טראפ החליט לחסל את האיתוללה, לא ממש.

נשיא ארה"ב לא מבקש לחסל רודנים כפי שאובמה עשה, למעשה הוא מכבד אותם וניתן לראות זאת מול צפון קוריאה, בזמן שאובמה היא מייצר מהפכות חברתיות בכל רחבי הגלובוס תוך שהוא ממריד מליונים ברחבי כל מדינה אשר אליה ניגש, הדון אינו פועל כך והוא מותיר את הרודן עם עמו.

טראפ אינו מבקש לשנות משטרים, הוא מכיל אותם, ומנסה לשכנע אותם לפעול מולו כשהאינטרס האמריקאי הוא זה שמוביל, לטראפ לא משנה הדיקטטורה הסינית, הוא רק צריך להשליך עליהם מיסים על מנת לעשות את ההסכם כדאי מול הסינים, הוא לא מבקש לשנות את הדפוס הסיני, מבחינתו שהסיני והממשל שלו יעשו במדינתם ככל העולה על רוחם כל עוד לאמריקאי הממוצע יוצא מזה רווח.

טראפ מביט על העם האירני ורואה אותו סובל, אך מבחינתו אין לו בעיה שימשיכו לסבול, טכנית הוא טוען כי הם צריכים לפתור את הבעיה בעצמם בתוך מדינתם כפי שהאמריקאים עושים כיום ואם יש צורך במלחמת אזרחים אשר יעשו זאת בעצמם, טראפ מבין כי הוא אינו רוצה לשלוט באף עם, הדבר היחידי שמניע אותו זה כסף, כסף וביטחון.


בשונא מאירן אין אנו רואים בסין צעדות מלובות יצרים וסינים צורחים ברחובות "מוות לאמריקה" לכן טראפ מתייחס אחרת לנושא, הוא מבין כי הסינים הם סינים ולמרות שכולנו בני אדם, כל אחד יכול לבחור את סגנון החיים שלו בשבט שלו, בעם שלו, במדינה שלו, אך בנושא אירן ישנה בעיה מהותיות היות ואירן היא מדינה אלימה שמפזרת נשק לאורך כל ציר הרשע ולכן טראפ מזין דלק לתוך המערכה מתוך תובנה כי הוא יכול להביא אותם להסכם "גרעין" יותר טוב לארה"ב (כסף) ועולם (ביטחון).

האם הממשלה הפרסי ישכיל להבין כי גם אומה בת 3000 שנה כמו שלהם באם לא תהא מאוחדת היא תפורק לחלקים, כי כולם היום כבר יודעים שהפרסים מכילים בעצמם שבטים על גבי שבטים וניתן יהיה לפורר את ראש השבט בעזרת הסכמים טובים יותר וכסף רב.

טראפ שולח עכשיו כמותיות עצומות של נשק, והוא מפזר את הזירה מסוריה עירק ועד אירן, המלחמה באם תפרוץ תתרחב ואם יגיעו להסכם חדש וטוב יותר לעולם טראפ צריך לקבל פרס נובל לשלום.

קשה יהיה לומר כי האיתוללה אשר מקבל לטענתו הוראות "מלמעלה" יסכים לצאת מהכיסא, אבל טראפ כמו טראפ אין לו בעיה עם הכיסא של האיתוללה כל עוד העם רוצה בזה, אבל אם העם הפרסי לא ירצה באיתוללה יש סיכוי כי בארה"ב ישנו מעט את הססמה "אמריקה קודם"

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *