November 26, 2020, 11:27 pm

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

בהמשך לפאניקה של ברק, נציין את העדות של אחד מטייסיו של אפשטיין (ראו פוסט מצורף).

ברק טס ב"לוליטה אקספרס", התארח באי של אפשטיין וכן התארח פעמים רבות בדירת הקטינות של אפשטיין במנהטן, אותה קנה אחיו של אפשטיין – מארק, מקורב לקלינטונים, מלזלי וקסנר כמובן (#תראו_מופתעים):

לא רק עסקים, ברק ביקר תכופות בדירת קטינות של אפשטיין עד 2019

מתוך הכתבה:
אנו חוזרים למאמר של הביזנס אינסיידר על הדירות של אפשטיין בבניין ברחוב 66 במנהטן, היכן שאהוד ברק ביקר לעיתים תכופות. אח שלו, מרק אפשטיין היה בעל הנכסים אחר שקנה אותם מוקסנר (בעל קרן וקסנר המכשירה את פקידי הדיפ סטייט מהארץ בהארווארד, והלקוח המוצהר היחיד של אפשטיין כל השנים).

""ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק לא צולם יוצא או נכנס מהדירה ברחוב 301 East 66th, כפי שקרה ב2016 מחוץ לביתו העירוני הידוע לשימצה של אפשטיין, אך למרות זאת הותיר חותם. הדיירים מספרים כי היה מבקר קבוע במשך שנים.

דיירת אחת לשעבר מספרת כי "לעיתים תכופות" ראתה את ברק ואת שומרי הביטחון בבניין, הם נצפו לאחרונה אף בזמן לוח השנה הנוכחי. עוד דייר לשעבר, שאישר כי ברק היה מבקר תכופות, מספר שפעם היה במעלית עם ברק ועוד שני שומרי ראש לא חברותיים אחר שנדחקו פנימה ברגע האחרון.

על פי עדים, נוכחותו של ברק בבניין היית מוכרזת לדיירים על ידי כך שהיה איש ביטחון נראה מתבטל עם תושבי פרברים ברחוב מחוץ לבניין. מקור אחד אשר ביקר בבניין ב2017 זוכר שראה את מה שתואר כ"סוכני מוסד"-מתכוון לשומרי ראש ישראלים- מחכים למטה במדרגות, ומספרים שלפחות איש אחד מהשומרים היה עם אוזניה בזמן שברק היה משתהה למעלה. לפחות באירוע אחד, דייר לשעבר אמר, כי שוטרי NYPD נצבו בחוץ.

השם ופרטי ההתקשרות של ברק הופיעו ב"פנקס השחור" של ג'פרי אפשטיין, אשר גאוקר פרסמו ב2015. שמו סומן בעיגול על ידי רודריגז, אב הבית אשר גנב וניסה למכור אותו לעורכי הדין שייצגו את קורבנות אפשטיין. על פי הוואשינגטון פוסט, רודריגז אמר לFBI שהוא סימן בעיגול את שמות ה"עדים" למעשיו של אפשטיין.

ברק הודה לדיילי ביסט חודש שעבר שהוא ביקר בשני הדירות במנהטן של אפשטיין ובאי הפרטי שלו אך הכחיש שפגש שם ילדות. מעבר לכך הוא שמר על עמימות, וסיפר שהוא ואפשטיין נפגשו "יותר מ10 פעמים, והרבה פחות ממאה, אבל אני לא יכול לאמר בדיוק כמה. אני לא עוקב"

**ברק לא מזכיר את מדינת פלורידה בהצהרתו, אך אלן דרשוויץ העיד בתצהיר ב2015 שאפשטיין החזיק סוויטה של חדרי שינה עבור אורחים בביתו בפאלם ביץ', אשר "הוקצו לאנשים כגון סנטור ג'ורג' מיטשל, אהוד ברק, ואורחים נכבדים שלנו במקום".
**

🚨 מעניין לציין שדיווחים רבים תיארו את הדירה של אפשטיין במנהטן כ"מלאה בתמונות פדופיליה של קטינות בעירום":

קירבי סומרס היא אחת הניצולות של רשת סרסור הקטינות.

🚨 ברק טוען שהוא פירק את שותפויותיו עם אפשטיין לאחר שהורשע, אך אותו חברה בבעלות אפשטיין מימנה לכל הפחות ב- 2017, את תנועת "אחריות לאומית" שפעלה ועודנה פועלת על מנת להריץ את ברק חזרה לפוליטיקה:

ג'פרי אפשטיין הפטרון של "אחריות לאומית" אשר ממנו את מחאת הדגלים השחורים למען דיקטטורת בג"ץ

אפשטיין כידוע הורשע עוד ב- 2009… עוד מקרה של "לא ידעתי"?

למעשה, כפי שתוכלו לקרוא בכתבה הבאה, הגרסה של ברק לארועים הופרכה לחלוטין:

הגרסה של ברק על הביקור אצל אפשטיין מתפוררת לאור תמונות חדשות המתגלות

שימו לב שברק טוען שהטמפרטורה הייתה לכאורה מינוס 10 באותו יום בו הוא הופיע עם החם צוואר, אך באותו יום צולמו גם בחורות רבות כשהן נכנסות ויוצאות מהדירה של אפשטיין בעיודן לבושות בלבוש שאפילו לא מתאים לחורף הישראלי.

כמובן שלא תשמעו על כל זה מילה מ"לוחמות" ה- #METOO וה- #מאמינה_לך ה"אמיצות" ואתם כבר יודעים למה.

כמו ש"ניגוד עניינים" זה מושג גמיש אצל ה"נאורים", כך גם מעורבות עם פדופילים.

#follow_the_fallula

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *