על פצ'ר להתפטר לאלתר ובאם לא יעשה כך יש להדיחו מתפקידו.

שרון אפק

המחדל של אונס ילדה בת 7 ע"י ערבי מהשטחים שהתרחש לפני כחודשים בעוד הפצ'ר שמר על שקט תקשורתי כדי למוסס את הפרשה אינה מאפשרת את המשך תפקודו והוא חייב להניח את המפתחות וללכת.

במדינת ישראל נאנסה ילדה ב 7, ילדה דתייה שאינה הולמת את אורחות חייו של הפצ'ר, ועם זאת כאשר הילדה הגישה תלונה במשטרה וסימנה את המטרה הפצ'ר אשר היה מעורה ברזי הדברים וההליכים פשוט מוסס את הפרשה וגרם לזיהום התהליך המשפטי עד אשר אזרחי מדינת ישראל חוזים היום באנס ערבי משתחרר לו לביתו מבלי לשלם על מעשיו.

אין ספק כי הפצ'ר, שרון אפק, אשר הולך ומחמיר בפעילות שלו כנגד אזרחים מסוימים מצא לנכון להקל בהליך הבדיקה של הנערה הנאנסת, הוא לא דרש למצות את ההליכים ואת כל הבדיקות, אותו פצ'ר שלקח DNA מאבן שנזרקה על מכונית ערבית לא דרש את בגדי הנאנסת במשך חודשיים על מנת להוציא ממצאים מרשיעים.

הליכי הבדיקה בנשים שטענות לאונס הם ברורים וידועים, בעיקר בדרג המשפטי, וביו"ש לכל תלונה יש פרקליט לא בגלל שביו"ש יותר מקצועיים אלה רק בגלל שביו"ש יש ערבים והפצ'ר מאוד דואג לשמור על האזרחים שם, כל כך דואג שכאשר ישנה תלונה נגד ערבי שאנס ילדה בת 7 הוא לא טורח לבקש פרטים מרשיעים עד אשר בית משפט מורה לשחררו.

בין אם הפצ'ר איבד את זה כתוצאה משחיקה ובין אם הוא עשה זאת מתוקף האג'נדה שלו ובין אם הוא בעד פדופיליה (זה לא נדיר אחרי מה שפורסם בתקשורת לאחרונה) על הפצ'ר להתפטר וללכת לביתו היות והוא אינו מסוגל יותר למלא את תפקידו, בחברי מערכת הביטחון בטוחים שאם היו נוהגים באנס כפי שנוהגים בטרור לאומני היו משיגים הודאה בקלות, אבל שנותנים לאכול "מילקי" עם חברים לתא הוא מיד לומד מה מותר להגיד ומה לא ואז הוא זועק מעל כל במה כי הוא אינו האשם.

קח את האנס, קשור אותו לכיסא, תן לו קצת מים והוא יספר לך דברים שלא חלמת שתשמע.

על שרון אפק להתפטר לאלתר ואם לא יעשה כך יש להדיחו.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *