December 24, 2020, 3:27 pm

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

משרד הבריאות (ע"ש לזלי וקסנר) נגד המל"ל ונתניהו? ברוכים הבאים למלחמת הצללים והדיסאינפורמציה:

נתחיל מדיווח שפורסם לפני כשבועיים.

משרד הבריאות ע"ש לזלי וקסנר הגיש הצעה לשרים שאין דרך להגדיר אותה חוץ מ"שערורייתית":

לפי ההצעה שהוגשה לשרים, ייאסר כבר מהערב לשהות בבית מגורים של אדם אחר בין השעות 17:30 עד חצות. עבירה זו תוגדר פלילית והקנס עליה יהיה 500 שקלים. החריגים שייקבעו לאיסור השהייה בבית אדם אחר: אספקת מוצר או שירות חיוני וקבלתם, טיפול רפואי, טיפול סוציאלי חיוני או רפואה משלימה, סיוע לאדם שיש לו קושי או מצוקה, שהייה של קטין בבית הורה החי בנפרד, טיפול חיוני בבעל חיים, שהיית קטין בבית אחר לצורכי השגחה של הורה היוצא לצורך חיוני.

לא זו בלבד שמדובר בהצעה שאנשי קרן וקסנר לקחו הישר מספר החוקים של המפלגה הקומוניסטית הסינית, אלא שהאיוולת הזו לא ניתנת כלל לאכיפה.

שימו לב מה אמר על כך שר האוצר ישראל כץ:

"המשמעות של הצעת משרד הבריאות היא החזרת הסגר בדלת אחורית". לדבריו, "הצעת המל״ל בישיבה הקודמת היתה סגירה מהשעה 19.30 לחג החנוכה וקביעת מדדים של מקדם הדבקה 1.35 ו-3,500 מאומתים ויש לדבוק בה. יש לבצע מדיניות דיפרנציאלית ולטפל באופן ממוקד בערים האדומות ובמוקדי התחלואה ולא לפגוע, שלא לצורך, בכלל הציבור ובבעלי העסקים.

כלומר כץ דיבר על ההצעה של המלל שכללה סגר לילי, צעד בר אכיפה ומאוד פשוט, ללא הפללה של נוכחות בבית של אדם אחר.

כצפוי, מהר מאוד התערבו "שומרי הסף הנאורים" וקבעו שעל הדרג הנבחר לציית לדרג הממונה של לזלי וקסנר וחבריו:

התקפה חריפה של השר יובל שטייניץ על המשנה ליועמש רז נזרי: ״מה שעשיתם זה שלטון הפקידים. קבינט הקורונה קיבל החלטה לגיטימית על סגר לילי, ואתם המשפטנים טרפדתם אותה. בגלל שמשרד הבריאות התנגד לסגר הלילי, אתם המשפטנים, קבעתם שהיא בעייתית משפטית״. אין שום בעיה בהחלטה שכמוה התקבלה בדמוקרטיות בכל העולם. זה ממש שלטון פקידים שהופך את החלטות הממשלה לשניות בחשיבותן״. שטייניץ גם טען שהצעת משרד הבריאות לאיסור התכנסויות בבתים ״לא יעילה ולא ברת אכיפה״.
https://rotter.net/forum/scoops1/671275.shtml

🚨 מדוע "שומרי הסף הנאורים" טרפדו מהלך של המל"ל שמנוגד לעמדת משרד הבריאות (ע"ש לזלי וקסנר)?

האם זה מתוך רצון להגדיל את קצב ההדבקה, להנדס "גל שלישי" ובחסותו לדחוף להצבעה בדואר לקראת הבחירות?

האם זה מתוך אינטרס למנוע צעדים חלקיים (סגר לילי) על מנת למנף את נתניהו להפעיל סגר מלא רגע לפני הבחירות, מה שודאי יפגע בו אלקטורלית?

כפי שאמרנו בעבר, הוירוס הסיני הוא כלי נשק פוליטי.

כדי להבין טוב יותר את התמונה, עלינו לחזור מעט אחורה:

המל"ל נגד משרד הבריאות: "הקניונים – מקום המסחר הכי בטוח"

המשנה לראש המל"ל איתן בן דוד אמר שהפיילוט על הקניונים "עמד בכל המדדים שנקבעו ונחל הצלחה". לדבריו הפיילוט "הוכיח כי הקניונים הם מקום המסחר המנוהל והבטוח ביותר בתחום".

https://m.ynet.co.il/Articles/5855783

מעניין, האם העובדה שהמל"ל מתנגד למדיניות המופקרת של משרד הבריאות (ע"ש לזלי וקסנר) היא צירוף מקרים או שיש כאן משהו גדול יותר?

עוד בנובמבר בכיר המל"ל התנגד לעמדה של הפרוייקטור ומשרד הבריאות (ע"ש לזלי וקסנר) לפיה יש לסגור את המסחר, צעד שעשוי היה לרסק את הכלכלה. כמובן ששאשא ביטון מיהרה לרכב על דעתו לצרכים פוליטיים כהרגלה:

https://m.ynet.co.il/Articles/58469180

אז מהי הסיבה העמוקה יותר ליריבות בין המחנה של הדיפ סטייט ואנשי קרן וקסנר לבין המל"ל?

בשנת 2017 מונה מאיר בן שבת לתפקיד ראש המלל, בן שבת זכה לאמונו של נתניהו והיה מעורב אישית בכמה מהמהלכים הרגישים ביותר בשנתיים האחרונות:

ביסוס הקשרים בין ישראל לבין איחוד האמירויות הערביות, בין ישראל לבין בחריין ובין ישראל ומרוקו, בתקופת חתימת הסכמי אברהם ולאחריה.

בדצמבר 2020 העניק לו רוברט אובריאן, היועץ לביטחון לאומי של ארצות הברית (של טראמפ) אות הוקרה של מחלקת ההגנה של ארצות הברית, על שירות מעולה לציבור.
https://he.m.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%90%D7%99%D7%A8_%D7%91%D7%9F_%D7%A9%D7%91%D7%AA

על פניו נראה שראש המל"ל הוא אדם שנתניהו סומך עליו מאוד, זו יכולה להיות הסיבה לכך שנתניהו נוטה ללכת עם עמדתם. זה גם מסביר מדוע לכאורה משרד הבריאות (ע"ש לזלי וקסנר) נעמד על רגליו האחוריות כדי לחבל בכל מהלך שלהם.

האם משרד הבריאות (ע"ש לזלי וקסנר) פועל ליצירת דיסאינפורמציה ותחושת אובדן שליטה בקרב הציבור?**

כזכור, המשנה למנכ"ל משרד הבריאות, בוגר קרן וקסנר ובכיר בארגון הבריאות העולמי המושחת – פרופ' איתמר גרוטו, פועל לזרוע דיסאינפורמציה ולהציג לציבור את תמונת המצב כ"בלבול ואובדן שליטה מוחלט" בחסות נתניהו כמובן?
https://rotter.net/forum/scoops1/671274.shtml

האם זה מתחבר לשאר הפעולות שלו לקידום ההפיכה השלטונית וה"אתחול הגד

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *