עופר שלח הוא חד ע

יש עתיד

עם מנויו של עופר שלח ליו"ר ועדת הקורונה החשש בציבור עתיד לגבור, זה לא שעופר הוא חמור, להפך, הוא יודע כמה רע הוא יכול לעשות לאוכלוסיה ולהיכשל, שלח הוא איש לא מתאים לא לוועדה ובטח שלא לציבור.

הציבור לא מכיר הרבה את הפעילות של עופר שלח ברמה ציבורית, הרי התקשורת הבולשביקית אינה מתירה לפרסם עליו דברים אשר היו יכולים להאיר את המעשים והפעילות האפלולית של האדון, ולכן לאור אי פרסום הדברים מקבל שלח "חצי" במה טובה אצל רינה מסריח ושאר חברי פאנל "הקלפטע".

טוב זה לא חדש שזונות הקוק מאתרגים אחד את השני, הם הרי למדוע מהסנדק הגדול, אהרון ברק – שאפילו את אישתו שם על ראש הכס וכל העולם שתק, בפנל של חדשות 12 יושבים חבורה רעה של אנשים שכל מעשיים הם השחרת האחד ואיתרוג האחר, אבל בנושא של עופר שלח זה חוצה כל גבול טאקטי.

כבר עכשיו ניתן לומר כי עופר שלח נכשל בפועלו כיו"ר וועדת הקורונה, המהלכים שהוא מדבר עליהם הם לא ברמה של פופוליזם, אלה יותר ברמה של קידום אג'דות נסתרות, שלח הוא אולי בובה של משיהו אחר שיתכן כי הוא מחוייב לו כספית (בכל זאת, הרבה מליונים עפו באוויר על צוות כחול לבן) ולכן מוטב לשים לב על איזה מהלכים עופר מורה לבצע ואם אלו ספקים הוא עובד.

האב הבן ורוח התקשורת

בעידן של מלחמות תמיד נשפך כסף לשם הצלת המולדת, אבל פה עופר שלח מסתמן כאיש שהולך להעשיר הרבה חברים עשרים ..

יש עתיד
מקבל סמכות לקנות סחורה במיליונים

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *