דרכון חיסונים

זוכרים את הימים שיכולתם לנוע חופשי ולהיכנס לשלל מקומות ברחבי הארץ והעולם מבלי שאף אחד יציץ לך בתיק וישאל אותך שאלות, זה לא היה מזמן שהגעתם לקניון ופשוט נכנסתם, והיום אתם עוברים בדיקה עם מגנומטר ופותחים לך את התיק מבלי שאף אחד מוחה.

הזמנים משתנים לאורך כל הזמן, אם כי נדמה כי בעשרות השנים האחרונות הטווחים הצטמצמו, אם פעם היה לוקח איזה 400 שנה עד שזז משהו היום זה כבר במקבצים קצרים יותר, בעשירית הזמן, פעם הייתם הולכים ברחובות כאילו הם שלכם, המרחב הציבורי, היום כבר אתם לא יכולים לעשות כך, היום האח הגדול דורש מכן צורת התנהגות מסוימת במרחב הזה.

דרכון חיסונים
נסכרן לך תתחת ישירות אל מסד הנתוניםפעם אדם היה יכול במרחב הציבורי לעשות כרצונו, לפעמים זה היה בגילופין, לפעמים בעירום, לפעמים בשירה צורמת ברחובות העיר, היום כבר תקבלו פקח או שוטר אשר יסביר לך את סכום הדוח שאתה מקבל או לחילופין יוליכו אותך למעצר.

הזמן משתנה שוב, ועכשיו על מנת שתוכל לעלות לאוטובוס הציבורי יהיה צורך בזיהוי הדרכון החיסונים שלך, טכנית הוא יכול להיות על הטלפון הנייד שלך ואז פשוט תוכל לשלם על הנסיעה באוטובוס ולהגיע למחוז חפצך, אך אם הדרכון חיסונים שלך אינו מכיל את נגיף הקורונה, לדוגמה, הנהג אוטובוס לא יהיה ראשי להסיע אותך ואף ידווח עליך לרשויות.

הבונים החופשיים
הבונים חופשיים, אתם לא

אדם אשר ירצה להגיע אל הסופר, או אל חוף הים, אולי אפילו לבית הספר יאלץ להגיש את הדרכון החיסונים שלו שיהיה בתוכו דרכון ביומטרי שמכיל בתוכו את הפרטים האישיים שלך (שם מלא, ת.ז ומקום מגורים) ורק כאשר כל הפרטים יהיו מלאים ותקינים יוכל אותו אדם לקבל את השירות הציבורי, הפעולה הזאת תעשה בכל מקום ובכל זמן, כלומר, אם תרצה ספר מהספרייה העירונית, אם תחפוץ לקבל שירות אישי במשרדי הממשלה והשלטון המקומי , אם תרצה להירשם לבתי הספר ומוסדות הלימוד הגובה – אם לא יהיה לך דרכון חיסונים לא תזכה להשכלה.

פותחת תיק בבקשה

מי שהיה חיי במאה הקודמת זוכר בוודאי כי בבתי הקולנוע ניתן היה לעשן תוך צפייה בסרט, אך עם השנים החוקים התקשו כלפי האוכלוסייה בשלל טענות, בין אם בריאות הציבור ובין אם זיהום הסביבה, ועם הזמן החלו לפתוח את התיקים האישים של האנשים וחיטטו בחפצים בשם הביטחון הלאומי.. עכשיו מדברים על חוסן לאומי .. ואייך נשיג חוסן בלי חיסון?

המצב הולך להיות כל כך מורכב, שאם נשלב את ההתנגדות של האזרח הסביר אל תוך מערכות ה G5 שהוקמו ע"י הממסד נגלה שאם האזרח הסביר יתנגד להציג את הדרכון הביומטרי שלו בנסיעה באוטובוס האח הגדול מיד יקבל הודעה תוך שהאזרח מסומן ופרצופו עולה מידית אל מערכת זיהוי הפנים תוך סריקה העבר הפלילי שלו בשילוב בדיקת החיסונים שלו תוך הזנקה של כוחות ביטחון שיקלטו את המידע על אותו אזרח עוין שפשע בכך שלא הציג את הדרכון החיסוני שלו.

השוטר יירט אותך דרך מערכת זיהוי פנים יגלה אם אתה בעל דרכון חיסונים מעודכן – אם לא יוזמן לך רופא על חשבונךכבר עכשיו עמלים הבונים החופשיים על שלל תקנות וחוקים (ממש כפי שהם אוהבים) ובעצם חקיקת התקנות יוכל הממסד להכיל על האזרח קנסות וסקציות רובות ושונת, לדוגמה, באם אזרח אשר לא חוסן בנגיף הקורונה והוא יחפוץ להשתמש בתחבורה ציבורית מיד יוזנק אליו שוטר ובהנחה שהאזרח הזה "סידרתי" (שלוש פעמים נתפס על צ'נגלה בציבור) הוא יקבל חיסון בכוח על פי "מצוות" החוק.

תקנות וחוקים – האחים הבונים

אם תציצו בלשון החוק תגלו שיש כל כך הרבה חוקים, על רובים כלל לא שמעתם, אבל כאשר תתנגדו לממסד הבונים החופשיים תקבלו מיד בראש, אפילו תורשעו בסעיפים של חוקים שאף אדם לא הורשע בהם, זוכרים את הסעיף שבו הורשע "שרה נתניהו"? הבונים החופשיים הם אנשי השררה מאבי אבות הנפוטיזם.

ספר היובל
מחוקקים חוקים ותקנות ומשתמשים בהם רק נגד המתנגדיםמי שכל כך רוצה להבין מה המהות המסדר מבלי ממש להיכנס לאג'נדות איזוטריות ופילוסופיות שונת מוזמן לצפות בסרטים של "ג'ון וויק", אומנם שם יש אלימות אדירה, אבל הקונספט של מסדר ומקומות "מקודשים" מוסיף קו כללי לשיטת הבונים החופשיים.

במסדר הבונים החופשיים מחוקקים שלל חוקים, אבל מי שמורשע בהם זה בדרך כלל אלו אשר לא מיישרים קו עם המסדר, ואלו אשר "יקירי המסדר" מקבלים עודף תשומת לב והם מאותרגים עד העצם, אם תשים זמר שהוא מוכשר מאוד, אך הוא אינו בונה חופשי תגלה שדרכו תיהיה ארוכה מאוד עד כדי בלתי אפשרית, וזאת אם תשים זמר שקשור למסדר הוא מיד יהיה בראש מצעד בפזמונים, אותו הדבר ברפואה, בצבא, במשטרה, בפרקליטות, בכס המשפט, אפילו בתוך בתי הספר – ילדיהם מקבלים תעדוף.

שמעון פרס
שמעון פרס מכר את אזרחי המדינה לתאגידי הבניה החופשיתהבונים החופשיים מציגים עצמם כאנשים שעוזרים לזולת, ניתן לומר שהם קודם כל עוזרים לעצמם ולאנשיהם, הבונים החופשיים עושים זאת בצורה של "להשתין מהמקפצה" כיון שאין אף כוח (כיום) שיכול להם, הם שולטים בבנקים, בתאגידים הגדולים, בשלטון המקומי והארצי ועכשיו שהם ינפיקו לאזרחים דרכון חיסונים זוהי למעשה סגירת מעגל כללית.


על מנת שיהיה לך דרכון חיסונים אתה צריך לספק את הת.ז, השם המלא שלך, הכתובת שלך, הסוג דם שלך, מחלות רקע, חיסונים שקיבלת, איכון הטלפון שלך, שם אמך, אביך, ילדיך, עבודתך, תחביבך וכמובן אהובתך, לכן כאשר שוק הזנות יחזור לעבודה מוטב לזונה המקומית לדרוש את הדרכון החיסוני שלך כדי שתוכל לדפוק בצורה בטוחה וכמובן לספר לאח הגדול אייך היה.

"לא מאמין בממשלות, רק בתאגידים"

מי הולך לשלוט על כל המידע הזה? כל שוטר מקוף יקבל נגישות אל הדרכון הביומטרי שלך, כל אדם אשר יבקש לדעת איזה חולי יש לך לא יצטרך לגשת לפקידה במרכז הרפואי על מנת לקבל מידע, הוא פשוט יקיש את הדרכון חיסונים שלך וידע, ידע הכל.החיים לא יחזרו להיות מה שהיו, הרי הבונים החופשיים מנצלים כל פרצה לסגור על האזרח הקטן שנאלץ לשלם בגדול, ואם תרצה להזמין טיסה (נגיד עם 5325) במטוס כלשהו מוטב שמעבר לדרכון הביומטרי תספק לחברת התעופה את הדרכון החיסוני שלך על מנת שתוכל בכלל לנוע…

ומה תעשה חברת התעופה עם מסד הנתונים הזה? היא תספק לך אוכל מזין לגוף שלך בהתאם לתקנות התעבורה, כי אם אתה שמן מדי אין מצב שתקבל אוכל שכזה במטוס, ואם אתה סובל בלחצים סביר להניח שיתנו לך איזה תוסף באוכל מבלי שתדע .. כי הכל נמצא שם.. בדרכון החיסונים שלך.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *