October 13, 2020, 10:07 am

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

(״כל אנשי ברק״)
מיכל יאירי דולב ביתה של שדרנית קול ישראל דליה יאירי, חברתו הטובה של אהוד ברק מנהלת את מפעל ״הדגלים השחורים״ ואת ״מחאת הגשרים״ נגד נתניהו .
חשוב לקרוא ולהבין את מהלכי ברק.
״תקשורת אוהדת״
בעת כניסתו לתפקיד רוה״מ ב2000 אהוד ברק ניסה למנות את חברתו הטובה השדרנית דליה יאירי לתפקיד יו״ר רשות השידור.
היום נתנייהו נשפט על עבירה כזו על ידי הפרקליטות כשאהוד ברק האיש שמנהל מחאה שהיא על סף הפיכה צבאית, בשעה שלבדיקתינו ולטענתינו לטענתינו 20 שנה תקשורת אוהדת באופן מוכח מידידת המשפחה מספר אחת אבל לא ביבי לא חוקרים .

״ברווז פקין לפניך״
כבר בחודש מרץ הבנתי שאהוד ברק לא ישלים עם תוצאות הבחירות מ02/03/20 כשנתניהו יהיה שוב ראש ממשלה, וינסה ליזום מהלך נגדי בסגנון סיירת מטכ״ל .
מסתבר שצדקתי, ומכיוון שברק מתחיל כל מהלך גדול שהוא יוזם, בהטעייה כפולה חיכיתי להטעיית של ברק דרך התקשורת .

עבד במכוון על ערוץ 13
כדי להטעות את כל ערוצי הטלויזיה במיקום ״מנהלת המחאה״ של הדגלים השחורים שהקים בחשאי, אהוד ברק פרסם כי ״עמותה״ שלו בשם ״אחריות לאומית״ מרחוב החילזון 4 ברמת גן היא האחראית על ״מפעל הדגלים השחורים״ ומימונו.

זאת כדי ״שמנהלת הדגלים השחורים״ ומחסני ייצור הדגלים השחורים הנמצאים בחשאי בבניין וופה ברחוב השיזף 4 ברעננה לא יחשפו על ידי סקרנים.
כמתכנן אסטרטגי במטכל ברק מיקם את המפקדה בשטח גבוהה השולט בתצפית ( ואש) על כל הגשרים במרחב מישור החוף – תצפית על כביש מישור החוף מעל על גג הבניין .

דפוס פעולה חוזר של ברק- חברים קרובים.
מכיוון שלאור ממצאים קודמים, הערכנו כי אהוד ברק ישתף ״במנהלת הדגלים השחורים רק את אנשי אמונו חברים קרובים, או מהצבא, המוסד, השב״כ ואנשי בטחון, בדקנו מיהם שני חבריו הטובים של ברק והם: דליה רבין ודליה יאירי דולב .

במקביל פרשנו את אנשינו במרחב הקיברנטי אינטרנט לאתר עם מי נפגש ברק לאחרונה, ומי מהם פרסם מידע שחשף את תוכניותיהם הקשורות לדגלים השחורים .עד שאיתרנו מפגשים עם גליה רבין ודליה יאירי.

התמונה עם ברווז פקין. שגוגל spy זיהתה.
יום אחד לפתע איתרנו רמז על מיכל יאירי דולב שמשנה את הפרופיל בפייסבוק, כשאנו מאתרים שהיא מסתירה בכרזה כלב יפה בשלט של ״הדגלים השחורים״ .
היה לי ברור שהיא מסתירה משהו נוסף עקב העיצוב המוקפד של התמונה והזוית הנטוייה של כרזת״ הדגלים השחורים ״.

גוגל spy בפעולה.
אז הפעלנו את תוכנת גוגל spy, המסוגלת להגיע לתמונות דומות, והגענו לתמונת מיכל יאירי דולב והברווז פקין והכלב היפה ולכל תכתובותיה האישיות .

אנשי רבין מחפשים נקמה בנתנייהו
מתכתובות מיכל יאירי דולב בפייסבוק, היה ברור לחלוטין שלאחר הפסד בני גנץ בבחירות משפחות רבין יאירי וברק ביאוש מוחלט .

המפגש בבית יאירי.
ב02/03 היו הבחירות ו ב06/03 אזכרתו של אל״מ עוזי יאירי מפקדו של אהוד ברק שנהרג במלון סבוי. ( לכאורה היה בהלם קרב מקרב החווה הסינית ).

מסתבר שאהוד ברק , דליה רבין ודליה יאירי וכל בכירי הצנחניל וסיירת מטכ״ל ל בדימוס שהו בביית יאירי לחוצים בזמן האזכרה, ואז עלה רעיון ״הדגלים השחורים״ שמיכל יאירי שלא הכירה את אביה התנדבה לנהלו .. מענין מי העלה את הרעיון?

הפוסטים המרגשים של מיכל יאירי!!
בפוסט מרגש היא מסבירה כי קוראים לאימה דליה יאירי שדרנית קול ישראל שמאלנית.
ואנשי כהנא המחוצפים מאיימים עליהם ועל המדינה.
השורה הזו עם אנשי כהנא פשוט חשפה את האמת המרה הידועה לי מרצח ראש הממשלה רבין, כי אנשי כהנא היו מעורבים אישית ברצח ראש הממשלה רבין ברק תמיד תוקף את אנשי כהנא הכהניסטיים.
עובדה זו לא נחשפה מעולם על ידי השב״כ שלא מצא את הרבנים שדיברנו את אמיר וידועים לברק.

רק ברק והשב״כ יודעים על מעורבות אנשי כהנא ברצח.
למיכל יאירי דולב לא היתה שום אפשרות לדעת על פועלם של אנשי כהנא למעט אהוד ברק שסרב לחידוש חקירת רצח ראש הממשלה יצחק רבין. וידע במפורש עם השב״כ כי אנשי כהנא עמדו מאחורי רצח רבין.

סיכום
כרגע ברור כי אהוד ברק גייס עשרות או מאות אנשים משרותו בצהל, מהשב״כ ,מהמוסד, קריינים אנשי סיירת מטכ״ל המשתתפים פעילים במחאה לנקמה בנתניהו על רצח רבין, בשעה שלנתנייהו אין שום קשר וברק מטעה את כולם.

למעשה אהוד ברק מתדלק את השנאה לנתניהו ומטריף את האחרים בשקרים, בשעה שהוא יודע את האמת המרה על רצח רבין, שהמעורבים הם אנשי כהנא ועל סיפור ההסתה של נתניהו הוא הדלק לגיוס מאות אנשים ממכריו של ברק.

מחר חושפים עוד קשרים בקרב שרותי הבטחון
בתוכנית אהוד ברק להפלת נתניהו שכבר נראית כמו הפיכה כשארגוני ציבור ממוסדים ואנשיהם שותפים .

אבי זלינגר
שתפו !! שתפו !! שתפו !!

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *