הסיבה שראש הממשלה טס לאוקראינה.

לאחרונה הוסב אל ליבנו כי הרוסים אשר פוצצו את עצמם שוב בטיל גרעני יצרו ענן רדיואקטיבי אשר שייט לו במרחב האווירי של מדינת ישראל. הענן הכל קרינה ניידת וכל המערכות אשר מודדות קרינה שובשו ואינם מאפשרות בדיקה של רמת הקרינה, תושבים בצפון מדווחים על תחושות משונות לזמן קצר וכן בראש העין הורגשה פעילות ייתר, כך דווח בהרחבה. הענן שייט לו לזמן מה עד אשר הרוח הסיטה אותו אל תוך פנים המזרח התיכון לכיוון אירן עד שנעלם מהמ"כ, התקשורת הבולשביקית מתעלמת מהסיפור על מנת שהתושבים הלא ממוגנים לא יוכלו להלין וכמובן שלא יוגשו תביעות כספיות נגד הממשל הרוסי.

הפיצוץ האדיר אשר התרחש לפני מספר ימים הביא איתו גל של קרינה ברמה שלא פורסמה בתקשורת וכן בגופי הביטחון של מדינת ישראל, הקרינה עצמה נגעה בזמן לא קצר בגבולות הארץ ולכן ראש הממשלה פנה אל עמיתו האוקראיני שהוא בעל ניסיון מול הרוסים בפרשת "צרנוביל"

כזכור בצרנוביל פוצצו הרוסים את הכור מה שהביא איתו קרינה אדירה ותוצרת חקלאית משונה, חובבי האתר "קונספיל" מספרים לנו כי באוקראינה העגבניות היו בגודל אבטיח וכן היו שלל מוטציות חקלאיות אשר נראות כחלליות, וכל זה התרחש תחת אי הפרסום של התקשורת הבולשביקית אשר משרתת אינטרסים של טייקונים ולא של האדם הפשוט.

מסתמן כי ראש הממשלה זיהה את הנזק אשר התרחש כתוצאה מהענן הרעיל אשר הגיע אל מדינת ישראל והחליט לבדוק מול האוקראינים את הנזק הישיר של ענן שכזה ואת רמת הפיצוי אשר צריכה ישראל לקבל בגין נזק זה, כידוע רוסיה היא לא בדיוק גוף שמשלם על נזקים ולכן רוה"מ יבחר מסלולים נוספים שיכולים לשרת את הציבור הישראלי.

התמונה מתוך נציב נטמדוע עד עכשיו התקשורת הבולשביקית שתקה?

כידוע הכסף הרוסי מעורב עמוק בתוך הבוץ הישראלי, עיתונים מקבלים כסף מאוליגרכים וחברי כנסת נשואים לבות של אוליגרכים, עסקים רבים מוחזקים על ידי כסף רוסי דרך חברות בינלאומיות וכמובן מי בכלל רוצה להרגיז את פוטין?

שמעתם את ליברמן מדבר על הנזק שעשה פוטין לעולם? ברור שלא תשמעו, מליברמן תשמעו רק על משגיחי כשרות ושלל שטויות של אחד שרוכב על גלשן, אין ספק שהפוליטיקאים בארץ חוששים מאוד לדבר על ה"דב הרוסי" אשר יתכן והרעיל את האוכלוסייה של מדינת ישראל.

אביגדור

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובה אחת

  1. Avatar
    קובי 2019-08-20

    בולשיט, מאתר חושף קונספציות נהפכתם למקומון של נתניהו קשקוש מוחלט!