November 19, 2020, 2:27 pm

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

אבל מה לגבי רוה"מ נתניהו?
רוה"מ התבטא מספר פעמים בפומבי, שהחיסונים יהיו וולונטריים, בדומה לדברים של טראמפ:

"כל מי שירצה זאת". על האמירה הזו הוא חוזר פעם אחר פעם.

בנוסף, הרי אנו יודעים שהוא חלק מהברית האסטרטגית של טראמפ ומוחמד בין סלמאן הסעודי (ואחרים). אנו גם יודעים ששחקני הדיפ סטייט "הנאורים" עושים כל שביכולתם לסלקו.

רק לאחרונה הוא התבטא נגד מהלכי הנאורים לכינון "טכנוקרטיה" (שלטון ה"מלך הפילוסוף הנאור"):

האם הגיוני אם כן שדווקא הוא יקדם את "האתחול הגדול", כפי ש"הקונספירטורים החד"שים" אומרים פעם אחר פעם?

האם ה"נאורים" רוצים שהכעס הציבורי יופנה לנתניהו, כדי שהם יוכלו להעביר בפועל את המהלך בזמן ש"הבבון הילידי" מוציא את זעמו בכיוון הלא נכון? פעולת הסחה?

האם זה מזכיר את הטרללת סביב "השבבים של נתניהו", הטרלה שיתכן מאוד נועדה לבחון את התגובה של מכונת התעמולה והיקף "הקונספירטורים החד"שים" ברשתות:
https://tinyurl.com/y3qtul65

מי שעדיין לא השתכנע, מוזמן לראות את רוה"מ מטריל את "נאורי" הפורום הכלכלי העולמי בכנס שנערך לא מזמן בנושא ה"מהפכה התעשייתית הרביעית" (ה"אתחול הגדול"):

״Don’t try to erase the divide by lowering the top. You can raise the bottom but don’t lower the top. If you lower the top you’ll get nothing. So don’t do that. That’s the second thing we’re doing.״

"אל תנסו להוריד את הפער (הכלכלי) על ידי הורדת השכבות העליונות. אם תורידו את השכבות הגבוהות אתם לא תשיגו כלום. אל תעשו את זה."

https://mfa.gov.il/MFA/PressRoom/2020/Pages/PM-Netanyahu-participates-in-World-Economic-Forum-virtual-panel-21-October-2020.aspx

רוה"מ מתייחס שם לעובדה שה"אתחול הגדול" הוא מהלך של הפעלת סוציאליזם עולמי (לפי המודל הסיני והמודל של הכלכלן סילביו גסל – עוד על כך בכתבה נפרדת), והוא אומר בדיוק מדוע אסור לעשות את זה.

כמובן ש"הנאורים" לא עושים את זה מתוך "טיפשות", אלא כדי לפרק את מעמד הביניים המערבי שמאיים על ההגמוניה של "המועדון הסגור" שלהם, והכל בחסות ההונאה הכי עתיקה בעולם – "נבנה לכם אוטופיה טכנוקרטית להמונים".

שימו לב לקלאוס שוואב, חבר בכיר בפורום הכלכלי העולמי ומאדריכלי ה"אתחול הגדול":
""The same economic system that created so much prosperity in the golden age of American capitalism in the 1950s and 1960s is now creating inequality and climate change."

"אותה השיטה הכלכלית שיצרה את כל השפע של תור הזהב של הקפיטליזם האמריקאי בשנות ה- 50 ובשנות ה- 60, היא זו שיוצרת את "חוסר השוויון" ו"שינויי האקלים".

https://time.com/collection/great-reset/5900748/klaus-schwab-capitalism/

אז מדוע נתניהו לא קורא לילד בשמו בפומבי?

האם הוא נמצא בפוזיציה ציבורית שמאפשרת לו לעשות זאת?

האם רב הממסד התקשורת והפקידותי הרקוב (דיפ סטייט) איתו או נגדו?

האם יש כאן מערכת סבוכה של אינטרסים? פצצה מורכבת שצריך לנטרל בחכמה ולא "עם הראש בקיר".

האם יש דברים שמסוכן להגיד בפומבי עקב ההשלכות הטבעיות של הדברים – פגיעה בהסכמי סחר עם האיחוד האירופי, סנקציות, ספינים תקשורתיים, מהלכים של ה"אויב הנאור מבית", ולכן צריך "לשחק את המשחק" מול המצלמות, תוך כדי הובלת מהלכים עולמיים מאחורי הקלעים עם הברית של טראמפ לניטרול ה"פצצה"?

ההונאה הגדולה: פייק נשיא מוכתר באולפני הפייק ניוז, נשיא אמיתי נבחר בהתאם לחוקה

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *