משה חוגג צריך למכור את הקבוצה

משה חוגג

מקורות יודעי דבר אמרו כבר לפני כשנתיים כי למושיקו חוגג אין מספיק יכולת כספית להעמיד קבוצה לאורך זמן והנה בחלוף כשנה וחצי בלבד מושיקו קורס ולפני שהוא הופך לרובי שפירא מוטב לו למכור את הקבוצה לאדם עמיד ויציב נפשית.

היה טוב עם מושיקו חוגג, והאמת היא שהיה גם נחמד, בכל זאת, הוא אבא לילדים, יודע לדבר בצורה נעימה והצרחות היחידות שהוא מביא אל העולם מתחרשות במעמקי המשרד, אבל פה זה לא הנקודה, מי שמכיר את מושיקו חוגג יודע שהוא פועל באותה שיטה בכל עסקיו, קודם הוא מראה עולם יפה ואז השקעה סבירה ולאחר זמן לא רב הוא דורש עוד כסף על מנת להמשיך להפעיל את העסק.

איפה הטלפונים הניידים שהוא הכריז?

משה חוגג לקח מליון דולר ונתן אותם למסי, אחלה מסי, אבל מליון דולר שאינם שלו אלה של המשקיעים הלכו את הפרעוש בעוד הפרוש התעשר המשקיעים שנוררו ומושיקו חוגג יצא עם תמונה וראיון אצל התקשורת העולמית, בכל זאת, חוגג הכריז שהוא ייצר טלפון בלוקצ'ין שיימכר ב 1000 $ ליחידה ואז פתאום מסתבר שאין כלום יש קקי.

משה חוגג
נתן מליון דולר על יחסי ציבור ואין טלפון בולקוציין

למעשה כל בר דעת מבין שחוגג לא יכול להתחרות לא ב"סמסוג" ולא ב"אפל" ולא באף חברה טלפונית לא משנה כמה כסף הוא יגייס, רק לסדר לכם את הראש לחברות האלה יש בבנק מעל למאות מלייארדים, ככה שחוגג הוא בין מטומטם ולבין פוליטיקאי.

וכאן טומנת בתוכה פוזיציה לא פשוטה, האם אוהדי ביתר יתנו לו יותר כסף בעבור בעלות על המניות מה לא יעזור לאף אחד ברמת השליטה, הרי הוא טוען שאינו יכול להעמיד כסף בשנה הבאה כפי שעשה בשנה זאת (2019-2020) ולפיכך הוא דורש השקעה שגם בשנים הבאות תידרש מהאוהדים, למעשה חוגג רוצה שתשלמו על המשכורות של אוחנה, שכ"ד בטדי, ובחרות האבטחה ואם העסק יקרוס … תהיו אתם כמו הטלפון בלוקציין שלו.

אין לחוגג שום עסק מרוויח

העסקים של משה חוגג הם מיוחדים, בדרך כלל הוא זה שמרוויח כיוון שהוא בנקודה הנכונה, המשקיע משלם על העסק, העסק שוכר קומות שלמות, מזכירות ומשלם משכורת גם למושיקו חוגג והוא כמובן גם מחזיק מניות, אופציות, ושאר מיני מזונות, התקשורת אינה בודקת את מושה חוגג, לה יש אינטרס להחריב את ביתר או לפחות לתקוע אותה שוב לכמה שנים טובות כמו שהיה עם הכושל בין כושל איציק קורנפיין.

חוגג לא הראה לנו שום עסק עובד, כסף יש לו ברמה כזאת או אחרת, אבל כולם מבינים שהוא ישרוף את כל הכסף על ביתר אם ימשיך כך, ולכן הוא חייב לסגת ומהר, הוא לא יכול להוציא עוד כסף כפי שעשה בשנה האחרונה, לכן הוא פנה לאוהדים, כי הם היחידים שהיו מוכנים לשתף איתו פעולה בעוד הוא מבטיח להם רוב במניות 50 + 1 וזה משול לעבודה בעיניים.

תהליך קבלת ההחלטות

הרבה אוהדים יחזיקו הרבה מניות וכולם יחפשו לשלוט, כמובן שלאוהדים יהיו חלקי מניות או מספר מניות, הרי ככל שהם ישלמו יותר כסף ככה הם יקבלו יותר אחוזים – כמו תמיד אצל חוגג (מקבלים אחוזים בירח), אבל כאשר תגיע החלטה ולחוגג יש 50 מספיק אוהד אחד עם 2 מניות (שכבר ידוע מי הוא בתוך המערכת) שירים את היד עם חוגג והכסף שלכם הלך לטובת השקעה אולי ג'קוזי בבית וגן אולי שדרוג לרכב מנהלים לאוחנה ואולי אף למימון שחקנים שאינם עונים על רוח המועדון.

חוגג ישלוט כי הוא בעל רוב המניות והאוהדים יסמרטוטו אחריו כמו סחבות בעוד הוא עצמו יחליט מה לעשות עם הכסף שלהם, ולכן מפה נסביר בצורה ברורה כי כל משקיע בפיזור בעוד לחוגג יש שליטה אבסולוטית על הכסף (כמובן שהוא יספר שיש מנכ"ל כמו אוחנה שהוא מחליט) זאת בכייה לדורות – ממתי אנחנו מאמצים מודלים גרמנים?

אם חוגג הוא זה שממנה את המנכ"ל אז חבל על הכסף של האוהדים.

התקשורת תחבק את משה חוגג בין אם זה מרחמים על עשרות המיליונים אשר שפך בטיפשותו בביתר ירושלים ובין אם זה כי הוא מאכיל עיתונאים ברמת ידיעות וסושי, אבל האמת היא שישנה בעיה רצינית עם האיש והוא צריך למכור … בכמה הוא קנה את הקבוצה? יעשה הנחה קטנה ונביא לו משקיע.

תודה מושיקו על הכל, זה היה קצר, אך ממצה.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *