התקשורת הבולשביקית מנעה מהצופה לחזות בחברי הכנסת הערבים מתבהמים.

ערוץ 2

עשרות משפחות ששכלו את יקיריהם מצאו עצמם נהדפים ע"י שוטרים כאשר באו למחות כנגד אחמד טיבי והיימן עודה, השוטרים האלימים מנעו מהמשפחות השכולות לקיים הפגנת מחאה חוקית.

מה שראינו בשבוע האחרון היה מחזה מביש, בעוד משפחות אשר שכלו את יקיריהם נהדפו לאחר שהיימן עודה סימן להם שהוא שם ז' עליהם (ככה זה V בערבית) התקשורת הבולשביקית פשוט מחקה את האפשרות של האזרח הממוצע לחזות בהתרסה כנגד האזרחים הכואבים.

התקשורת הבולשביקית ידועה במופעי האימה שלה כנגד האזרחים, בעוד שמספר מועט של אזרחים ביקש לחסום את הכביש בדרכו אל ירושלים כיון שאין וועדת כנסת 90 שעות נחזה אותו מספר אזרחים שמחה כנגד מינויו של אחמד טיבי ליו"ר וועדת הכספים.

בדיוק כמו בימים שהיו משחקים כדוגל והיה מושלך רימון עשן ביציע המזרחי של טדי – היית רואה את ציוס נאנוס אומר "מופע איימה" ואת פשכצקי מקשקש על "להכריז על אוהדי ביתר ארגון טרור" אך בעוד שביציעי הפועל נזרקו רימוני עשן הם קראו לזה "מופע פירוטכניקה".

ערוץ 2
נרצחו יהודים בירושלים ואבי ויס שידר כדורגל

בהסכמי אוסלו רבין נסחט ע"י אחמד טיבי, הוא לא יכול להרות על פעולות ברמאללה כי הדובר של ערפת ישב איתו בממשלה, רבין היה עם הראש למטה בזמן שיהודים נרצחו – רבין עשה ממשלה עם ערבים וסוחרי סמים (גונן שגב), היום בני גנץ רוצה לעשות ממשלה עם ערבים ופדופילים.

בערוצי החדשות מנעו מכן לראות את חברי הכנסת של הרשימה המשותפת מקניטים משפחות שכולות ומשפילים אותם כמו בגרמניה בשנת 1930 – התהליכים הנאו נאצים המלווים את החברה הערבית בישראל מובילה את המדינה מהותית בנושא גבולות ואופי של המדינה.

הבן של אבי נשר "התאבד" על רכב של אתיופי העונה לשם "אספה" וזה לאחר שצרך סמים, לכאורה, והנהג ההלום קיבל 4 שנות מאסר, הרישנזון – שר האוצר (לשעבר) שדד את כל כספי ניצולי השואה קיבל רק 2 ועוד ניקו לו על התנהגות טובה… זה בית המשפט של השופטת חיות שהפעילה יחצן ותוכנות ריגול אחרי אזרחים שמדברים על כס המשפט.

מה שאסור לך כאזרח – שהוא למעשה הריבון עושה בית המשפט ובחסות התקשורת הבולשביקית, אם לא תיהיה ועד כנסת 200 שעות הם ירימו את המדינה וזעקו (כמו שזעקו אלו אשר הוכנסו לכבשני האש בגרמניה על ידי סביהם) וירימו דגלי דעאש שחורים, אך אם היימן עודה ירים אצבע משולשת לאמהות שכולות לא תזכו לראות זאת בטלוויזיה כי זה לא מתאים לתקשורת.

זוכרים אייך דני קושמרו וצביקה הדר וכל שאר חברי הבוהמה שיווקו לכם את הפועל באר שבע לאחר שהיו בגלות 40 שנה? מה היה כל כך מיוחד בקבוצה הזאת שהתקשורת פרגנה להם ועמיחי שפיגלרר היה מתפרקס כל פעם שהוא היה מדבר על בירת הנגב?

הייצוג הערבי היה יותר מהיהודי בהתאמה לאוכלוסיה – ואז הגיע תמונת הבוסים של נבחרת שיראל

הדרישה מהערבים להיות נאמנים למדינה היא כל כך לגיטימית שאם לא כך הדבר אין ספק כי באם הם לא תומכים הם לבטח אוייבים, ולראיה ראינו לאחרונה את מוכר הפרחים מחיפה מנסה לרצוח חיילים בירושלים והתקשורת פשוט העלימה לכם את זה מהמרקע – אתם יודעים מאיזו משפחה יצא המפגע?

הערבי שמכר פרחים בחיפה הוא לא שונה מהפולני שמכר פרחים בפולין, הוא לא שונה מהגרמני שהיה מוכר פרחים בגרמניה – הם כולם אנטישמים חסר מצפון שירצחו אותך בשעת כושר, אפילו בעת קורונה, כל עוד לא נשמע על הנאמנות של כדבר שהוא בבסיס החברה הישראלית נדע שהם האוייבים שלנו.

התקשורת מנסה לומר כי מדובר בגזענות, אך ברור לכל שאין פה כלל דבר שכזה, גזענות זה רצח עם כפי שעשו הנאצים ליהודים בעצתו של המופתי, זה לשרוף אנשים רק לפי מוצאם, במדינת ישראל אף לא פוגע באנשים על בסיס מוצאם – רק הערבים פוגעים ביהודים כתוצאה ממניע גזעני.

טכנית, שנים שהערבים פוגעים ביהודים בגלל גזענות, אך התקשורת מספרת לכם שמדובר בלאומנות, בלוחמי חופש כפי שהגדיר זאת חבר של הפדופיל הנודע (ג'פרי אפשטיין) הלא הוא אהוד ברק, אם נקשיב לתקשורת נגמור כמו אבותיהם בגרמניה.

הכסף של בני גנץ מולבן בקראביים?

הרמטכ"ל לשעבר, בני גנץ, הולך להקים ממשלה עם ערבים שתומכים בטרור, התקשורת תספר לכם שזה דמוקרטיה וזה נצחון הרוב, זאת המנטרה – אם יש להם רוב של 61 מבחינתם זה ניצחון, אם לימין יש רוב של 61 מבחינתם זאת גנבת המדינה.

אם בני גנץ לא יתעשת וילך בעצת אישתו עם הערבים ויקים ממשלה אנו נחזה בתקשורת את הלבנת שקר הבחירות… הרי בני גנץ עמד מול כל האומה ושיקר אז מדוע התקשורת יושבת בשקט? הוא אמר אני לא אקים ממשלה עם ערבים, והאזרחים תמכו בו – אם הוא עמד ושיקר וכולם מקבלים זאת בהבנה אז אולי אפשר גם ולרצוח ואז כולם יקבלו זאת בהבנה?

הקונספילים הם נגד אלימות, אבל לא יגנו אותה.

שיקרת, שילמת.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובה אחת

  1. Avatar
    מפוקח 2020-03-22

    לבנת יש הרבה מה ללמוד מביבי – האיש שמעולם לא נתפס בבגידה או בשקר…