רובי רבלין

בערב חג הפסח נתפס על חם, נשיא המדינה, כשהוא עורך "סדר פסח" עם בני משפחתו וזאת לאחר הטיף לממלכתיות וביקש ממאות אלפי סבתות ברחבי ישראל לשהות לבד בערב החג בעוד הוא עצמו שתה 4 כוסיות עם בני משפחתו.

ראובן רבלין, הנשיא המהולל שמאותרג על ידי התקשורת רימה את עם ישראל בזמן שביקש מבני עמו לשבת בגפם בבית ובעוד זקני העם וזקנותיו ישבו בודדים מול בליץ שידורי הפרסומות של ערוץ 12 בערב החג הוא עצמו ישב וחגג עם בני משפחתו בניגוד לתקנות תוך שהוא מנצל את החסינות שלו.

רבלין חייב להתפטר, הוא ביקש ממליוני אנשים לשבת לבד בערב חג הפסח תוך שהוא משדר ומדבר על ממלכתיות והוא עצמו כאחרון השודדים לקח את בני משפחתו את בנית הנשיא ושתה איתם 4 כמוסות כי הוא מתגעגע לנחמה שמתה.

אז תרשה לנו לומר לך אדון נשיא המדינה הפושע, יש מאות אלפי סבתות שבחיים (לא בעולם המתים) שהתגעגעו לבניהם ובנותיהם וכמובן לנכדיהם, ואתה, אדון דם כחול, שיקרת לעם ישראל, שיקרת ביודעין, בעוד עיניך עומדות מול מצלמות הטלוויזיה ופיך דיבר שקר לעם היושב בייתו ללא יושרה ציבורית וללא קומץ של אמינות שיקרת למסעודה משדרות ולגברת כהן מחדרה.

הנשיא ששלח סבתות לבדידות החל מילל אודות כך שהוא "אלמן" וכאילו שיש לרחם עליו בעוד יתומים ואלמנות, גרושים וגרושות, סבים וסבתות, ניצולי שואה והלומי קרב נותרו בחזית לבד, הנשיא צריך לתת דוגמה ציבורית ולהתפטר לאלתר , לפנות את מקומו, אין שוני בין עבריין מין בבית הנשיא או לאדם שקרן שלא מסוגל לתת דוגמה לעמו.

לא הכל פלילי או לא פלילי, משפטי או לא משפטי, הנשיא אומנם בעברו עורך דין, אבל זה לא מה שציבור מחפש, הציבור מחפש הנהגה, והנהגה היא לשבת בליל הסדר לבד כמו כל עם ישראל, אבל לא כך הנשיא שלנו, הנשיא שלנו התברגן, הוא הפך להיות משהו שהציבור צריך להוקיע, משהו שהציבור צריך לדרוש את פיטוריו, חוסר האמינות שלו וחוסר יכולותיו לשמש כדוגמה לעם ישראל צריכות לקחת אותו מבית הנשיא ויפה שעה אחת קודם.

סבתא ניצולת שואה שחיה מ"רנטה" נאלצת לשבת בביתה לבדה כיוון שבניה אינם יכולים לבוא אליה כתוצאה מהסגר ומסגירת כבישים ע"י המשטר, סבתא בודד שעלתה מעירק פחדה שביתה תחצה מסלול בין 2 ק"מ על מנת להביא לך אוכל בערב החג, סבא שישב במרפסת מביט על החושך הגדול בזמן שילדיו נאלצו להישאר בביתם כתוצאה מבקשת הנשיא, נשיא מדינה שמבקש מעמו לסבול בשקט בזמן שהוא עצמו "חוצה את הקווים" אינו יכול להמשיך בתפקידו – לעולם לא נשכח לך את השקר שעשית בסדר.

בושה וחרפה שהנשיא בכלל יושב עוד בביתו לאחר שניתפס על חם.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובה אחת

  1. Avatar
    מפוקח 2020-04-14

    ואף מילה על ביבי…