טראפ יוצר הפסקת אש בין הטורקים לכורדים, אך מותיר לסונים ולשיעים לריב

דגל

הדון עושה סדר בין שחקני השח מט, הוא אומר לסולטאן כי אם הוא רוצה להיכנס לסוריה כפי שכתוב בהסכם בניהם על הסוטלאן להימנע מפגיעה בעם הכורדי. ולהמשיך לנסות לסלק את באשר אסד מהשלטון האסוני שלו.

בערוצי הטלוויזיה הבולשביקית כנראה שכחו שבאשר אסד רצח מאות אלפי אנשים כמו הצורר היטלר והעולם ישב בשקט, הפלסטינים עצמם חקו כאוס במחנה הפליטים אל ירמוק שם ילדים נותרו ללא מים אשר אשר התאדו אל העולם הבא, והנה קם לו מושיע בדמות ארדואן אשר עתיד להציל את ילדי סוריה מהקצב מדמשק.

אל תעשו לטורקים "דה לגיטמציה", תבינו כי הטורקים רוצים למגר את השליט המגעיל של סוריה אשר חיי לו עם ברזים של זהב בעוד עמו הכפרי סובל וחיי מתוך מים של באר, אל תשכחו כי באשר אל אסד הותיר את הפלסטינים מ 1948 כמו כלבים בתוך מחנות פליטים, אל תשכחו כי אבא של באשר על אסד רצח אלפי פלסטינים ורק הסולטאן יכול לשחרר אותם מהשעבוד.

כבר מזמן נכתב באתר קונספיל כי הסולטאן רוצה להגיע עד להר הבית, מבחינתו הוא מיטוט השלטון הסורי וכל הנוכלים אשר מכילים אותו וחדירה על המרחב הירדני ששם עדין יש שלטון מלוכה (סוריה/ירדן) והקמת גשר סוני ישירות אל מסגד אל אקצה.

עד שזה יגיע יש צורך טורקי להכיל 3 מליון פליטים סורים אשר ברחו מהקצב מדמשק, והגיע הזמן שהלוחמים אשר נמצאים באותם פליטים, כרבע מליון איש, יחזרו לסוריה על מנת למגר את השלטון הסורר שהשתלט על המדינה בחסות הרפובליקה הצרפתית.

מגדלי הפיסטוק חאלבי כבר שנים רוצים שלום אזורי על מנת לשווק את מרכולתם, אך השלטון הסורר אשר טווח באזרחיו מבקש להנמיך את המגדלים הסורים ואף טורח להביא את עמיתיהם הדרוזים על ברכיהם.

כידוע, הדורזים הושפלו קשות על ידי ממשל אסד ואף נרצחו מאוד אנשים מפתח בחברה הדרוזית, להזכירכם כי אלוף דרוזי בצבא של אסד נרצח ע"י מנהיגים של העדה העלוואית, מה שארדואן מבין ויודע זה שכת שלמה של עדה השתלטה על המדינה ללא בחירות וללא "דם כחול" פרט לרדיפת בצע ורצח של אזרחים.

הגיע הזמן שהטורקים יחזרו לעשות סדר במזרח התיכון ויעיפו מפה את שכיר החרב אסד בין אם בלחימה ובין אם בבחירות, סוריה היא לא מדינה בעלת אופי אשר שוחר את שלום אזרחיה, בין אם זה כורדים ובין אם זה דרוזים.
הטורקים שלטו במזרח התיכון כ 400 שנה (עד לפני 100 שנה) ומי שעשה פה את כל הבלאגן זה הצלבנים האנגלים ואוכלי הליברליות הצרפתים, ומוטב לנו להחזיר את הטורקים לגבולותינו על מנת שהם יעשו סדר אמיתי כנגד ממשלת השבטים אשר אנו חווים אל מול גבולותינו, בעוד באשר אל אסד עושה עסקים עם הפרסיים האלימים בחסות עולם השיעה שהם מחזיקים מוטב לנו לייצר אלטרנטיבה שלטונית טורקית חזקה וטובה ומקובלת.

אל תשכחו שבן גוריון קיבל עליו את אמנת קושטא.

לוחמי סוריה החופשית לא מגלים עניין בכורדים, למעשה הם בכלל לא שואפים לטפל בהם, לוחמי סוריה החופשית רוצים מגע טוב עם הכורדים על מנת להפיל את שלטון הקצב מדמשק אשר איכשהו הצליח לשרוד את הכאוס של מלחמת האזרחים בחסות הסורית, אבל הקצב יודע כי שעון החול לא יחזיק לו מעמד, הוא יוחלף בין אם בבחירות ובין אם באלימות.

הדרוזים הם אלו אשר יכולים לקבל מדינה במערבה של סוריה, והכורדים יכולים לקבל במדינה בצפונה של סוריה, וישראל יכולה לקבל שכנים טורקים טובים.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *