נפל דבר בישראל כאשר אתמול רוה"מ הודיע כי הוא שוקל להתחיל להכניס שבבים לילדי ישראל ובעצם כך העביר את הכדור אל בתי המשפט כאשר הבגצים יגיעו.

במקום בזרוע אפשר בתחת ?

כל אדם סביר היה שואל עצמו מדוע הזכיר ראש הממשלה את תרבות הציפים שהיא "אם כל החרדות של האזרחים" בשיחה רגילה שעסקה בשחרור מהסגר, בעוד התקשורת הבולשביקית שותקת ומיישרת את הקו עם האמירה המדהימה הזאת האזרחים נערכים למרד.

נניח שממשלת ישראל תבקש להכיל צ'פ בכל ילד, ובעוד ילדי המיוחסים יתרמו למאמץ לקבלת הציפ ויעשו זאת בשידור חי בפייסבוק ובכל סטורי אפשרי תחת הכותרת "הנה תקעתי", יוגשו עשרות עתירות מנהלתיות כאלה ואחרות לבתי המשפט בישראל, אחד הטיעונים מהרכזים שעתיד לשלוט בשיח הזה רמת ההמופוביות באזרח הסביר, וכמובן שאם תחשב כהומופוב יוגש נגדך כתב אישום שיתנהל בפני השופטת "מיקה בנקי".

מדוע ראש הממשלה אצה לו הדרך לתקוע שבבים באזרחים כאשר נגיף הקורונה עדיין לא ידוע מה טיבו ומה מקורו, הרי אם מקורו מן הטבע (עטלפים) סביר כי החיסון ימצא בשלב זה או אחר, אבל אם הנגיף הוא פרי יוצרם של "הבונים החופשים" דרך מסדר זה או אחר מכאן קצרה הדרך לתובנה כי המהלך של הצ'יפים הונדס.

בעצם המחשבה כי ישנו נגיף אשר הונדס ע"י גורמים עלומים (גם אם זה סין, הוכח כי הכסף הגיע דרך קרנות מארה"ב ישירות על המעבדה המדוברת) והתוצאה היא אכיפה קולקטיבית של ילדים ל"סדרות" של צ'יפים עם בטריות לעשרות שנים … ולמה ילדים. ..?

1. ילדים זה מותג שכולם דואגים לו כ "חסר ישע"

2. ילדים זה משהו שמתהלך עשרות שנים על הכדור (או שהכדור שטוח … מרובע?)

יש כבר עשרות אלפים של מתנדבים

במדינת ישראל, כן כן, ישנם כבר עשרות אלפי מתנדבים לנושא, לא פלא שהשב"כ כבר עבר עכשיו סוג של הכנה בנושא (אפליקציית מגן) ולא רק שאותם מתנדבים להשחלת הצ'יפ מוכנים כבר היום להכניס את זה תחת העור הם גם מוכנים לשווק את זה לכל דכפין.

שימו לב לזה, כל מי שרוצה להופיע כאמן כל מרקע הטלוויזיה יהיה מחויב להשחיל לילדו את השבב אחרת הוא יופיע בערוץ של יו טיוב או בזום, והואיל ויש כבר בנק מטרות שכזה השוק כולו צפוי לעבור השחלה ומי שלא ירצה לתת לילדיו השחלה שכזאת אולי "העובדות הסוציאליות" ימליצו לשלוח את הילדים למשפחות אומנה.

ילד שמגיע באיחור מספר פעמיים לבית הספר יחויב לקבל צ'יפ על מנת שהמערכת תעיר אותו בבוקר, ילד שישפע ברמה של אלימות או גנבות או קללות ואף התערטלות בפומבי (קקי פפי) יקבל ציפ בונוס למתמיד, במחלקות הילודה ידאגו "לאבד" עולל זח וצעיר מה שיפיח את גודל המחדל שעד שיכניסו לו צ'יפ בכוס של אמא שלו כדי שלא יעלם להם בכוונה מכוון ..

מי ישלוט על הביג דאטה?

למי שעקב אחרי וועדות הכנסת יכול לגלות כי גבי אשכנזי מגלה חיבה יתרה אל המערכת המיוחדת שקמה לה לתחייה ובכפיה, ישנו שיתוף פעולה אדיר בין שלל גורמים צבאים בן אם זה שר הביטחון שקרא לתת לצהל להשתלט על הקורונה ברחובות ועכשיו לפתע רוצה להיות שר הבריאות של כולנו, ובין אם זה ארדן השתקן שתחת ידיו נעשה במשטרה בליל של בילוש אדיר בכיכובו של הנוכל אלשייך שמכר את המידע המפליל עלינו לבעלי הצ'יפ.

המימד החמישי של בני גנץ ביחד עם הצבא של אשכנזי (אחיו שולט בתעשיות הביטחוניות) בשיתוף פעולה עם המערכת של צהל כיום ברשותו של בנדיקטוס יוצרת סגירת מעגל חשמלי רציני על אזרחי ישראל וכאשר מוסיפים את הרב אמן נתניהו לנושא יש על האזרחים "פלומבה"

נתניהו מבין דבר אחד או שתיים בדאטה והוא רוצה לדעת אם יש התכנות בנושא, ואם הוא יגלה שכן, יתכן והוא יחליט לגעת באושר…


מה לנתניהו לנושא הזה? מדוע נתניהו מוותר על חופש הפרט ומאפשר לבתי המשפט להשתלט על המדינה?

בסוף מי שיכניס אתכם לכלא זה לא השוטרים, זה השופטים!

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובה אחת

  1. Avatar
    יהודי_חרד 2020-05-07

    עם כל הכבוד למצנקש הביביסט (זכותו, כמובן), איך לא עסקתם אף פעם בכך שטוענים שנתניהו הוא בונה חופשי בדרגה 33 (שפרס הכניסו לפוליטיקה) וחבר מס' 2804 ב cfr (קישור בסרטון)?

    כך טוענים כאן:

    https://youtu.be/1ScAJkCWOgk