אין מנוס – צריך להדיח את שי ניצן

פרקליט המדינה

מסתבר כי שי ניצן אוהב קינקי, אחרת לא ברור מדוע הוא מאפשר למפכ"ל לשעבר עדיין להסתובב עם פנסיה וזקפה חרף העובדה כי ידוע שהמפכ"ל לשעבר ניצל מרות ואף, לכאורה, צולם מזיין את הפקודה שלו (מעיין צורף)

יוחנן דנינו

לא רק בעצם האפשרות שמפכ"ל לשעבר צולם מזיין פקודה – דבר מטריד מאוד, עולה השאלה האם המפכ"ל נסחט ע"י גורמים שונים, כידוע בזמנו הועלתה הסברה כי רונאל פישר הוא זה שצילם את מו"ל עיתון הארץ מוצץ ז' של אזרח קירח תוך סחיבת שורות לאף, מה שנחזה כקוק, ניתן למצוא את הסרטון תחת השם "בפרדס ליד השוקן".

עמוס שוקן - מם

העניין הוא שכאשר פרקליט המדינה יודע כי יתכן והמפכ"ל עלול להיסחט הוא בעצמו סוחט אותו לטובת קידום חקירות כנגד גורמים אזרחים ופוליטיים, הרי ידוע כי הצד הימני שולט בפוליטיקה בעוד הפרקליט שי ניצן שייך לצד השמאלי.

שי ניצן הוא פרקליט סלקטיבי, הוא למעשה חוקר את מה שאמר בזמנו רוה"מ "לא ביבי לא חוקרים" ונדמה עכשיו כי יש דברים בגו', כאשר שי ניצן ממוסס חקירות סדרתי, בין אם זה מול ציפי ליבני בקדימה ובין אם זה מול בוז'י הרצוג במפלגת העובדה והעמותות של אהוד ברק ובין אם זה ברצח פגאני של תאיר ראדה.

שי ניצן הוא דמות שתיזכר כגרועה בתולדות פרקליטי ישראל, דמות אשר הציבה עצמה לדיראון עולם ומוטב שלא הייתה באה לעולם, שי ניצן סרח בצורה כל כך גלויה וחמורה עד אשר האזרח הממוצע מגיע לתובנה כי השוטרים מושחתים בעוד שי ניצן אשר אמור לשמור על השומרים סורח בעצמו.


אז מה היה לנו שם?

בימים ההם כאשר המפכ"ל דנינו החל לבצע את תפקידו ידעו כבר אז יודעי דבר כי הנ"ל מתנהל תחת נוהל "משגל נסוג" עם מעיין צורף, דנינו בשלב מסוים הבין כי הוא על הכוונת והחל לבצע משימות אשר ניתנו לו מדרגים משפטים גם כאשר אינו אמור להידרש להם, תחתיו יצא המשפט "משטרה אקטיבית" מותר לחקור בלי תלונה.

מודע לפתע ניתן היה לחקור אנשים בלי תלונה רשמית? התשובה היא "מעיין צורף" מהמודיעין המשטרתי אשר הייתה יונקת את דנינו ולחלופין שי ניצן ינק את שניהם, לא מזמן התפרסמה כותרת בידיעות אחרונות שבחצר הבית של ראש השב"כ הותקנה מצלמה שנתפסה (מה לעשות כולם רוצים לזיין במדינה ויש הרבה חוקרים פרטיים שנשכרים לאחוז בגרון של המשפריץ), ככה בדיוק העסק עובד, יש איש בתפקיד מפתח, הוא דופק פקודה ואז מצולם והנה הוא עכשיו שייך לקליקה של הנסחטים.

בתקופתו של שי ניצן העסק פרח, למה פרח העסק? נו שאלה טובה ויפה, העסק פרח כי שי ניצן ידע לתפעל אותו, אם היינו קונספרטיבים היינו אומרים שייתכן כי טרח להוציא אותו לפועל, הרי מה יותר טוב מפרקליט שהוא עצמו שולט באנשים עם תפקידי מפתח ומהלך עליהם אימים כאשר הוא עצמו שולח צלמים עליהם על מנת לאחוז בהם כרצונו.

פרקליט המדינה

בין אם שי ניצן סוטה אשר חפץ לראות אושיות שלטוניות מקיימות יחסי מן, תודו שאם הייתה לכם לראות את ציפי לבני עושה את הערבי הייתם עושים את זה ב HD, ובין אם שי ניצן אדם אשר שהה יותר מדי בתפקידים אשר למד, שמע וראה מעשי נוכלות וניצל את הבנתו המשפטית על מנת לבנות לו קונסטרוקציה משפטית למעשיו – כלומר תכוון בכוונת מכוון.

לסיום, המציאות עולה על כל דמיון וכאשר הפרקליט שמשרת אג'נדה פרו אהרון ברק (וייתכן שמעל ומעבר לכך) טורח למסמס חקירות על פי גחמות פוליטיות מוטב לעם ישראל להבין כי סחיטות פוליטיות הן עניין שבשגרה.

הגיע הזמן להדיח – את המסריח.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובה אחת

  1. Avatar
    רון 2019-10-04

    אחללה כתבה