November 11, 2020, 3:42 pm

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

(״הנוכל מיריחו״)
סעיב עריקת הונה את רבין ופרס ב״ועידת מדריד 1991 כדי להכניס 25,000 מחבלים לישראל בהסכמי אוסלו 1993.
ההונאה הגדולה .
סעיב עריקת, עראפת ואבו מאזן, ייזכרו כמי שבצעו את תרגיל ״הסוס מטרויה״ לרבין ופרס כשניצלו את כמיהתם של האחרונים להסכם שלום שיביא לנצחון בבחירות 1992 על הליכוד כשייבאו שלום ויעצרו את האינתיפאדה.

עסקה סיבובית.
לכן הפלשתינים ובראשם סעיב עריקת ואבו מאזן חתמו עימם במכוון ״הסכם שלום פיקטיבי״ שהיה ברור שיפרו ( הסכם העקרונות אוסלו ) רק כדי להחדיר 25,000 מחבלים חמושים, ניצולי הלחימה בביירות 1982, שגורשו לטוניס ולהשיבם לקווי 1949.

קלף נצחון בבחירות 1992 ובסיס להונאה צבאית/ בטחונית .
סעיב עריקת וערפאת ואבו מאזן הבינו מהר מאד כי רבין ופרס צריכים קלף מנצח לנצח את בחירות 1992 מול הליכוד , ולכן נקטו ״באסטרטגיית ציפיות״ שתשרת את אש״ף שהיה מוטל שבור בטוניס, לאחר סילוקו מלבנון ב1982, ותכניס אותו בקלות לשטחי 1949 בתחבולת הסכם השלום ״ככוח שיטור ״.

הcia מטעה את רבין ופרס
המלצת הcia לרבין ופרס לחתום ״הסכם שלום חסוי״ עם הפלשתינים, לקראת בחירות כקלף בחירות מנצח.
חלק מרכזי מההונאה של רבין ופרס הייתה המלצה של ארגון הcia שלכאורה הם סמכו עליו, ללכת לכיוון הסכם עם הפלשתינים שהבשילו מדינית , מהלך ששכנע את רבין ופרס שלא ידעו כשגם גורמים בcia עובדים מאינטרסים שונים נגד ישראל, חלקם להחלישה באופן מכוון .

הרפובליקנים אנשי טקסס מהנדסים את שמיר.
באופן מפתיע הממשל האמריקאי של גורג בוש ובראשו העורך דין ג’יימס בייקר מטקסס דחף במקביל להמלצת הcia לרבין, את ישראל בכוח ״לשיחות מדריד״ 1991 למרות הטענות כי הרפובליקנים פועלים לטובת ישראל הסטורית, והסכמת רוה״מ יצחק שמיר להתאפק ולא לתקוף בעיראק בזמן מלחמת המפרץ .

האמריקאים לחצו את שמיר באופן מכוון להסכם שלום כשידעו שיסרב תוך הצגתו כסרבן זקן .
בדיעבד ובאופן מכוון הלחיצה נועדה מול ״אי הפשרנות״ של שמיר, כדי להציג את ראש הממשלה יצחק שמיר כמנהיג ישן, וכמי שמונע שלום בעתיד וואינו מאפשר את סיום האינתיפאדה שהחלה ב1987. מהלך שרבין הבטחוניסט יכול לבצע כשיהיה ראש ממשלה .

נכנע ללחץ האמריקאי – נפל ״למלכודת הסרבן״ .
שמיר נאלץ לבסוף עקב לחץ אמריקאי ( ערבויות כלכליות לקליטת העליה לצאת למדריד)
מול ישראל נשלחו למדריד צוותי משא ומתן ירדנים/ פלשתינים משותפים כוללים את סאיב עריקאת ואנשיו אך נשלח צוות נוסף לאוסלו שאיש לא ידע על קיומו

״צוות אוסלו החשאי״ מול הפלשתינים באוסלו .
אי שם באוסלו הקפואה ללא ידיעת איש חוץ מרבין ופרס ישב צוות חשאי של פרס ורבין שעבד ישירות מול הצוות של אשף במדריד בראשות סעיב עריקאת , וקיבל ממנו את כל מידע על ההסכמים בין יצחק שמיר ואנשיו בוועידת מדריד לבין הפלשתינים .
המטרה גיבוש הסכם שלום עתידי וחשאי עם אשף לקראת בחירות 1992 .

הפגנות ״מושחתים נמאסתם.
החל מסיום ועידת מדריד 1991 החלו הפגנות בישראל של מגזרים רבים, ובנוסף חשיפת. פרשות שחיתות על ידי משטרת ישראל שיצרו אוירת שחיתות ואווירת חוסר שליטה של יצחק שמיר והצגתו כזקן שאינו שולט בשעה שניהל את ישראל בצורה מושלמת במלחמת המפרץ ולפניה .

בחירות 1992
בבחירות 1992 משטר שמיר הוצג כמושחת ( לא נכון), ובמקביל יצחק רבין הודיע כי ישיג הסכם שלום עם אשף ויפסיק את האינתיפאדה
סיכומי אוסלו החשאיים הפכו להסכמי מסגרת.
זה היה ההסכם שסוכם בחשאי באוסלו, לאחר שאנשי סאב עריקאת העבירו את סיכומי ויעדת מדריד לאוסלו להסכמת רבין ופרס מול הצוות החשאי שהפעילו באוסלו שגיבש הסכם עקרונות עם אנשי אשף בטוניס.

״הסכם השלום ״
מספר חודשים לאחר מכן הודיעו רבין ופרס על הסכם שלום עם הפלשתינים – הסכם שהתמוטט תוך 5 חודשים כי היה הונאה מתוכננת של עראפת אבו מאזן וסעיב עריקת .

עוקבים בדריכות אמרי הארועים וחושפים את העובדות
נשמח אם תתרמו למאמצינו ולקידום ערכינו .

אבי זלינגר
שתפו ! שתפו !! שתפו !!

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *