חוק העציץ

בשקט בשקט עושה חברת הכנסת, שירן השכל, את המהלך הנכון שיוביל את מדינת ישראל אל המאה ה 21 וזאת חרף ההתעלמות הגורפת של התקשורת הבולשביקית אשר נתיניה צורכי קנאביס על בסיס שעתי.

חברת הכנסת שירן השכל עתידה כבר בימים הקרובים להגיש הצעת חוק לכנסת אשר תאפשר לכל אזרח בגיר לגדל עציץ קנאביס בביתו הפרטי, כמובן שהגידול יעשה לשימוש עצמי וכל סחר בו יהיה אסור ממש כפי שמותר לייצר אלכוהול בבית אך למכור אסור מבלי לקבל רישיון ייצרן.
מהלך זה יוביל כמובן חלק מחברות התרופות לבעיה פיננסית וכמובן ישליך ישירות על האופציות של אהוד ברק והחצוצרן יעקב פרי ושאר האליטה אשר חשבה לסממם את האזרחים ולקבל כסף בעוד החוק של שירן השכל ישחרר אותנו מציפורני האליטה.


במשך עשרים שנה בכלל ובעשור האחרון בפרט (כמובן באתר קונספיל) רווחת הדעה כי התאגידים מנסים להשתלט על הצמח על מנת להפיק רווחים עצומים וליצור גטו של משתמשים תוך שהם מפעילים את המשטרה על אלו הסורחים מדרכי התאגיד, לאחרונה הביאה שירן השכל את האופציה לחסל את השלטון התאגידי לפחות ברמת צמח הקנאביס.

שירן השכל אף תרמה את רוה"מ ומשרדו לתמוך בנושא וזאת לאחר שרוה"מ הבין את הערך האלקטוראלי שטמון בשיחרור הצמח, בזמנו בשנות ה 90 הבטיח ראש הממשלה "מחשב לכל ילד" והיום הוא מבטיח "עציץ לכל אזרח" (לפחות לאלו אשר יחפשו בכך).

חברי קהילת קונספיל תמיד תומכים בחוקים אשר יש עליהם קוצנסוס, אם למשל יקום שר האוצר כחלון ויוציא את הריבית שלוקחים הבנקים מחוץ לחוק כמובן שהקונספילים יתמכו, שלא נדבר על כך שיחוקק חוק אשר מחייב מכירת לחם בשקל.

התאגידים כבר הכינו את הלוביסטים כנגד שירן השכל, הם רוצים למגר אותה ואת ואת החוק וכל האמצעים כשרים מבחינתם, הלא אם האזרח יגדל צמח משלו אפילו החולים על בני משפחותיהם מבינים כי הם יכולים לנסות לייצר צמח בריא יותר ואיכותי יותר לבני משפחתם החולים.

כמו שינתן לגדל צמח של טבק בבית, כמו שניתן לזקק אלכוהול בבית, כמו שניתן לעשן נרגילה בבית ניתן יהיה לגדל צמח בבית ואף לעשן אותו מבלי ההטרדה שהשוטר המקומי ידפוק לך בדלת.

אין צורך ברישום משתמשים ואין צורך להעניש אותם, העולם צועד קדימה ואיתו הבורות המתפוגגת מהצמח הנפלא, באם יעקב פרי השקרן טורח להיות דירקטור של חברת קנאביס הרמטכל אהוד ברח, ראש הממשלה הכושל ביותר בתולדות העם היהודי בעת החדשה, טורח להוביל חברת קנאביס סימן שהשד לא כל כך נורא.

כל הכבוד לשירן השכל על היוזמה, הקונספילים מאמינים שכפי שניתן למגר את המסתננים מתוך רחובות דרום תל אביב חרף ההחלטה הטיפשית של בגץ על גרורותיו ניתן יהיה להעביר את החוק כבר עכשיו במושב הכנסת היוצאת בממשלת המעבר.

לידיעת הקוראים, נספר כי החרדים סביר להניח יתנגדו מטעמיהם, וזאת למרות כי ישנם רבנים אשר תומכים בגידול עצמי, כי בבית המקדש הקטירו קטורת סמים וחלקם הנרחב מפרש זאת כי הקנאביס הוא הצמח ה"עדין" יותר משאר ההקטרות אשר בוצעו בזמן ההוא, אך הבעיה המרכזית שעלת היא מה ליברמן יצביע?

מקורות יודעי דבר מספרים כי אם ליברמן יעבור את אחוז החסימה הוא יכשיל את הלגליזציה היות והוא קשור בעקיפין לתאגידי קנאביס, דבר זה לא הוכח עדיין אך עם זאת ליברמן הוא מכשול ענקי בדרך ל"חוק העציץ" – וגם אם יאמר כי הוא בעד והוא יתמוך הרי מדובר באיש חסר חוט שידרה פופיליסטי אשר סובל מסנדרום מולדבי.

ליברמן רע לחוק העציץ, הוא מוטרד מאוד מהמהלך בעוד הציבור הרוסי תמוך ברובו היות ברוסיה כבר מחלקים רישיונות לקוק, הציבור הרוסי בארץ מבין שפה, בנושא זה, מדובר במדיניות של עולם שלישי.

מפה נאחל לשירן השכל הצלחה בחוק העציץ ונקווה שאחיינו החמוצים יתמכו כפי שהבטיחו לאורך כל שנות היובש.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובה אחת

  1. Avatar
    יעל 2019-06-15

    חבל ואפילו עצוב שאתם לא עושים בדיקה מינימלית למילים שיוצאות לכם מהמקלדת בפרטים שהם אולי קטנים אבל בסיסיים. כמו שמה הפרטי של חברת הכנסת שָׁרֵן השכל. הטעות לא מכבדת לא אותה ולא אתכם. כמו כן השימוש בשמות תואר "מפוצצים" בלי להבין את משמעותם ("התקשורת הבולשביקית"? ברצינות? נשמע שאתם לא יודעים מה זה בולשביזם). זה מוריד מהאמינות שלכם כמקור מידע ומשאיר אתכם ואת המסרים העקרוניים שאתם מנסים להביא באזור הדמדומים של מה שנתפש כקשקשת-רשת והזיות של סטלנים. לתשומת לבכם