October 8, 2020, 8:54 am

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

(״שמר הכל בבטן״)
איתן הבר היה אמור להודיע ״בתדהמה״, על כשלון נסיון ההתנקשות ביצחק רבין, מהלך שהיה מביא ״תקנות שעת חרום״ על הימין לאחר העצרת.
״השב״כ מתכנן ואלוהים צוחק״
בשבוע הבא נפנה לראש השב״כ נדב ארגמן לחשיפת האמת המדוייקת בציבור על הרצח, לאחר 25 שנה .

זאת למען הפסקת הפילוג בעם, זאת בשעה ש3 מראשי השב״כ בזמן הרצח ולאחריו כרמי גילון, עמי איילון ויובל דיסקין, נמצאו חתומים בראש רשימת בג״צ ההייטק 2045/19 להדחת ראש ממשלה ללא בחירות בשעה שלא בפרו לטענתי את האמת המדוייקת לציבור ובעיקר מהמרכז שמאל בוחריהם .

איתן הבר מעולם לא התראיין בנושא רצח ראש הממשלה.
במשך 25 שנה מאז הרצח, (שבעוד שלושה שבועות ימלאו 25 שנה) איתן הבר מנהל הלשכה של יצחק רבין לא דיבר בשום ארוע על הרצח בכיכר, לא כתב מאמר אחד בנושא, לא נתן ראיון אחד בנושא שהיה הכאוב בחייו האישיים והמקצועיים .

הבר לא התראיין על שום פרט מהרצח, ולמעשה הפעילות היחידה שביצע הייתה כשרץ לאסוף את חפציו של רבין כולל ״שיר השלום״ המוכתם בדם, אותו הציג בהלוויה אותה ארגן ושמר כל מידע עמוק בבטן ומאז לא הוציא מילה .

תגבור לאיתן הבר .
3 ימים לפני הרצח הובא העיתונאי אבי בנייהו ללשכת יצחק רבין כתגבור לאיתן הבר, ועל פי עדותו של בנייהו בתקשורת, צעד מספר מטרים מאחורי גבו של רבין וראה את הירי.

אך עדותו של בנייהו לא נמצאה על ידינו בשום ארכיון, ולא ברור לכאורה אם נתנה בכלל, וכך גם לגבי 10 אנשים נוספים שהיו סביב רבין בזמן הרצח .

המקריות המדהימה .
איתן הבר מת שנה אחת בדיוק לאחר מות יו״ר ועדת החקירה השופט מאיר שמגר, בצרוף מקרים נדיר, היום בדיוק שנה למותו של השופט שמגר ראש ועדת החקירה לרצח ראש הממשלה.

מסר נשמתו לבורא בעקבות ארוע אתמול.
, כמו כן אתמול ארע ארוע נוסף דרמטי קשור שלא נרחיב עליו מילים וברור רק לנו שרק לאחר שארע איתן הבר מסר נשמתו לבורא, זאת לאחר שאיים לרדוף את יגאל עמיר כל חייו .

השיחה עם איתן הבר
לפני כשנה וחצי כשהגיע אלי מידע מדוייק על שארע ברצח ראש הממשלה מאדם שהיה בזירת הרצח של ראש הממשלה, וראה במדוייק את כל הארועים שהתרחשו בזירת הרצח .

בתחילה לא האמנתי לו עד שפתחתי וארגנתי את כל מסמכי ארכיון המדינה שהיו מפוזרים ( על כמה מסמכים נטען שנעלמו בשעה שלא נעלמו .

ובדקתי את המידע שהגיע אלי.
פניתי לאיתן הבר פעמיים אך הוא כבר היה חולה, אבל דיבר איתי ארוכות וסיפר לי מה שידע ואת הערכותיו ואת תמיהותיו.

״התרגיל בזירת הרצח״
ממה שמסתבר מהבר, יצחק רבין לא ידע על ״התרגיל״ שנעשה לו בזירת הרצח, ואכן הוא הופתע מהעובדה שוועדת החקירה לא העמיקה בחקירה ושאב כל פרט מידע על מה שלא ידע.

לאחר מכן למרות נסיונו הרב לא נוצל על ידי אהוד ברק שמנע/ לא שש להרחיב וועדת חקירה בנושא רצח ראש הממשלה .

חשוב להבין שכל מה שאנו עושים נועד להביא שלום לעם ולחשוף את האמת .

ראשי השבכ בזמן הרצח ואחריו נגד נתניהו פועלים להפלתו .
ראשי השב״כ בזמן הרצח ואחריו פועלים נגד נתנייהו .
כולם רואים היום את פעילותם של כרמי גילון, עמי איילון, יובל דיסקין, ראשי השב״כ בזמן רצח רבין.

ולהערכתנו לאור העובדה לכאורה שלא חשפו את כל הפרטים המדוייקים לטענתינו, ייתכן ומשהו לוחץ עליהם וגורם להם לפעול נגד ראש הממשלה. ולכן אנו פונים לראש השב@כ לחשוף לציבור את הפרטים המדוייקים מערב הרצח .

השלושה אותרו על ידינו בראש מה שמכונה ״בגץ הייטק 2045/19 ״ בתוך רשימת אנשי הייטק.

חשוב לחשוף האמת בפני הציבור .
בעוד 3 שבועות יתקיים מה שמכונה פסטיבל רצח רבין, שקנה את שמו. עקב הנסיון להדביק לימין את הרצח .

ולא היא במקום לספר לציבור את העובדות המדוייקות שמצביעי השמאל, וראוי שהאמת המדוייקת תצא לאור, ובוחרי השמאל ייחשפו לאמת לפני שהם צועקים ״הסתה״ או מעלים תמונות שצילמו סוכני שב@כ במכוון להכפשת נתנייהו.

ייתכן הפתעה לראש הממשלה.
גם לראש הממשלה ייתכן שצפוייה הפתעה משום שכשהוא נכנס לתפקיד ב5 במאי 1996 משפטו של אמיר הסתיים באפריל, ועדת החקירה נסתיימה במרץ 1996 וכל הראיות הועלמו כשנתניהו קיבל שטח נקי מראיות .

אבי זלינגר

שתפו !! שתפו !! שתפו !

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *