקומוניסטית.

על הגל הראשון של הקורונה ואנטומיית הדיסאינפורציה – ״הקונספירטורים״ החדשים הם תועמלני הסדר העולמי החדש

מה לא נכתב על הטיוח ביד קשה של הסינים. ההשתקה של הרופא לי ונליאנג שהפך לסמל אחר שניסה להזהיר את כולם מפני התפרצות המגיפה בדצמבר ומצא את מותו בפתאומיות (בגלל הנגיף על פי הגרסה הרשמית של המשטר). יחד איתו כמובן הושתקו עיתונאים ואנשים ברשתות החברתיות הסיניות, דבר שבשגרה שם, ואפילו גורשו עיתונאים זרים ששהו בסין (לא נראה שנוכל לבקר שם בזמן הקרוב).

פומפאו סיכם זאת לא רע בדבריו: "הם השאירו את העיתונאים בחוץ, הם דאגו להשתיק את אנשי הרפואה שהתריעו והזהירו. הם עשו את כל הדברים שמשטרים סמכותניים עושים, מדובר במאמץ דיסאינפורמציה קומוניסטי קלאסי". נוסיף שמדובר במאמץ שהולך יד ביד עם הדיסאינפורמציה מצד ארגון הבריאות העולמי.

בסעיף זה יותר מכל נראה כי יהיה מעניין להתמקד בדיסאינפורמציה של סין פה בארץ. הידעתם שאיציק הסיני הקופץ לכם לא פעם בכאן תאגיד השידור (אשר יש לסגור במהרה בימינו) וברשתות החברתיות, עובד בשביל הרדיו הבין לאומי של סין? מדובר בלא פחות מזרוע תעמולה של המפלגה הקומוניסטית הסינית מאז שנו ה40, וכל מה שמורשה לה לשדר חייב לעמוד בקו של המפלגה. על כן, הזהרו מלפול בקסמיו של אותו איציק, שהוא אינו איציק ולא ישראלי, וזה שהוא אוכל פלאפל כמוכם ומדבר על גולני, לא אומר שהוא לא תועמלן של המפלגה הקומוניסטית הסינית.

כמו כן, לא במקרה איציק הסיני הופיע לא מעט בכאן התאגיד. הרדיו הבין לאומי הסיני העביר כספים לתאגיד השידור הציבורי בארץ להפיק עבורם סרטונים, דבר שהם עושים בצורה חשאית יותר בשאר העולם כדי לקדם את התעמולה שלהם בעיתונים מרכזיים בעולם.

ומה רק לאחרונה היה לאיציק חשוב לספר לנו? פשוט שנדע מה הקו של המפלגה הקומוניסטית הסינית כן? ובכן לאחר מותו של השגריר הסיני בארץ, הוא הוציא וידאו, בוא הוא בין היתר טוען לראיות שהקורונה בכלל התחילה מחוץ לסין, הוא אוכל פלאפל כמוכם, לא תאמינו לו? יתרה מזאת, בסרטון הוא מבקש להפסיק עם כל הקונספירציות הקשורות לסין ואפילו מעלה אחת מאוד מסויימת, הנסיון של סין להשתמש ב5G ״להשתלט על העולם״. עכשיו למי שמסתובב במחוזות הקונספירטיבים בארץ, יודע היטב, שאנחנו האתר הקונספירטיבי היחיד ששם את המוקד על הקונספירציה הזאת, השאר דיברו בעיקר על פסואדו מדע של 5ג׳י, מיקרוגלים וכלי נשק שמתקינים בנורות לדים בכל הארץ, כאשר בפועל לא הותקנה אפילו אנטנה אחת של 5ג׳י בישראל, ואפילו עוד לא בחרו זכיין.  

ממש בקצרה, במאמר שלנו הצבענו על התעמולה הסינית שעובדת עם רוסיה (היכן שסין פורסת את הרשת של הוואוי) אשר התחילה את כל היסטרית ה5ג׳י מלכתחילה. מערך דיסאינפורמציה מתוזמר בעיקר באנגלית אך לא ברוסית או סינית כמובן, בנסיון לפגוע בפריסה של מתחרים. מי שידו על העליונה בפריסת התשתיות הללו מקבל יתרון משמעותי טכנולוגי כלכלי לכמה עשורים הקרובים, דבר שישפיע על מי מעצמת העל השלטת, ונראה שהאליטות רוצות להכתיר את סין במקום ארה״ב. מנגד טראמפ הוציא צווי חירום נגד שימוש בטכנולוגיות הסיניות דנן, מחשש לביון, ריגול, ומשחק הכוחות של המעצמות. במהלך תקופת הקורונה סין דוחפת עוד את התעמולה ומנסה לחדור לעוד מדינות שנפגעו מהמגיפה עם תשתיות ה5G שלה.

לסרטון המדובר של איציק הסיני ראו בקישור הראשון למאמר בהודעה זאת.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *