December 31, 2020, 11:01 am

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

ומה לגבי "קמפיין ההדתה" ה"אותנטי" מבית "מכון מולד" תומך ה bds?

מתוך הכתבה של "מידה" על המכון הזר והחתרני "מולד":

קמפיין ההדתה לו אנו עדים לאחרונה הוא תוצאת דו”ח של עמותת מולד.

ה”הדתה” היא רק המופע האחרון בעיסוק אובססיבי של ‘מולד’ בציבור הדתי לאומי. בשנת 2014 הוציא מולד דו”ח על החטיבה להתיישבות, דו”ח שזכה לתהודה רבה בתקשורת המרכזית, והוצג במאמר תחת הכותרת: “הקופה הסודית של הימין המתנחלי”.

הביטוי “ימין מתנחלי” איננו מקרי. הוא נועד לסמן את המטרה – ההתנחלויות. בקטגוריה “פרויקטים” באתר של מולד ישנה תת-קטגוריה ששמה “מחיר ההתנחלויות“. ניתן למצוא שם מאמרים כגון: “הימין המתנחלי נגד המשנה ליועמ”ש, דינה זילבר”, “ההתנחלויות פוגעות בביטחון ישראל”, “פשע מאורגן: זאב חבר, הנהגת המתנחלים והתרבות העבריינית בשטחים”, “פרשת אזריה: הימין המתנחלי נגד צה״ל”, ועוד כותרות בוטות אחרות.

👈 את הרקע להתנפלות השיטתית של ‘מולד’ נגד הימין הדתי אפשר לראות במסמך מ-2015 שהודלף, ובו נחשף כי “המשרד הערבי האזורי”, שהוא חלק מקרן התרומות של ג’ורג’ סורוס, העניק ל’מולד’ 200,000 דולר בשנים 2013-2014, ועוד 100 אלף דולר ב-2015. מה מטרת המענק? להלן:

🚨 לייצר תמיכה ציבורית ופוליטית נגד ההתנחלויות באמצעות מחקר בנוגע להשלכות הכלכליות שלהן, לגרות שיח פוליטי ולהציג המלצות מדיניות לסיום הכיבוש הישראלי.

המטרה מפורשת וברורה: הקמת מדינה פלסטינית, והדרך להגיע אליה היא באמצעות פגיעה במי שנתפסים כמכשול, קרי, ההתנחלויות. מאחר ובמסמך מצוין במפורש שיש להשיג תמיכה פוליטית, הרי שהנציגים הפוליטיים של הציבור הדתי-לאומי הם מטרה מובנת מאליה.

תוצאות ה”מחקר” שמממן סורוס ידועות מראש, ובאות בשירות מטרה פוליטית. משמע, לא מכון מחקר עומד לפנינו, אלא מרכז תעמולה. כך יש להתייחס אליו ואל “מחקריו”. לכן גם אין פלא שמי שבחן את ה”מחקרים” לא נדרש להעמיק כדי להפריכם ולמצוא בהם פגמים רבים.

כדאי להכיר גם פרויקט של ‘מולד’ בשם “שישים ואחת”. זהו דף פייסבוק שמפיץ תעמולה בסגנון ויזואלי ארסי ביותר וטקסטים בוטים במיוחד. הדף מרבה לעסוק בנתניהו ובאנשי הבית היהודי. גם שמו של הפרויקט, “שישים ואחת”, רומז למטרה הפוליטית הגדולה.

👈 ומי מממן את המכון החתרני פרט לסורוס? בעלי בריתו בגרמניה:

על פי מסמך של מולד, ב- 2015 זכה הארגון לתרומה מישות מדינית זרה. בנוסף, הארגון עובד בשותפות עם שתי קרנות גרמניות (רוזה לוקסמבורג ופרידריך אברט), שהן קרנות השייכות למפלגות פוליטיות בגרמניה וממומנות מכספים ממשלתיים.

____

ומה הקשר לרמטכ"ל ה"נאור" של צבא ההגנה ללזלי וקסנר?

**מתוך כתבת העומק שלנו מיום שישי האחרון על מלחמת הצללים שבין מחנה הפטריוטים החדש של נתניהו לבין הגנרלים של הדיפ סטייט, סביב הנושא האיראני:**

האם זה מפתיע שבוגר קרן וקסנר הרמטכ"ל כוכבי ושותפיו בצבא ההגנה ללזלי וקסנר תומכים לכאורה במדיניות של קרי-ביידן-אובמה כלפי איראן ומתנגדים למהלכי נתניהו ואנשיו במוסד?

במקרה של הרמטכ"ל כוכבי, מדובר לכאורה ב"עסק משפחתי".

אחותו דר' טל כוכבי היא העורכת הראשית וראש ההוצאה לאור של מכון ון ליר, מכון חתרני שנתמך על ידי האיחוד אירופי והקרן החדשה לישראל. כמו כן היא גם חוקרת ב"מכון מולד". מכון "מולד" הוא גוף ממומן על ידי סורוס שעובד בשיתוף עם 2 קרנות זרות – "קרן פרידריך אבהרט" (ארגנה גם את העצרת הפוליטית לזכר רצח רבין) ו"קרן רוזה לוקסמבורג", והוא אחראי לקמפיין ה"הדתה" ולחלק גדול מהקמפיינים שהובילו את הנסיונות להדחת נתניהו לאורך השנים. חלק מאותם נסיונות כללו הפגנות ברוטשילד שאורגנו בין השאר על ידי מנכ"ל "מולד" ואחד ממייסדי "שוברים שתיקה" מיכאל מנקין, שאמר בכנס ג'יי סטריט בשנת 2013 "אם אנחנו יודעים שנתניהו הוא הסיבה לכך שאין שלום ואין שתי מדינות, המטרה של המחנה כולו צריכה להיות להפטר ממנו".

1+1=2?

The swamp runs deep.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *