בוא אל החגיגת.

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה עד שהוכחתם אחרת...

בשקט בשקט תוך עשיה מהותית נרקמה לה מזימה ברשת ובה עשרות בוטים אשר מדברים על נושא אחד והוא אהבת מוחמד, מוחמד כל כך אהוד בקרב הבוטים אשר מופעים בקבוצות המובילות עד אשר לא ברור מה אמת ומה שקר.

אוהד מסור יושב לו וקורא חדשות על ביתר ירושלים, הוא לא צורך אותם מה"חד מיני" בוני גינזבורג ובטח שלו מדוד שימול, הוא גם לא צורך אותם מציון מנחוס וגם לו מרינה מסריח, הוא צורך אותם כמו כל אזרח בעשור האחרון, הוא צורך אותם ברשת.

כל הזמן הזה הקול של אוהדי ביתר היה ברור, ה DNA היה שזור בשדרה של היציע, ולפתע אנו רואים ברשת קו אחר, שונה, מפריד, מחלק, מפרק, ולא בדיוק ברור כמה שכירי חרב עושים לביתם בשביל לכתוב ולהפעיל שינוי תועדתי בעוד מוחמד שעולה על המדים הצהובים שחורים עדין לא הכריז כי הוא מכיר בחוק הלאום אשר אומר שמדינת ישראל היא מדינת היהודים שבירת ירושלים, וכסף הוא כבר מקבל.
הבעיה היא לא מוחמד שלא ראינו אותם מצטלב אפילו לא פעם אחת, הבעיה היא הבוטים שפתאום מפגיזים בתוך הרשת, פתאום כמות הלייקים עלתה מעלה המצופה ועשרות מילים של מוחמד טוב ליהודים נזרקות לאוויר.

שיהיה ברור, אין שום בעיה עם מוחמד, יש בעיה שמוחמד לא הכיר במדינת ישראל כמדינת היהודים ולפיכך עדיין לא יכול לקבל את הלגיטימציה לשחק, הרי פה כל הבעיה, אף אחד מאוהדי ביתר אינו פועל כנאצים אשר מושה חוגג משווה אותם אליהם, אף אחד לא יורק פה על ערבי שלא מגיע לו, אבל כשמוחמד נכנס לביתר לא שמענו את ההצהרה הפשוטה שהוא מכיר ב"מדינת ישראל כמדינת היהודים שבירת ירושלים".

עזוב אותך מפוליטיקה

ככה כל הזמן עונים ברשת לאנשים אשר מנסים להבהיר כי מוחמד הוא לא הבעיה, והתשובה כל הזמן חוזרת על עצמה, מניין הדבר שגם בבאר שבע לאחר שאלונה שילמה למוחמד גדיר 300 אלף דולר לעונה בשביל שישב על הספסל ובסוף הלכה לפוליטיקה, נו באמת, כל הכדורגל הוא עניין פוליטי, עניין של סמל, תראו את הפועל קטמון ששמו דגל של להטבים על קרות המגרש, תראו את הפועל ירושלים שהם מאבי אבות האינטרנציונאל, ראו את ביתר נורדיה שהיא נגזרת של מאקס נורדו כותב תורת הגזע שלימים היטלר חיסל יהודים מקריאה בעיון בספר.

חוגג עובד על כולם, הוא משחק אותה כאילו הוא הילד הטוב, הוא מוכר לאנשים מטבעות וירטואלים שלא קיימים אחרי שנה לאחר שהוא שאב להם את הכסף, הוא הבטיח טלפון נייד חדש ובסוף קיבלתם נאד מסריח … אייך אומר ראש הממשלה .. אוויר חם.

אוחנה כבר זעק ברשת "הסמל הוא הדולר" וזה לאחר שהוא עצמו חזר לארץ ושיחק רק ביתר למרות שהיו לו הצעות שאר הקבוצות בליגה, ובכל זאת אוחנה הלך עם הסמל והיום הוא הסמל של ביתר ועדיין זה לא גורם לו להבין את הדרך שהוא עצמו עשה.
אוחנה במקום לקרב את אלו אשר מוכרים את הסמל, מבינים את הדרך, מוכנים לשלם את המחיר.. הוא טורח למרוח את האוהדים המסכנים בכך שהוא מספר להם שאליפות ניתן לקחת עם מוחמד… הוא לא מספר להם שהכישלון הראשון היא ניר ברקת שלאורך כל הקדנציה שלו ביתר לא זכתה אפילו לא בגביע הטוטו.

אוחנה עושה מעשה שאול מופז, הוא פורס עבה ומורח דק, כך גדל שאול מופז בבית מרובה ילדים וללא כסף, כך חילקו את האוכל בבית, פרוסת לחם עבה וטיפה חמאה, אוחנה מספר לאוהדים סיפורי אלף לילה ולילה, הוא מגדל דור שלם של ילדים שמבין שדולר זה סמן ולא ביתר ירושלים, וזה אחרי שהוא עצמו טרח להביא את בוזגלו השרמוט הנודד עם האבא הקלוקל שלו שכל אוהד ביתר ירושלים מכיר אותו כבוזי.. שחקן הפועל ירושלים .. בכיר האניטרנציונאל.

אוחנה אף פעם לא היה מאמן, הוא אף פעם לא ידע לעשות סקאוטינג כדוגמת אלי טביב, אוחנה תמיד היה לו "פה", בכל זאת מרוקאי, ממש כמו בוזגלו, אבא של בוזגלו, ובאמת שבכך אין שוני, כי בין אבא של בוזגלו ובין אלי אוחנה עוברת רק קזבלנקה, כולם היו עובדים בחצר המלך. בדיות.

ובניון?

יוסי הילד של כולנו שלא רצה לרדת מן המגרש, שביתר חתומה על כישלון בעונתו האחרונה עכשיו תופס את המושכות ומשחק אותה בעל הבית, בכל זאת, מרוקאי – כבר אמרנו? ועודף אגו ברמה של מפלצות על מול פני אוהדים בוכיים נרקמת לה עלילת הכאוס שעתידה להזכיר את עונת הגלאקטיקוס של מכבי תל אביב אי שם בשנות התשעים.

מרחוק נראה שחבורה של אידיוטים מנהלת את ביתר, האחד חולמן מגלומן ששתה כסף מאנשים והשאיר אותם עם הז ביד, השני מדבר לא כמו שהוא כידרר והילד התורן שמזכיר את המוחמד שמוכר לכם תמרוקים במדרחוב ומספר לכם שזה קוקו שנאל.

ובעוד זמן לא רב תגיע הפועל באר שבע אל טדי אל מול 30 אלף צופים, שם יתברר מדוע לא קנו מנוים ושם יתברר כל המטבעות של חוגג הם אוויר חם, המילים של אוחנה שמעליבות את הסמל והילד בניון יעבור לטיטולים למבוגרים.

והאיש שינגן על הקונצרט הזה שיחטוף את כל הבום לפנים יהיה רוני לוי, האיש שיותר מתאים לקונצרט בבימה ביחד עם זובין מטה ווגנר, רוני לוי טעם את העוצמות, את הלהט והוא יכול רק לעשות דבר אחד בשביל להציל את עצמו, בעיקר את נפשו, הוא צריך לעלות על "חגיגת", לקחת את האבקה ישר לתוך המוח על מנת להפנים 2 דברים.

1. אין דבר כזה בעוצם ידי (ובטח לא בעוצם כספי)

2 החוגגן הוא איש לא יציב שצריך טיפול של אנשי מקצוע (ולא מדובר בכדורגלנים).

אז לפני שכולם עושים במכנסיים, ולפני שכולם חושבים שהם יודעים מה הם עושים, מוטב לנוח לרגע ולהבין, לא הכסף מנהל את ביתר, ולא השחקנים מנהלים את הביתר, הדבר היחידי שמנהל את ביתר זה הסמל של ביתר, והסמל הזה אומנם לא היה בתקופת פרעה, אבל הוא שרד רעים לא פחות ממנו.

מספרים זקני השבט על אחד שישב בבר באמצע וועידת הייטק, כאשר לפתע פנה אל היושב לצידו החליט לשתף אותו ביהדותו, היושב לצידו כששמע שהוא יהודי ירק אל תוך פרצופו וביזה אותו.
אומרים זקני השבט כי עצם היריקה בפנייך זאת שעת רצון ולא שעה להביא ערבי.

ודי לחכימה ברמיזה.

נ.ב

אדם אחד טבע בחוף בים במדינת ישראל – קראו לו "רפול" (רפאל איתן), הוא האיש היחידי אשר שטבע כאשר הוא על החוף.

מוחמד אחד שיש בישראל… מוחמד שהוא נוצרי.??!


קאפיש?

תנו לנו בתגובה

comments

השארת תגובה