הזאב , המחנק והברדק בפקק

פקק

איזה חום היה לאחרונה בכיבשי הארץ, שעות של עמידה איתנה בתוך פקק אין סופי בשעות החום של יולי ללא יכולת לנוע לאף צד ובכל זאת דבר אחד הטריד מאוד את הזאב, מדוע הוא מחזיק לאורך כל שעות הפקק זקפה.

תארו לכם את הסיטואציה הבאה, אתה נע לאורך הדרך ביום סבבי לגמרי ולפתע נדמה כי גוש מכוניות עומד מולך וללא התראה אתה בתוך הגוש והגוש רק מתעצם ומתעצם כך שאתה בתוך הגוש וחלק מהגוש ואין לך יכולת תמרון בשיט.
ככה לפתע נקלע הזאב אל תוך הכאוס האין סופי של החברה הזועמת שאנו חיים באה ומבלי לנסות להיכנס אל תוך הבעיה הזאב מצא עצמו בבעיה אך מבט אחד חטוף לצד ימין הראה לו מיליפית מדברת אל תוך הנייד שלה, וכאשר ניסה להימנע ממבט אל הלבן שבעניים והסיט מבטו אל צד שמאל נתגלתה לו סניוריטה מגרדת את שדה והזאב הבין מיד, פה קבורה הזקפה.

תמונה קשורה

ביום צחיח של פעילות בבלוקציין נתקל פעם הזאב בפקק אדיר, כן כן גם בבלוקציין יש פקקים, בעיקר כאשר יש עליות חדשות או ירידות אגרסיביות, פתאום כל העולם מעביר פקודות קניה ומכירה ואז נוצר פקק שאם אתה עושה עסקה סביר להניח שתתקע בפקק אדיר עד אשר הזעם יעבור ואז ורק אז תקבל אישור מה שנקרא אצל יודעי השפה "קונפרמיישיין"

כאשר הזאב היה תקוע בבפקק למעשה לא היה לו כבר מה לעשות, לכן החליט לקפץ אל הרכב של המליפית, בכל זאת, נדמה שנצטרך לשרוף כאן שעות ועדיף לעביר את השעות בחברת מישהי שבמקום לדבר אל הנייד שלה תדבר אל המקרופון.

המיליפית: תגיד, יש לך מים?

הזאב: ממ'צב, אני מבין שאתה גם תקועה

המיליפית: תקועה וצמאה.

הזאב: יש מים יש הכל, אם תרצי נארגן לך גם סחלב חם.

המיליפית: נשמע שילוב מדהים


תוצאת תמונה עבור ‪the wolf from wall street SEX]‬‏ככה זה בחיים של הזאב, תמיד זה חם וקר, תמיד קונה ומוכר, תמיד למעלה ולמטה, תמיד תופסים את שתי הקצוות, את שתי הצדדים, את שתי הקטבים, את שתי הישבנים.

בעולם מבוזר אין שום בעיה לבצע את הפעילות, היות ואינך תלוי בבנק, כאשר הבנק רואה את הפעילות שלך הוא מיד מתחקה אחריה וטורח להעביר ל"אנשי שלמה" את מהות העסקה והופ אתה נשאר עם הז ביד, כל הפעילות בבלוקציין כי כל כך מבורכת, כל כך מתבקשת, כל כך אידיאלית, שתמיד יוצאים נשכרים בה.


בחום הזה שמשתרר אחרי שהזאב טרח להעביר את כל הנוזלים שהיו ברשותו למיליפית בצעדיו בחזרה למקור הפקק הוא קולט שהסניוריטה ראתה את כל הסרט, למעשה היה לה נעים בעין למשך זמן מה עד אשר הבליחה עינה את תוך עיניו של הזאב והנה קריצה קלה והזאב נאלץ לגשת גם אליה.

תמונה קשורה

הסניוריטה: אני מבינה שלא משעמם בפקק?

הזאב: עם כל ההמולה שמסביב…

הסניוריטה: הבנתי שיש פה הפגנה.

הזאב: אם יש מפגינות אני בעדן

הסניוריטה: אני פאסיבית בנושא זה

הזאב: הפסיביות שלך מותירה לך זמן חלול ולכן תזכה אותך מן ההפקר.

תמונה קשורה

בעידן החדש אין טעם להרים טלפון למנהל הבנק, הנה אפילו מנכלית הבנק בורחת, שיר שלם הוציאו עליה הוו רקפת, והנה היא ברחה לה אל מתחת לסלע הבלוקציין, כולם מבינים שעתיד שם, שאם אתה רוצה לבצע פעילות אתה יכול להנות משירות מנצח, כל עוד הם מנסים להשאיר אותנו תחת המטרייה שלהם זה אומר שיש להם אינטרס, זה בדיוק כמו אלו שעשו את הפקק, הם יש להם אינטרס שנישאל על מה הפקק הזה.


אבל הזאב לא שואל על מה הפקק, הוא ממנף את הפקק ישר לתחת של הסניוריטה.

תוצאת תמונה עבור ‪the wolf from wall street CAR‬‏

לעוד כתבות של הזאב פשוט רשמו בגוגל "הזאב מקונספיל"

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *