November 19, 2020, 2:13 pm

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

כדי להבין את מלחמת הצללים הזו שאנו מצויים בה, צריך קודם כל להבין מי הם הצדדים ולאחר מכן להבין מה כל צד רוצה.

מי שעקב אחר הטלגרם שלנו כבר עשה היכרות מסויימת עם פרוייקט "האתחול מחדש" של "הנאורים", בחסות הפורום הכלכלי העולמי, ארגון הבריאות העולמי המושחת, והוירוס הסיני כזרז.

הוא נחשף גם לפליטת הפה של ג'ודי מוזס שרמזה למהלך דומה בישראל (חפשו "ג'ודי מוזס" בערוץ שלנו), ולאמירות של בוגר קרן וקסנר מנכ"ל משרד הבריאות – חזי לוי, בדבר רצונם של הפקידים לקדם חוק חיסון חובה לוירוס הסיני, וכן "פיילוט" של שימוש במצלמות עירייה לשיטור מסכות בסגנון סיני:
https://m.ynet.co.il/Articles/58438460

https://rotter.net/mobile/viewmobile.php?forum=scoops1&thread=665366

בהמשך היום תקבלו תמונה מלאה יותר של המהלך הזה, שטראמפ והקואליציה שלו מתכוונים לעצור בכל מחיר.

אך האם הוקסנרים במשרד הבריאות פועלים לבד? כולנו כבר למדנו את "שיטת המנופים של הדיפ סטייט", מנוף יכול להיות סחיטה ויכול להיות קידום וטובות הנאה, אך לפעמים אלו יכולים להיות סתם אינטרסים משפחתיים. בפוסט הזה נעסוק בדמות שמינתה את בוגר קרן וקסנר – פרופ' חזי לוי, לראשות משרד הבריאות, לאחר עזיבתו של משה בר סימן טוב (עקב קמפיין תעמולה שנוהל על ראשו).

שר הבריאות יולי אדלשטיין נשוי לבתו של האוליגרך לאוניד נבזלין. נבזלין היה יד ימינו של מיכאיל חודורקובסקי, מקורב ל"נאורים" והוא הקים את "קרן רוסיה הפתוחה" (נשמע מוכר?).

בדירקטוריון של הקרן היו חברים "החשודים המיידיים" – הנרי קיסינג'ר (מקדם ההגמוניה הסינית כמעצמת על) ולורד ג'ייקוב רוטשילד, לא סתם אמרנו שחודורקובסקי היה האיש של "הנאורים" לצורך קידום תכניותיהם ברוסיה?

ג'ייקוב רוטשילד הזה?

משחקי הכס של רוטשילד ונתניהו: ראש פירמידת הדיפ-סטייט הישראלי וכת שפחות המין השבתאית מול הגאון מוילנה

מקורות הכת האקו פאשיסטית שבתאית רפורמית של האילומינטי

הקרן עסקה כמובן ב"קידום דמוקרטיה", "עיתונות חופשית" ו"תרומה לקהילה", מדהים כיצד תמיד אותך ארגונים חתרניים פועלים בחסות "קידום הדמוקרטיה", בדומה ל"קרן החברה הפתוחה" של סורוס ול"מכון הישראלי לדמוקרטיה" שמייסדו אירח את "פורום הפלולה" בפגישה הסודית בסביון בסמוך למעצרה של גיליין מקסוול:

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Open_Russia

לאחר שחודורקובסקי נעצר בפרשת "יוקוס" ב 2003, סגנו לאוניד נבזלין קיבל על עצמו את ניהול הקרן ולאחר מכן הניהול עבר לאדם אחר.

לאחר שעבר לישראל ב 2003 נבזלין (בהיותו מבוקש ברוסיה על עבירות לכאורה שקשורות לפרשת "יוקוס"), הוא החל את מעורבות בפרוייקטים רבים, וחלקם "נאורים" גם כאן בארץ. כך למשל הוא קנה 20% ממניות "הארץ", ייסד את המגזין ה"נאור" "ליברל" וייסד את עמותת "נדב" שמעניקה פרסים שנתיים. הפרס הוענק כמובן, איך לא, ל"הוד נאורותו" אהרון ברק, אבי ההפיכה המשפטית בישראל.

נציין שבמרץ 2008 הוא הורשע שלא בנוכחותו בבית משפט רוסי בעבירות קשות בעת כהונתו ב"יוקוס", אך הוא כופר בהן וטוען שמדובר במשפט ראווה של פוטין וברדיפה פוליטית.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Leonid_Nevzlin

https://www.the7eye.org.il/topic/%D7%9C%D7%99%D7%90%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%93-%D7%A0%D7%91%D7%96%D7%9C%D7%99%D7%9F/page/5

____

לקריאה נוספת – השולחן העגול על ישראל: "אסור לעולם שתהפוך למדינה יהודית":

זרועותיה הארוכות של סוכנות הביון האמריקאית

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *