גשמי הברכה אשר מלווים את הכינרת בישראל מכילים סכנת נפשות כאשר הכנרת מלאה עד סופה, אך השנה אף אדם לא פקד את הכנרת ואף אחד לא יכל למסור בא את נשמתו האם המנהל של הים ידרוש פיצוי?

מספר האנשים אשר טובעים בשנה בישראל נע בסדרי גודל של כ 100 איש בכל עונה (קצת פחות) מדובר באשר קיפחו את חייהם ולא כאלו שכמעט טבעו, אגב, מאה איש זה המספר הגובה ביותר אשר היה בישראל, אך הפעם אל הים לא מקבל את הנפשות שהוא צריך ופה יש השלכות.

במקורות שלנו ידוע כי כל אדם אשר נאלץ לבצע את מטלתו אינו יכול לברוח ממנה, גם אם יאלץ להקיף את העולם לבסוף הוא יתכנס למקום אשר הוא עתיד היה לבוא, כמו שסופר על יונה הנביא אשר ברח ולא רצה לבצע את מטרתו שהיא "טיפול" בנינווה הסוררת, אך לבסוף התרצה לאחר שהים הקשה על מנוסתו והוא נבלע ע"י לוויתן (ממש כפי שמכרו לנו בפינוקיו)

שקרן
גם הוא קיבל תפוח

השאלה הנשאלת בזמננו היא מה המחיר שידרוש הים בגין העיקוב הקשה אשר הוטל עליו לקבל את מבוקשו, הרי כולם יודעים שבים מאוד מסוכן, למעשה בשנה שעברה הכינרת לקחה כל כך הרבה נפשות בשבוע אחד עד אשר העם זעק מדוע אתם נכנסים למים כאשר ישנם רוחות עזות – ועוד עם מזרוני ים.

הדבר הטריד מאוד, כי אי יכולת למסור את ליטרת הנפשות אשר נדרשות בכדור הארץ ובעיקר במדינת ישראל יכולה להביא דינים קשים יותר ובעוד אנו מונעים מאל הים לבצע את תפקידו נרקמת בשמיים תוכנית לגבי גבולה הדרומי של מדינת ישראל.

התוכנית ידועה כבר זמן רב, אפילו הציבו שלטים בחופי המדינה ובבל זאת ביום שזה יקרה אין ספק כי נבין שיש חשבון לכל איחור .. זוכרים את השלטים?

שלט צונאמי
אם מוחמד לא בא אל הים, הים יבוא אל מוחמד

בשבועות האחרונים ישנם מספר רב של רעידות אדמה קטנות אשר מלוות את כל השטח התיכוני שעל הגלובוס, וכידוע, כאשר מתרחשת רעידת אדמה שכזאת גובר הסיכוי לגלי ענק אשר יכולים להגיע אל החוף ולסחוף הכל איתם, המצב טוב כאשר יש לאן לברוח וכאשר ישנם מבנים גבוהים (צריך יסודות חזקים מאוד), אך אם אין לאן לברוח, החשבון מוגש קר.
קר עם כריש.

במקרה של אזעקת צ'ונאמי יש לרוץ למקום גבוה עד יעבור זעם, להזכירכם, הים מגיע ולוקח איתו הכל, לכן יש לרוץ למקום גבוה, גל של 100 מטר זה לא משהו קטן, גל של 100 מטר זה גר שמשנה מציאות.

תכינו את עצמכם נפשית.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *