ביט

אל תסתכל בקנקן אלה במה שיש בו, אבל לפעמים צריך לגם לטעום את הקנקן ולא רק להסתכל עליו, ככה זה, לפעמים שוכחים את אפקט הטעם, מזל שבחיים יש מי שיזכיר לך שיש דברים בחיים שניתן לומר עליהם טעם נרכש.


לפנות ערב כאשר רטיטות הטלפון לא מפסיקות כאילו מדובר בשגרה של צבע אדום, הזאב מנסה להתקלח ולהוריד מעליו את הג'יפה של היום שעבר, בכל זאת, מספיק שבחום הזה תסתובב עם זקפה מרחוב לרחוב ומיד תרגיש צורך לשטוף את עצמך בצינור עם מקרים קרים בחצר.


תוצאת תמונה עבור מציצים

ועדיין בערב הזה הזאב היה חייב להיכנס לרכב ולהניע על מנת להגיע למעוז חפצו, והרכב, הרכב היה בשמש כל היום, חום לוהט של מזג אוויר אטום חסר אוויר שהמזגן לא יכול לתת על מלוא עצמתו, ממש כפי שהביטקוין אינו מסוגל למצות את מלוא הפוטנציאל לאור ההתנקשות של הממסד בבלוקצ'יין, כבר בוקר אמרו שפייסבוק תוציא מטבע שלמעשה יכסה את התחת של כל המשתמשים ברגולציה מהגהנום.

הזאב ממש לא עף על מטבע החדש של פייסבוק, הרי מטבע של צוקרברג רק יעשה לכם סגירת מעגל על התחת, גם אתם מספרים לצורקברג איפה אתם חיים כל היום ומה אתם עושים ועכשיו הוא גם ישלוט לכם על הכסף הדיגיטאלי, ואייך שהזאב תופס את חי'פפה של החיים הוא מרים את הראש ורואה את השובבה..

הזאב: ערב טוב שובבית

השובבה: פעם האחרונה זה לא היה ערב טוב

הזאב: יש דברים שנעדו לחדור אליהם

השובבה: לעולם לא!

הזאב: חם ברכב משהו מפגר, חייב לעלות את הטורים של הרכב על מנת למקסם את המזגן

השובבה: כשתסיים לעלות את הטורים, אני מחכה לך עם התחתון הדקיק

תמונה קשורה

כל מהות הבלוצ'יין הזה היכולת להעביר כסף ממקום למקום מבלי להיות קשור לצד שלישי, כלמור בנק, ואז בא פיסבוק ורוצה להיות הבנק החדש, הוא טען שהוא יכול לעמוד ברגולציה, הרי הפרטים שלכם רשומים אצלו, ואלי תוסיפו תמונה שלכם עם הפספורט והופ תקבלו חשבון שאליו תוכלו לסלוק את כרטיס האשראי שלכם ולקבל מטבע דיגיטלי סחיר בכול העולם, תוכלו לגשת לסופר בצרפת ולקנות חלב דרך הפיסבוק ואולי אף לשלם באמסטרדם על "תולה" שלמה לערב מפנק, ויתכן כי תוכלו פשוט לשם על הבירה במיאמי.

עכשיו שהכסף שלכם יהיה בפייסבוק יהיה טעם לעשות לכם האקינג על התחת.

הדור אשר גדל עם הפיסבוק יגלה כי במטבע של צוקרברג יש יתרונות, קודם כל שער החליפין של כל העולם ישתנה, וגם מטבע אחד לעולם אחד עם כלכלה אחד, הרי אתם כבר יודעים של הפיסבוק קנתה את כל העולם ואשתו והיא הפכה למעצמת על ברמת המידע האישי שיש לה עליכם ועכשיו אחרי הכל גם הכסף שלכם ישכב שם, וזה הופך להיות ממש מסוכן.

פיסבוק עוקבת אחרי המעשים שלכם ואין לה כוונת לצאת, היא שמה ידה על הטלפון הנייד שלכם והיא יודעת מתי אתם נעים ברגל, מתי ברכב ואפילו מתי אתם מעבירים נוזלים ועם מי, אחרי הכל אין בעיה לראות מי נמצא לידך או לחלופין מי יישן לידך.

תמונה קשורה

הטורים של הרכב עלו, הזאב הגיע למעוז חפצו, שם שלח ידו את הביט העיף כמה סטושים באוויר הלח והמשיך בדרכו אל השובבה ואז נזכר כי היא עושה שריר ולא נותנת את אפקט "הדלת האחורית", ולא שהזאב אוהב את "הדלת האחורית", אך עצם ההתנגדות הבתולית של האובייקט מביאה אותו לידי ראקציה שמרימה את חזות איברו לרמה של אובליסק.

השובבה: שכח מזה זה לא יקרה!

הזאב: אמרו את זה שהועלה הנושא שאמר מטבע אחד לעולם אחד..

השובבה: לכל שביל את ההולכים בו..

הזאב: לכל פתיל יש את הפיצוץ שלו!

השובבה: הדלת האחורית סגורה..

הזאב: לכל דלת יש מפתח..

השובבה: פה צריך מפתח צינורות!

הזאב: הנה יוצא פה צרורות..

תוצאת תמונה עבור ‪the wolf of wall street SEX‬‏כן דלת אחורית או לא דלת אחורית, בסוף ישנה תכנית שנרקמת ומגיעה אט אט אל פתח דלתכם,עולם אחד מטבע אחד, וההבדל הוא במשל הצפרדע, כן כן..
אם תיקח צפרדע ותשים אותו בסיר עם מים ואט אט תחמם אותם הצפרדע לא ירגיש בחום עד אשר הוא יורתח למוות..
וזאת בניגוד גמור לעובדה שאם תזרוק את הצפרדע למים רותחים הוא ישר יקפוץ ויברח.

אתם צפרדעים?!

לעוד כתבות של הזאב פשוט רשמו בגוגל "הזאב מקונספיל"

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *