December 22, 2020, 4:11 pm

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

https://twitter.com/KnessetT/status/1341335735975198722

האיש ומכרות הדמים – אלי אבידר, ורופאת הדיפ סטייט שרון אלרעי-פרייס.

בעוד שעל אלי אבידר דיברנו לא פעם, דר' אלרעי-פרייס היא שם חדש ששווה להתעכב עליו, משום שהיא חוזרת על אותה ה"תכנית" לגניבת הבחירות שפרסם המכון הפרוגרסיבי של זהבה גלאון.

ביולי 2020 במהלך התפשטות מגפת הקורונה בישראל ועם פרישתה של פרופ' סיגל סדצקי מתפקידה כמנהלת היחידה לבריאות הציבור, לאחר אישור של נציב שירות המדינה מינה שר הבריאות יולי אדלשטיין את אלרעי פרייס כממלאת מקום בתפקיד. לבקשתה של אלרעי אושר לה להתמודד במכרז שצפוי לצאת בזמן הקרוב. זאת בניגוד לכללי נציבות שירות המדינה, לאחר שבמשרד הבריאות התעקשו שיש צורך לאייש בדחיפות את התפקיד.

"בתחילת אוקטובר, עם ותק של חודשיים בתפקיד המורכב של ראש שירותי בריאות הציבור בעת מגפה עולמית, הקימה עליה ד"ר שרון אלרעי־פרייס סערה ציבורית ראשונה. בריאיון לכאן רשת ב', בעיצומו של הסגר, אמרה כי "סגירת השמיים בישראל לא נובעת רק משיקולים רפואיים של מניעת קורונה", אלא גם מ"הצדקה של שוויוניות. אנשים במדינת ישראל שמוטלות עליהם הגבלות לא יכולים לזוז אלף מטר, אבל מישהו שיש לו כסף יכול לקנות כרטיס טיסה ולנסוע למקום אחר"."

"היא לא מתחרטת על האמירה הזו, גם אם היום הייתה מתבטאת באופן זהיר יותר. היא סבורה שבשעת מגפה נדרשת ערבות הדדית, וזאת מלבד העובדה שעצם ההתקהלות בשדה התעופה, בטיסה החוצה ובחזרה, מהווה גורם סיכון. עם זאת, מאז ההיתקלות הזו היא ממעטת להתראיין, ועד עתה לא שוחחה עם העיתונות הכתובה מחשש שיעוותו את דבריה."

https://www.google.com/amp/s/www.makorrishon.co.il/news/277943/amp/

כן, ניצני הסוציאליזם ה"נאור והשוויוני" שבו היא לכאורה מאמינה, בצבצו להם כבר מהיום הראשון.

כך גם הפצת פאניקה חסרת תקדים:
https://m.maariv.co.il/breaking-news/Article-805778

ד"ר אלרעי-פרייס: "כל יום שלא הולכים לסגר – זו טעות".
ראש שירותי בריאות הציבור התריעה כי זו הישורת האחרונה לנקיטת צעדים לפני סגר ארוך וממושך: "ריסונים לא יעזרו".
https://13news.co.il/item/news/domestic/health/sharon-alroy-preis-1181378/

באופן מפתיע במהלך הגל השני של הקורונה בשנת 2020 התבטאה נגד ההפגנות בבלפור. אלרעי פרייס אמרה בריאיון לחדשות 12: "בתור ישראלית ציונית, זה ממש קשה לי לראות את ההפגנות האלה עם דגלי ישראל וחוסר ההבנה של האנשים שהם מנופפים מצד אחד בדגל ישראל, ומצד שני עושים בדיוק את מה שפוגע בעם כרגע".

🚨 חשבתם שסיימנו? את ההפתעה השארנו לסוף.
מסתבר שמאוקטובר 2017 ד"ר אלרעי היא עמיתה בתוכנית ענבר של ארגון מעוז ומשרד הבריאות שמטרתה להכשיר מנהיגים במערכת הבריאות.

לפי האתר הרשמי, ארגון מעוז פועל בשיתוף עם אגף עתודות לישראל במשרד ראש הממשלה פועל ארגון מעוז ליישום החלטת הממשלה ‘עתודות לישראל’ – תכנית אסטרטגית לבניין עתודות כוח האדם למרחב הציבורי בישראל. במסגרת זו הוא מפעיל מיזמים משותפים, עם משרדי הממשלה הרלוונטיים, בתחומי הליבה: מיזם ענבר (עם משרד הבריאות) מיזם אדוות (עם משרד החינוך) מיזם מקום (עם משרד הפנים) ומיזם תעסוקה (שותפות עם זרוע העבודה במשרד העבודה והרווחה).

המיזם הוקם על ידי קבוצה שבה היה גם היו"ר הנוכחי – ג'פרי שוורץ, יהודי אמריקאי ומנכ"ל לשעבר בחברת טימברלנד העולמית .

עוד קרן זרה שמכשירה את הפקידות הבכירה בישראל?

""ג'ף סייע למגוון ארגונים בשינוי חברתי, לרבות עשר שנים בהן שימש כיו”ר מועצת המנהלים בארגון City Year וכחבר במועצת המנהלים של הארגונים Share our Strength, ‏Harlem Children’s Zone ו-Climate Group".

🚨 "בשנת 2011 ג'ף עמד בראש המכירה של חברת טימברלנד ל-VF Corporation ומאז הוא מפנה את כל משאביו המקצועיים לקידום שינוי חברתי כלכלי בר-קיימא ומשקיע ממרצו לקידום מיזמים חברתיים כלכליים השואפים לחולל שינוי במציאות בישראל ובארה"ב."

שוב אותם הסלוגנים ה"נאורים" – "שינוי חברתי כלכלי בר קיימא", חברות בקבוצה "אקלים" מבית מקדמי הונאת האקלים ועוד.

**משקיע נוסף ב"מעוז" הוא דורון לבנת, חלק בלתי נפרד ממשפחת העל לבנת שהיא מ"אדוני הארץ הנאורים". לבנת שמעורב גם בהשקעות ב"מרכז פרס לשלום" (מופתעים?)

קונספיליקס חלק ד׳: ג׳פרי אפשטיין ומכבסות הכספים של מרכז פרס לשלום ומחאת השמאהלים 2011

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר.