תעשה כמו שהביט מקבל ספיד

כולם רואים שיש ריצה מהירה של הביט אל ה 13 אלף דולר ואז הופ הוא צונח אל מתחת לעשר אלף, וכך שוב ושוב, השורטיסטים משחקים בשוק, הם נותנים לביט לעלות ואז הם גורמים לו לרדת, ככה גם הזאב אוהב, הוא מעלה אותה גבוהה ואז היא מבינה שהיא צריכה לרדת, זה דרכו של זאב.

תוצאת תמונה עבור ‪the wolf from wall street SEX]‬‏

מהנהרות של הגולן ועד לוואדיות של סדום ועמורה כולם יודעים דבר אחד, יש צפון וגם יש דרום, צפון זה למעלה ודרום זה למטה, זה לא משנה את העובדה שהכדור עגול, או בעצם שטוח? הזאב מעדיף לתת עבודה לאורך כל הגזרה, שהביט עולה הוא מבין שהח'ברה בעולם סיימו לעשות שורט על הביט ואז כאשר הביט מסיים לצנוח הוא מבין שזאת השעה של העליה, ככה זה מספר חודשים שהכול רץ באופן מעגלי, וכל מה שצריך לעשות זה לזהות את המגמה, ואם המגמה היא ירידה – מוטב שתתכונן להשפרצה.

בעידן שהכול מצולם ומתועד הזאב מבין שאין כמעט מקומות שבהם ניתן להיות ללא חשיפה, אבל הפעם כאשר הזאב פגש את פוקהונטס הוא הבין דבר אחד, היא לא רוצה שיגרה היא רוצה עליה עליה ירידה ירידה ושוב חוזר עליה עליה ירידה ירידה ופעם אחת זה נפלט לה והזאב נותר המום.

תמונה קשורה

פוקהונטס: היי, זאבוש, מה דעתך על לעלות לגולן?

הזאב: טכנית אין בעיה גם לרדת לערבה..

פוקהונטס: תתחיל בגולן, ואז שיתחמם עד קלות הנשימה תרד לערבה

הזאב: כאילו לא מספיק חם בהרי הגליל?

פוקהונטס: זה קל בגליל, שם יש נוזלים, נראה אותך מוציא נוזלים מדרום הבקעה

הזאב: אם אתה מתחיל חזק בגליל ומרביץ חזק על הדרך תגיע גם לנוזלים ביוטבתה..

תמונה קשורה

המירוץ הזה של הביט כל פעם שהוא צונח מראה כי ידיים עלומות לופטות את המסחר בביט באופן אשר גורף להם הרבה כסף, וזה לא דבר רע, פשוט צריך להבין כי הביט הוא מבוזר, אינו ניתן לתמרון של בנקאים מוזרים בעלי אג'נדות, הביטקוין הוא מטבע ללא בעל הבית ובכל זאת הסוחרים בו עושים לביתם תוך שהם מריצים את הביטקוין אחורה וקדימה, קדימה ואחורה בדיוק כפי שהזאב אוהב.

סוחרים אשר רואים כי הביטקוין מתחיל לשבור שיאים כפי שהגיע לפני כשבוע אל מעל ה 13 אלף מבינים כי זה זמן הגאות ויש לעשות שורט, ובכך הם מצניחים את שער הביטקוין תוך שהם גורפים הון, בדיוק כמו גולשת מחוף הנכים בהצליה.

תמונה קשורה

הגולשת: זאב, תפוס את הגל עוד כשהוא מתהווה בתוך הים..

הזאב: יקרתי, אני בונה את הגל ואז מנפץ אותו על המזח!

הגולשת: שים לב שאתה לא מתנפץ יחד איתו..

הזאב: אם אני והגל מתנפצים ביחד זה סופרנוטבה..

הגולשת: סופרנובה זה אוטופיה!

הזאב: אוטופיה זה מולטי רטט..

הגולשת: תרכיב אותי על הגלשן שלך!!

הזאב: בתנאי שתביאי איתך עוד מדוזה..

תמונה קשורה

כשהגל מגיע זה הזמן להכין את הפוזיציה ליציאה, לפעמים אתה עייף ואז אתה נותן הוראה לשוק ונרדם, כשאתה קם אחוז ערק בדמך נגלה לפנייך עולם אחר, עולם שלא ציפתה, שלא ראית, שלא חזית, שלא ווידית, לכן אף פעם אל תלך לישון כשהזין שלך עומד, תמיד תסגור את הפוזיציה עוד בטרם תעצום את ענייך, אחרת הצינור ישפריץ לבד.

פוקהונטס: אז מה הוחלט, צפון או דרום?

הזאב: אפשר גם מזרח ומערב..

פוקהונטס: יש ביזה אמירה מגדרית?!

הזאב: יש בזה אמירה יצרית ..

פוקהונטס: קח אותי זאב אל העולם..

הזאב: אל העולם העגול או השטוח?

פוקהונטס: תעשה לי כמו שהביט מקבל ספיד!!!

תמונה קשורה

העולם נתון לעיגול, לא ברור מדוע אנשים רוצים לעבוד במשולש, אין יותר טוב מעיגול, אתה יכול להיות בכל הסבבים, בכל המקומות ולא להיתקע אם איזה אידיוט בשפיץ, עיגול זה דבר שמסתובב, כך סובב לו העולם מימים ימימה, אז מדוע אי שם פה בסביבה תקעו אותנו עם משולש?

לעוד שטיפת זימה מבית הזאב פשוט רשמו בגוגל "הזאב מקונספיל"

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *