מי חטף את עמוס סילבר?

מדוע אנשים רבים הרימו גבה כאשר משטרת ישראל הודיעה כי "היא סומכת על משטרת אוקראינה" כלומר, משטרת ישראל אינה מרימה גבה על כך שעמוס סילבר נעלם באמצע שדה התעופה?

אתמול בבוקר נמסר כי עמוס נעלם בתוך שדה התעופה לאחר שנלקח מתוך בית החולים כאשר הופעל על רופאיו לחצים לחתום על טפסי שחרור וזאת למרות כי עמוס אינו חש בטוב, הטפסים הוחתמו על ידי רופא שאינו היה המטפל הישיר של עמוס בבית החולים, וכך עמוס נלקח מתוך בית החולים – כשיר לשחרור.

בעוד הזמן עומד לנגד עמוס והוא עתיד להעלות למטוס לארץ הצהיר עמוס כי הוא נושא עליו סמים ויש לעצור אותו לחקריה וכך היה, אך לפתע השוטרים אשר ערכו את החיפוש העלימו את הסם ורצו עם עמוס אל תוך נתב"ג הסירו את האזיק האלקטרוני שלו ושחררו אותו בתוך השדה – בלי מלווים ישראלים… בלי שומר… בלי כרטיס טיסה למטוס,,, בלי כלום ….

האומנם?


כאשר אנו נגשים לבדוק את דפוס משטרת ישראל אל נא נקל ראש בכך, טכנית ישנם 3 אפשרויות פשוטות:

1 האוקראינים מטומטמים ושחרר סוחר סמים בתוך שדה התעופה שלהם במטרה שהוא יעלה על איזה מטוס לישראל בצורה עצמאית.

2 האוקראינים קיבלו כסף, והרבה, על מנת לייצר איזה בליל של כאוס ואז לשנע את עמוס על נקודה אחרת ולאפשר לו להיעלם בעולם – באוקראינה כסף עושה הכל.

3. משטרת ישראל יצרה מצב שבו היא לא צריכה לתת דין וחשבון מה היא עושה עם ראש קרטל הסמים של ישראל (כהגדרתה) ובעצם לבצע חקירה מאסבית איפה הסמים והכסף ואף אולי להשליך את עמוס אל הנהר ולגמור עם הסיפור.

חובבי אתר קונספיל יודעים כי ברגע שיש משהו שהוא הזוי יש בדרך כלל יד מכוונת, כבר שמענו סיפורים מוזרים, אבל לאבד אדם אשר שוהה תקופה ממושכת בתוך המדינה ועתיד להיות מוסגר בפסק דין של העליון (אוקראינה) בתוך שדה התעופה זה קצת יותר מדי בשביל קונספילים מתחילים.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *