August 3, 2020, 5:57 pm

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

מתוך המאמר שלנו על הדיסאינפורמציה סביב הקורונה, מי אלה "צדק חברתי – חדר המצב" מבית אור-לי ברלב וכיצד הם מתחברים לדגלים השחורים ולקונספירטורים החד"שים השתולים:

אנשי השטח ברשת וברחוב המחברים את המחאות יחד הם בדיוק אותם אנשים שעושים את עבודת השפכים של הדיפ סטייט מאז מחאת האוהלים. ׳חדר מצב׳ ודרכנו. שימו לב. ״צדק חברתי-חדר מצב״ ללא ותיקים שבניכם, הם קבוצה שקמה בזמן מחאת האוהלים. הם עשו הרבה עבודת רשת תוך כדי עבודות המחאה בשטח, לא נזכיר שמות אך האישים האלה נמצאים בקדמת השיווק והניהול של מחאת ה״דגלים השחורים״, תוכלו לבדוק בעצמכם את השמות ולראות אותם חוזרים על עצמם. הם יטילו רפש על כולם וידברו על טייקונים וכסף מלוכלך ולא יאמרו מילה על כך שהמחאה ממומנת בכספי הפדופיל ג׳פרי אפשטיין, חברו הקרוב של אהוד ברק עד 2019 (השנה ש״התאבד״).

״צדק חברתי חדר-מצב״, מעבר לסמל שלהם, נוסדו בעזרתו של יועץ קרוב של אובמה, בזמן שמחאת האוהלים אותה קידמו מומנה על ידי דניאל אברמס מההנהלה של ״מרכז פרס לשלום״, מרכז הקשור בטבורו גם כן לג׳פרי אפשטיין וקרן וקסנר (למשל אבי גיל נציגו בארץ של אברמס היה ממייסדי המרכז, בוגר קרן וקסנר, ושמו מופיע בפנקס של אפשטיין). המחאה הייתה אמורה לחכות את ה״אביב הערבי״ בארץ ולהפיל את המשטר בהתאם לתכניות של ממשל אובמה שפעל ללא הרף להפוך את איראן למעצמה השלטת במזרח התיכון. מלבד ברלב המעורבת עד מאוד במחאת הדגלים השחורים, ישנו פעיל בולט מחדר מצב שעושה הרבה לשווק את המחאה ולחבר אליה את הפריכות של ה״קונספירטורים״ החדשים שחושבים שיש חיבור לדעות שלהם על 5G ו״סדר עולמי חדש״ כאשר בעצם מנצלים אותם.
.
.
.

למרות ההצגה של הקונספירטורים החדשים כאילו הם בשוליים, למרות שממש בזמן הגל הראשון הם חזרו על מסרי ארגון הבריאות העולמי והאליטות, כך גם בתקשורת הדעה של קוטלר כי אין ממש גל ראשון של קורונה בארץ, וזה סתם הפחדה מיותרת ומחדל, חוזרת על עצמה בערוצי התקשורת המרכזיים על ידי הפרשנים והמגישים המובילים, בין עם זאת רינה מצליח, דני קושמרו, אושרת קוטלר, אלון בן דוד ועוד. זאת יחד עם סלב האולפנים שמביא תמיד רייטינג, יורם לס אשר הבטיח לכולנו כי המגיפה אינה קיימת ובכלל לא תצא מגבולות ווהאן, כפי שאמר אחר כך ״אמת לשעתה״.

בקרוב תהיה מחאה שתאחד את כל המחאות השונות נגד הקורונה. המייסד הודה בכאן תאגיד השידור הציבורי כי הוא הולך על המודל של ארגון אוטפור בנידון  (דקה 6). זה הארגון שנתמך על ידי ג׳ורג׳ סורוס בזמנו להביא מהפכות ברחבי העולם ולהעלות את ארגוני החברה אזרחית שלו במקום הממשלות הנבחרות. יתרה מזאת, המח מאחורי פעילות הארגון, ג׳ין שארפ מסביר, ללא תמיכה של המגבים את הארגונים (כמו סורוס למשל), הם פשוט נופלים. אלה דברים ששחכו להזכיר בכתבת וידאו.
.
.
.
הנסיון לתת פריכות למחאה מכל הבא ליד הביא את פעילי הדיסאינפורמציה לנסות ולהשתלט על העוקבים של קיו-אנון בארץ. מבדיקה שלנו הם קנו שם לאתר של קיו בארץ, אשר אין לו שום קשר לתכנים של קיו וכל קשר למחאה שלהם. ייתכן ונרחיב על כך בהמשך.

על הגל הראשון של הקורונה ואנטומיית הדיסאינפורציה – ״הקונספירטורים״ החדשים הם תועמלני הסדר העולמי החדש

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *