שנה טובה קונספילים

חתיכי

במשך עשור רצים הקונספילים ומביאים את הבשורה לעם ישראל, במשך עשור הקונספילים נותנים את הזווית שלהם במיילים אשר נשלחים למערכת, בהודעות פרטיות דרך הטלגרם, בקבוצת הפייסבוק "קונספיל – אל תאמין בכלום עד שלא תוכיח בעצמך", במשך עשור הקונספילים מקדימים את עצמם לעשור הבא עלינו לטובה.

למעלה מעשור אתר קונספיל משדר לכם מהשטח מצבים אשר נותנים פן חד יותר לסיטואציות אשר התקשורת הבולשביקית משדרת לכם, בעוד האנשים אשר קוראים לעצמם עיתונאים הקונספילים הם העם, הם השטח, הם האור האמיתי שחודר אל תוך הלבבות של האנשים הקוראים את האתר.

אתר קונספיל אינו מתיימר להיות אתר חדשותי, הוא אינו שואף להכיל ידיעות חדשותיות ברמה של מבזקונים או להיות בעל קצב אש ברמה של טוויטר, ולכן הקצב שלו עולה ויורד בהתאם לנסיבות שמתרחשות בשטח כאשר הקנוניה תופסת תאוצה.

לקוראינו וכותבנו נאחל שנה טובה, שנה של הגשמה, בריאות והעצמה אישית בלתי מוגבלת, בעוד שלכל מבקשי רעתנו נאחל ישוב הדעת והפסקת הסגידה לעזים.

בשנה הקרובה אשר עתידה לבוא עלינו לטובה נחזה בשינויים קלים באופי האתר, האנשים אשר פועלים כנגד עם ישראל יחשפו עוד ועוד והכסף הגדול אשר נשפך על מנת להקטין את העם היושב בציון יקבל שמות וכתובות.

שנה טובה קונספילים, שנה של אור גנוז.

תכלה שנה וקללותיה תחל שנה וברכותיה

אלעד מספר על מכר שלו…

מוקדש באהבה למתן מלדה.

פורסם על ידי ‏יויו גם‏ ב- יום שני, 21 בספטמבר 2015

בשנה הבאה נשב על הערסל ונספור קונספיליות נודדות

לקונספיליות שבננו, נספר כי באלה הידיים עוד לא עשינו די, ואף אל פי שאתן ראויות לשבח קצרה ידינו מלפרגן לכם פה מהטעמים השמורים לנו.

לשאר האנשים אשר מלווים את הפרוייקט הענק הזה שחלקם הנכבד אינו בין הנחשפים ואינו באור הזרקורים ולאלו אשר מקשרים וקשורים והעושים כל שקלול ולעתים גם תעלול נאחל שנה טובה ברוכה בטוב ואהבה.

ובכל זאת, אי אפשר בלי שיר.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובה אחת

  1. Avatar
    שוש 2019-09-29

    שנה טובה מכל הלב אתם "פקחתם" לאנשים רבים את העיניים! יישר כוח