האם מטבע הקריפטו הנודע בשם ביטקוין שוב מראה סימני עליה משמעותיים, האם אנחנו בדרך לראלי שבסופו הוא יחזור לשערו אשר היה בדצמבר 17, שם הביטקוין נסחר בשווי של 19 אלף דולר.

באם הביטקוין יעבור את המחסומים הגדולים של המסחר הוא יחולק ויפולג ואף יקרא בשמות חדשים, אנו רואים כי המטבע אשר היה הראשון להיסחר הוא זה אשר סוחף את שאר המטבעות כלפי מעלה או מטה, העולם שם את הביטקוין כברומטר אשר מסמן את הדרך.

השוק עולה, בעוד הממשלה האמריקאי סוגר את שערי אירן, הוא מטיל עליהם שלל סנקציות והעולם מחפש פתח מילוט להעברת הכספים, השוק הפרסי מבין שדולרים הוא לא יכול להוציא מהמדינה אבל אחרי הביטקוין קשה יותר לעקב מי באמת מחזיק בו.

בבזאר האירני אירעה שריפה גדולה לפני מספר ימים, כ 100 בסטות נשרפו כליל בעוד לעוד מאות נגרם נזק, הסוחרים האירנים מבינים כי את בעיית שליטת האיתוללה ניתן לפתור בקריפטו, עם זאת גם הממשלה האירני מבין את כוחו של הביטקיון ולכן דאג לחלפן על שישהה ברצועת עזה עד אשר מדינת ישראל חיסלה אותו עם כל הקודים.

אותו חלפן קריפטו אשר הכיל את הקודים של הארנק החם ברצועה חוסל אחרי מעקב של מספר כלי טייס ברצועה, החלפן שהחזיק בקודים של הארנק החם (שמחובר לרשת האינטרנט) ואת הקודים לארנק ה"קר" נשלח מן העולם כאשר הביטקויין אשר מצויים בארנקים אלו טרם נודע גורלם.

באם נחזה בעליית הביטקוין על מעבר המחסום של 10,000 $ ליחידה ניתן יהיה לומר כי המשבר של שנת 18 מאחרינו.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *